На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 826
  • 749
  •   1
Отговори
# 225
  • here and now
  • Мнения: 4 226
На Дюни е чудно в момента. Плажа и басейните са с около 25% заетост, дори по-малко ми се вижда. Времето е супер. МБ и Пеликан не са отворили още. На МРП паркинга е пълен. Анимацията и аквапарка работят. Храната е прилична, салатите си сипваш с ръкавици, останалото посочваш и ти слагат(зад прегради са).

Дали ще ме изненадат тази година с матраци на шезлонгите или.....много искам? Stuck Out Tongue Winking Eye
Много искаш разбира се. То и аз де, ама няма. Нося си винаги надуваем дюшек и ел. помпа съм си взела.

# 226
  • Мнения: 2 670
На Арапя плажа е пълен. Според съседа е пълно, според магазинера няма хич хора Smirk
Ние за сефте сме на Арапя и нямам база за сравнение, но снимките с пражните плажове със сигурност са лъжа.
Нашите и съседните бунгала са пълни на 100%

# 227
  • Мнения: 3
Настанихме се в Премиер Форт хотел, Свети Влас. Много сме доволни от посрещането, апартамента е перфектен, ресторантите са красиви, обяд беше МНОГО вкусен. Територията е много чиста и подредена, басейните са отлични. Хотелът е празен за сега, днес посрещат първите си гости. За 2 възрастни и дете на 11 години сме платили 250 лв за нощувка с пълен пансион. Ще пиша после по-подробно.

# 228
  • Мнения: 9 776
Поздрави от Приморско и плажа!
След безкрай перипети, анулации, фейк оферти, вчера резервирах и днес сме тук.В Жерави сме.Мерките се спазват, хората са мега любезни, полу- празно е от гости ( българи само) и сме щстливи!
За храната още не знам, хванах едни шишчета само,"някаква междинка.
Но пия коктейлче и после е вечерята.
Ич не ми пука за храната, всичко е на 6!
П.п.Айде.. мм запали пура- доволен е значи от избора ми Wink

Опитах да задам някакви дати и да видя какво ще предложат, но  дърво - никакви дати свободни или просто няма да работи хотела. Ни през Букинг, ни през сайта им. Странно.

# 229
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Майка ми е от понеделник в хотел Калиакра на Златни пясъци. Отначало нямало хора, но се напълнило с румънци. Водата е студена и само един от басейните работи. Храната се сипва през плексиглас. Ето и снимка от плажа:

Последна редакция: чт, 25 юни 2020, 14:25 от lubito

# 230
  • Велинград
  • Мнения: 17
Здравейте! Някой бил ли е вече в Серенити бей Царево тази година? Интересува ме анимацията каква е? BVS или са други? Благодаря!

# 231
  • софия
  • Мнения: 2 913
Здравейте! Някой бил ли е вече в Серенити бей Царево тази година? Интересува ме анимацията каква е? BVS или са други? Благодаря!
BVS от години не правят анимацията там.

# 232
  • София
  • Мнения: 1 489
Може ли да ми споделите мнения за плаж Нестинарка -Царево, хотелът ,който съм набелязала не е нищо особено,Томас Резиденс,но ме интересува плажа.Отзивите, на които попадам са в двете крайности.
Бягай с триста от Томас Резидентс. Личен опит.
Добави и моя личен опит и бягай с 400 Simple Smile
Иначе самият плаж е голям, миналата година не беше пренаселен. Лошото е, че като  се развълнува морето, вътре почват да плуват пликчета и пластмасови чашки, което знчи, че не се обръща много внимание на почистването на плажа.

Последна редакция: пт, 26 юни 2020, 11:35 от Spastik Children

# 233
  • София
  • Мнения: 351
Здравейте! Някой бил ли е вече в Серенити бей Царево тази година? Интересува ме анимацията каква е? BVS или са други? Благодаря!
За тази година не знам, но мога да дам отзив за 2018 и 2019. Анимацията е много зле, ако разчитате и държите да има, това не е вашето място. Иначе хотела е супер, храна, стаи, без грешка.

# 234
  • Сф
  • Мнения: 10 661
Полина, Жерави приемат резервации само до 3 юли.Нещо такова ми се върти, че ми казаха.На нас ни дойде дюшеш.Тя и офертата им на 22 ри някъде се появи.Пробват явно, иначе те работят с чехи на по- високи цени!Чехите ги няма обаче. Можеш да звънне ш на Александрия направо да питаш.
Белведере май не отвори засега .Но Хермес царево работи.
МисМ, преди 2 месеца бяхме затворени по къщите.Не беше ясно какво ще е.На Блу ориндж хигиената е по- ниска според мен, тръбата с отпадни..да анулирах и? Не значи че не може да идем на море пак( чужденци няма сега)В Сф не е по- безопасно.
Динамично е всичко, но няма да стане с криене само ясно ни е вече.Искам детето да се калява.Само в Сф вкъщи ще се поболее.Трябва да се работи ит.н.Спазваме някои правила, другото с тоя вирус- божа работа.

# 235
  • Мнения: 2 719
Привет, привет!

Някой с отзиви за Алгара от тази година?

Чета, че все коментирате анимация и не мога да не ви попитам...съвсем сериозно, с ограничен опит в ОИ съм. Какво включва анимацията, че за някои е водещ фактор в избора на хотел? Каква е разликата между добрата и лошата анимация?

# 236
  • Мнения: 2 081
Здравейте! Някой бил ли е вече в Серенити бей Царево тази година? Интересува ме анимацията каква е? BVS или са други? Благодаря!

Тази година ще съм там за първи път от 2015 , но знам , че анимацията  не е на български вече .

За Томас Резиденз също имам лоши отзиви , но не лични , а от приятели . Те бяха още първата година като отвориха и им хареса , решиха да повторят на следваща и бяха много разочаровани .Като гледам и цените , изобщо не си заслужават за този хотел .

# 237
  • Мнения: 267
Може ли да ми споделите мнения за плаж Нестинарка -Царево, хотелът ,който съм набелязала не е нищо особено,Томас Резиденс,но ме интересува плажа.Отзивите, на които попадам са в двете крайности.
Бягай с триста от Томас Резидентс. Личен опит.

Толкова ли е зле?🤪

Последна редакция: пт, 26 юни 2020, 12:41 от Vesbu

# 238
  • София
  • Мнения: 2 934
Може и да е коментирано, но каква е логиката да са надули толкова цените по морето? Не е ли по нормално да пуснат сносни цени и да им се напълнят хотелите? Отворих една Албена под 2000лв нищо не намерих дори в мизерните хотели, пък трябва отделно и паркинг да им платиш. За други места същата работа...
Май наистина си заслужават празните курорти. Лошото е че няма да си вземат поука и вероятно догодина ще са още нагоре цените.

# 239
  • Мнения: 18 498
Албена пускат намаления декември-януари.
Иначе сега - с малко туристи и високи разходи за персонал, дезинфекция и т.н., как да намалят цените, като няма да им излезе сметката. Хотелите по-скоро няма да отворят, отколкото да работят на загуба и да рискуват да влязат в новините в тази обстановка.
Същото важи и за самолетните билети - има хора, които очакват срив на цените, но ако не могат да се покрият поне горивото, заплатите и таксите, къде е файдата за авиокомпанията.

Между другото Албена имат доста адекватно поведение в ситуацията, много гъвкави се оказаха.

Общи условия

Активация на акаунт