На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 808
  • 749
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 96
Всички къмпинги в България са цигания и мизерия. Не случайно ACSI не ни брои за държава в това отношение.

# 256
  • Мнения: 267
Гладни няма да останете, така да го кажем.
На мен ми допада обстановката там.


Само, че пред хотела плажа е нещо такова:


п.с. той не е и пред хотела, малко вървене има Simple Smile

А малко ли е вървенето или е повечко.Домочадието е свикнало всичко да им е под носа,дано не мрънкат много,в града ли е хотелът или не?

# 257
  • Мнения: 1 069
Малко е. Няма да мрънкат, за някакви си 100-150метра говорим(по спомен.)

# 258
  • Мнения: 267
Преди 5 год. бях там на тийм билдинг. За Свети Георги Палас пиша Simple Smile) спомням си, че си имаше вървяне до плажа. Гладни не сме останали, всички се прибрахме и здрави .
Приятна почивка , Vesbu! Кога отпътувате?

Чак началото на август има време по принцип,затова и си позволих да променя резервация,за пръв път ми се случва,бях внесла само 50лв,това е тазгодишна политика на туроператора Новатус,явно поради обстоятелствата с Корона вируса.

# 259
  • София
  • Мнения: 1 489
След дълго чудене, разглеждане на много отзиви ,снимки и коментари от тази група и други се отказах от Томас резиденс в Царево. А и като две жени тук от групата ми препоръчаха да бягам от там, силно се разколебах.Разгледах други оферти на туристическата агенция която ползвам и се спрях на Свети Влас-по-точно" Свети Георги Палас".дори коментарите за плажовете там са доста по-добри отколкото за Царево.Не обичам така да си променям решението ,но в някакво вътрешно усещане че просто това не е нашия хотел .

Няколко години сме ходили на Блу Ориндж в Созопол и сравнително ме устройваше всичко там,.Ние не сме особено претенциозни откъм храна ,но последния път бяхме силно разочаровани от отношението на рецепцията с възникнал проблем ,тогава ни бяха ударили колата,освен това е един ден нощувахме тогава в съседния хотел защото имаше уж проблем с нашата стая. Тогава моят мъж каза че повече там няма да стъпи защото беше направо бесен, изказването на рецепционистката беше емито защото само българите така паркирате не можем да ви съдействаме.☹️. Та така де , защото приключихме с Блу Ориндж, просто търсих друго местенце, пък и ми се иска да разнообразим.
Дано всичко е наред дотогава с създалата се епидемиологична обстановка, пък ще видим какво ще се получи. ♥️

Да кажем, че заради отношението на управата ние така приключихме с Томас Резиденс. Мениджмънта на хотела е под всякаква критика. При възникнал проблем няма към кого да се обърнете, освен към рецепционистката, нощния пазач или жената, която отговаря за ресторанта, а на тях не им пука. Управителите не стоят там. На всичкото отгоре и нас така ни изкараха виновни, въпреки че ни провалиха почивката. Не получихме и никаква компенсация за това. Храната също беше под всякаква критика. А и има някакъв проблем с водата - или е гореща, или ледена, някакъв ужас е докато се къпеш. 3 секунди е нормална и тогава се пъхаш под душа, голяма играчка беше... Но нито храната, нито водата бяха причината да го зачеркнем, а по-скоро неадекватното управление.

# 260
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Не знам на кое викате къмпинг Юг,ако е този на южния плаж на Китен има си хора и мизерно си е пак.Бариерата за външни коли е 5 лв вече( имам спомен за 2:))
На южният в началото където е плиткото и равното- 3,50 чадъра,това май без шезлонги.Днес се разходихме и се топнахме там,че при нас много вятър.Сега отидоха до резиденцията на Перла мойте хора,че детето иска равно море Simple Smile днес.
Навсякъде чета табели фреш+ кафе 3 лв, обяд+ бира 5 лв и подобни промоции,защото няма много хора.Паркира си се,кара се,абе чудно! Пу- пу! И лунапарка в Китен си е там,казаха че вечер работи.Спокойно е,морето е чисто.
Виждам риби много често ,не рибки,по- големи някакви и рачета .Иначе се строи и още и още Sad

# 261
  • Варна
  • Мнения: 765
Ето така се посрещат истинските туристи на черноморието. Т.е. чуждестранните туристи, те са истински за разлика от българските. И НОЩ, и кмета Николов, че дори и министър Ангелкова лично са там за да посрещнат чужденците, браво.

https://segabg.com/hot/category-bulgaria/nosht-i-politici-sresht … uchenica-i-darove
НОЩ и политици срещнаха първите туристи с ръченица и дарове
Първата българска забележителност, която видяха гостите, бяха тържествените физиономии на Николина Ангелкова и Димитър Николов

# 262
  • Мнения: 19 483
Надявам се че се шегуваш. И досега не бях виждала министър на туризма и кмет да тичат да целуват ръка на всеки "истински турист", благоволил да осени с присъствието си нашата страна. Представям си как ни прегръщат така в Гърция и Турция техните големци......и ни даряват с питка и роза например или ни танцуват сиртаки на пристигане.

