На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 781
  • 749
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 130
Здравейте, имам запитване ако случайно някой е запознат с плажуването в Бургас и хотелите, засега съм се насочела към Приморец те имат собствена плажна част.Чудя се дали ще сме доволни като цяло.
Хубав ден!
Много хубав хотел с добро обслужване, чистота и големи стаи. Добре озеленен и много приятен, и поддържан двор, басейнът също беше много чист. Плажът е точно пред хотела и е съвсем близо до пристанището. Ако това не ви притеснява, мисля, че ще ви хареса. 😀 Информацията ми е отпреди няколко години, спомените ми са за огромно легло и голяма баня. Стаите с изглед море са за предпочитане пред тези, които гледат към паркинга. По мое време беше само с включена закуска, сега не знам как е.
Скрит текст:
П.П. аз съм си го кръстила дворецът на Шехерезада. 😀

Уау! За двама възрастни с дете на 11 години - 4 нощувки +закуска - 2128 лв! През Букинг, но едва ли има голямо значение откъде ще пробвам.

Здравейте, цената е точно наполовина от цитираната за двама за шест нощувки с резервация чрез хотела.
Хубав ден!

# 451
  • София
  • Мнения: 1 489

Щом си прочела темата, значи знеш, че ние сме за там от 21 до 27 юли. Наши приятели ходиха от 10 юни, писала съм. Нещо конкретно ли те интересува?
Само прочетох,че ще ходите...и за някакъв друг хотел се чуди...не помня вече.
Попрочела....т.е разсеяно чела аххаха Както и да е.
Май повече се притеснявам,че след 15-ти юли ще се напълни комплекса....ще има струпване ...ей такива неща. Хигиената как е била? Храната? Мястото знам,че е хубаво.
Чадърите на плажа пише,че са до изчерпване на количеството....но ако има други чадъри...какво е заплащането? Четох отзиви от юни месец, че басейна не бил чист. Дали е така? Разбира се всеки си има различни прагове на търпимост на разнообразие на храна и хигиена....но когато е чисто...чисто е. Когато е вкусно...вкусно е
Масите в ресторанта на разстояние ли са?
И ако нещо се сетиш друго да ми кажеш евентуално.
Не знам за след 15 юли, само можем да гадаем. При положение че в букинг има свободни стаи за периода, а предишни години от март месец вече всичко се заема, значи едва ли ще е на 100% пълен. Моите приятели са били в момента на отварянето и е бил почти празен, така че не е било проблем да се намира маса далече от другите. Знам, че там хигиена от персонала се спазва, но почиващите не спазват. С изключение, че от персонала си носят маските като лигавници, но това е навсякъде. В ресторанта нищо не си сипваш сам, всичко ти се сипва от персонала, даже напитките. Движението е в една посока в ресторанта. На басейна е нямало много хора (логично), не съм питала чист ли е. За храната е много относително. Понеже съм говорила с вегетарианец, отговорът беше, че е храната е ужасна, всичко е с месо. Simple Smile Другите харесвали скарата. Като отидем на 21-ви лично ще пиша. Сутрин имало вкусни палачинки, десерите били много хубави, пицата също, но и тя с месо Simple Smile. Пица имало на всички хранения. Това е което знам.
За чадърите не мога да кажа, защото те не са ги позлвали, носят си и ходят на свободната зона. За съжаление предишни години плажът е бил заграден само за почиващите, но от тази година имало много външни хора.
Те по принцип ме четат тука и няма да е лошо лично да си напишат кое каке  било, стига да искат.