# 263
  • Мнения: 856
Надявам се че се шегуваш...
Не се шегува, за съжаление, имаше репортаж по обяд. Не съм чувала досега някъде министър да посреща туристи на летището. Все едно пристигат висши дипломати или важни бизнес партньори на държавно ниво. Тъжно е, меко казано Sad

Последна редакция: пт, 26 юни 2020, 18:01 от Mur

# 264
  • Варна
  • Мнения: 14 539
Туристите с маски, нашите вият хора на 30 г- са.😁 Министерство на кича.

# 265
  • Мнения: 267
След дълго чудене, разглеждане на много отзиви ,снимки и коментари от тази група и други се отказах от Томас резиденс в Царево. А и като две жени тук от групата ми препоръчаха да бягам от там, силно се разколебах.Разгледах други оферти на туристическата агенция която ползвам и се спрях на Свети Влас-по-точно" Свети Георги Палас".дори коментарите за плажовете там са доста по-добри отколкото за Царево.Не обичам така да си променям решението ,но в някакво вътрешно усещане че просто това не е нашия хотел .

Няколко години сме ходили на Блу Ориндж в Созопол и сравнително ме устройваше всичко там,.Ние не сме особено претенциозни откъм храна ,но последния път бяхме силно разочаровани от отношението на рецепцията с възникнал проблем ,тогава ни бяха ударили колата,освен това е един ден нощувахме тогава в съседния хотел защото имаше уж проблем с нашата стая. Тогава моят мъж каза че повече там няма да стъпи защото беше направо бесен, изказването на рецепционистката беше емито защото само българите така паркирате не можем да ви съдействаме.☹️. Та така де , защото приключихме с Блу Ориндж, просто търсих друго местенце, пък и ми се иска да разнообразим.
Дано всичко е наред дотогава с създалата се епидемиологична обстановка, пък ще видим какво ще се получи. ♥️

Да кажем, че заради отношението на управата ние така приключихме с Томас Резиденс. Мениджмънта на хотела е под всякаква критика. При възникнал проблем няма към кого да се обърнете, освен към рецепционистката, нощния пазач или жената, която отговаря за ресторанта, а на тях не им пука. Управителите не стоят там. На всичкото отгоре и нас така ни изкараха виновни, въпреки че ни провалиха почивката. Не получихме и никаква компенсация за това. Храната също беше под всякаква критика. А и има някакъв проблем с водата - или е гореща, или ледена, някакъв ужас е докато се къпеш. 3 секунди е нормална и тогава се пъхаш под душа, голяма играчка беше... Но нито храната, нито водата бяха причината да го зачеркнем, а по-скоро неадекватното управление.


За жалост не ценят хората,българският турист остава на заден план,а не трябва да е така.И сега след създалата се ситуация с вируса не мисля,че нещо ще се е променило.🙁Макар и да разчитат на бг клиенти пак няма да ни ценят.

# 266
  • Мнения: 19 483
Според мен бг туристът и чуждият ползват в голяма степен различни туристически продукти. Не може да докараш цял самолет туристи и да го настаниш в къща за гости с условия за самостоятелно готвене или евентуално хранене в малките капанчета - те си ползват ол инклузив или не излизат от ресторантите на големите хотели, някои даже и до плажа не стигат - стоят си на басейните. Та исках да кажа, че такива като мидената ферма с картофките от 8 лева ще имат да взимат...

# 267
  • София
  • Мнения: 1 489
Тая Ангелкова добре ли е изобщо? Какво представление са спретнали само! Срам ме е вече от това правителство...

# 268
  • Мнения: 1 015
Да, наистина е срамно. Вече достигнаха дъното и дори не се усещат, че след всички призиви и молби да изберем Българското черноморе с тази постановка буквално плюят в лицето на българския турист. За тези хора ние не сме важни и ни го показват ясно. Започвам да се питам аз родолюбец ли съм или просто идиот.

# 269
  • Мнения: 1 427
И аз да се включа от Равда и Несебър. От няколко дни сме тук, Южния плаж в Несебър бих казала, че е празен- на свободната зона има по един ред плажуващи, на платената горе долу същото. Вероятно през уикенда ще е по- населен. В хотела сме малко почиващи, в Равда много магазини не работят, сергиите съвсем ги няма. Ресторантите като цяло работят, но са празни. Хотела ни е на главната улица, тук таме се мярка турист.  Водата е прилино топла, но вчера и днес повяваше ветрец.

Общи условия

Активация на акаунт