# 452
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357

Щом си прочела темата, значи знеш, че ние сме за там от 21 до 27 юли. Наши приятели ходиха от 10 юни, писала съм. Нещо конкретно ли те интересува?
Само прочетох,че ще ходите...и за някакъв друг хотел се чуди...не помня вече.
Попрочела....т.е разсеяно чела аххаха Както и да е.
Май повече се притеснявам,че след 15-ти юли ще се напълни комплекса....ще има струпване ...ей такива неща. Хигиената как е била? Храната? Мястото знам,че е хубаво.
Чадърите на плажа пише,че са до изчерпване на количеството....но ако има други чадъри...какво е заплащането? Четох отзиви от юни месец, че басейна не бил чист. Дали е така? Разбира се всеки си има различни прагове на търпимост на разнообразие на храна и хигиена....но когато е чисто...чисто е. Когато е вкусно...вкусно е
Масите в ресторанта на разстояние ли са?
И ако нещо се сетиш друго да ми кажеш евентуално.
Не знам за след 15 юли, само можем да гадаем. При положение че в букинг има свободни стаи за периода, а предишни години от март месец вече всичко се заема, значи едва ли ще е на 100% пълен. Моите приятели са били в момента на отварянето и е бил почти празен, така че не е било проблем да се намира маса далече от другите. Знам, че там хигиена от персонала се спазва, но почиващите не спазват. С изключение, че от персонала си носят маските като лигавници, но това е навсякъде. В ресторанта нищо не си сипваш сам, всичко ти се сипва от персонала, даже напитките. Движението е в една посока в ресторанта. На басейна е нямало много хора (логично), не съм питала чист ли е. За храната е много относително. Понеже съм говорила с вегетарианец, отговорът беше, че е храната е ужасна, всичко е с месо. Simple Smile Другите харесвали скарата. Като отидем на 21-ви лично ще пиша. Сутрин имало вкусни палачинки, десерите били много хубави, пицата също, но и тя с месо Simple Smile. Пица имало на всички хранения. Това е което знам.
За чадърите не мога да кажа, защото те не са ги позлвали, носят си и ходят на свободната зона. За съжаление предишни години плажът е бил заграден само за почиващите, но от тази година имало много външни хора.
Те по принцип ме четат тука и няма да е лошо лично да си напишат кое каке  било, стига да искат.
Ще бъда благодарна наистина за отзив  на място когато отидете.И благодаря

# 453
  • Мнения: 9 776
...
Здравейте, цената е точно наполовина от цитираната за двама за шест нощувки с резервация чрез хотела.
Хубав ден!

Ще пробвам да видим какво ще предложат. Няма да отида, само си правя проби.

# 454
  • София
  • Мнения: 1 489
Скрит текст:

Щом си прочела темата, значи знеш, че ние сме за там от 21 до 27 юли. Наши приятели ходиха от 10 юни, писала съм. Нещо конкретно ли те интересува?
Само прочетох,че ще ходите...и за някакъв друг хотел се чуди...не помня вече.
Попрочела....т.е разсеяно чела аххаха Както и да е.
Май повече се притеснявам,че след 15-ти юли ще се напълни комплекса....ще има струпване ...ей такива неща. Хигиената как е била? Храната? Мястото знам,че е хубаво.
Чадърите на плажа пише,че са до изчерпване на количеството....но ако има други чадъри...какво е заплащането? Четох отзиви от юни месец, че басейна не бил чист. Дали е така? Разбира се всеки си има различни прагове на търпимост на разнообразие на храна и хигиена....но когато е чисто...чисто е. Когато е вкусно...вкусно е
Масите в ресторанта на разстояние ли са?
И ако нещо се сетиш друго да ми кажеш евентуално.
Не знам за след 15 юли, само можем да гадаем. При положение че в букинг има свободни стаи за периода, а предишни години от март месец вече всичко се заема, значи едва ли ще е на 100% пълен. Моите приятели са били в момента на отварянето и е бил почти празен, така че не е било проблем да се намира маса далече от другите. Знам, че там хигиена от персонала се спазва, но почиващите не спазват. С изключение, че от персонала си носят маските като лигавници, но това е навсякъде. В ресторанта нищо не си сипваш сам, всичко ти се сипва от персонала, даже напитките. Движението е в една посока в ресторанта. На басейна е нямало много хора (логично), не съм питала чист ли е. За храната е много относително. Понеже съм говорила с вегетарианец, отговорът беше, че е храната е ужасна, всичко е с месо. Simple Smile Другите харесвали скарата. Като отидем на 21-ви лично ще пиша. Сутрин имало вкусни палачинки, десерите били много хубави, пицата също, но и тя с месо Simple Smile. Пица имало на всички хранения. Това е което знам.
За чадърите не мога да кажа, защото те не са ги позлвали, носят си и ходят на свободната зона. За съжаление предишни години плажът е бил заграден само за почиващите, но от тази година имало много външни хора.
Те по принцип ме четат тука и няма да е лошо лично да си напишат кое каке  било, стига да искат.
Ще бъда благодарна наистина за отзив  на място когато отидете.И благодаря
Надявам се да отидем. Днес рекорден брой заразени. Дано сме здрави дотогава!

# 455
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Здравейте, този уикенд ще сме в Черноморец. Знаете ли някое симпатично местенце за вечеря (на сносни цени) или ресторантче тип павилионче откъдето може да се вземе рибка за вкъщи?
В началото на града при влизане (близо е до автогарата) имаше павилион, където продаваха хубаво приготвена  риба, но имфото ми е от преди 4 г.
Преди две години беше там павилиончето. Рибата беше чудесна. Също така преди срещу музея имаше заведение, където продаваха вкусни готвени ястия, риба и салата. Пърленките бяха унилални. Можеше на място да се консумира или за вкъщи да се вземе.

# 456
  • Мнения: 8
Някакви мнения за Камчия ?

# 457
  • Мнения: 9 776
...
Здравейте, цената е точно наполовина от цитираната за двама за шест нощувки с резервация чрез хотела.
Хубав ден!
Ще пробвам да видим какво ще предложат. Няма да отида, само си правя проби.

Самоцитирам се, за да няма недоразумения. Цената, която съм посочила е за две стаи, незнайно защо ми начисляват две, а не една. Та за четири нощувки в стая с морски изглед и закуска за двама възрастни с дете на 11 години сумата е 1144 лв. Ми не пак.

# 458
  • В.Търново
  • Мнения: 6 683
Звъня на НИК травел, никой не вдига.

# 459
  • Мнения: 2 081
Звъня на НИК травел, никой не вдига.

На имейл ми отговориха много бързо преди 2 дни , но може да са избирателни .

# 460
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Здравейте. Някой с отзиви от Марина Сендс в Обзор? Ще питам и в темата за Обзор, но все пак....

# 461
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Някакви мнения за Камчия ?

Това е руска губерния  собственост на Лукойл и то компанията майка от Москва. 
 Тъй като на руснаците е забранено да пътуват до Европа с цел туризъм до 31 юли е паднала ядрена бомба в този руски курорт.
   Идеално място който търси безлюдно място този юли месец.   
Само уикенда има живец и то доста живец - следобед е фрашкано с коли от района.

# 462
  • Мнения: 3 505
Някакви мнения за Камчия ?
Едно от малкото ядващи се места по крайбрежието. Единственият му недостатък е, че ни е далече. Харесва ми и руската част, и онази към къмпинг „Романтика”, където всякаш времето е спряло в началото на 90-те.

# 463
  • Мнения: X
NikoT , а запитали ли сте се, защо място известно от десетилетия като КЪМПИНГ Корал, вече официално не може да бъде такова, и онези, които са били на къмпинг там преди, сега се оказват..."диво къмпингуващи"??
Подсказвам - не е "подпорна стена", повече бетон искат да се лее там : "инвестиционен проект "Корал резиденс"...естествено с протекциите на кмета ЛапАчев;

И ако искате още да попрочетете - вижте и историята на още много излят бетон в съседство - комплекс „Коста дел Кроко”.
Ако е бил официален къмпинг значи е частна собственост, а както знаем частната собственост е неприкосновена. Това означава, че никой без разрешението на собственика няма право да стъпва там.

# 464

Общи условия

Активация на акаунт