На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 759
  • 749
  •   1
Отговори
# 465
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
Очаквах го.

# 466
  • Мнения: 237
Търся плаж по нашето Черноморие без проклетите щипалки във водата. Току що прочетох мнение, че и в Албена ги има, а на юг от Бургас /май Китен/ - също имаше мнение, че са по много и хапят... Някой от Слънчев бряг или Св. Влас да има към момента да ме успокои, че няма от гадните животинки в морето? 

# 467
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Несебър юг -  откъм дюните на Несебър под почивната станция на мвр  бях на плаж преди два дни няма такива работи и е евтино този юли.

# 468
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Варненец, плаж без мухи и комари знаеш ли? 😁

# 469
  • Мнения: 9 481
Търся плаж по нашето Черноморие без проклетите щипалки във водата. Току що прочетох мнение, че и в Албена ги има, а на юг от Бургас /май Китен/ - също имаше мнение, че са по много и хапят... Някой от Слънчев бряг или Св. Влас да има към момента да ме успокои, че няма от гадните животинки в морето? 

На ММЦ-няма, но за сега...не се знае след някой ден дали няма да се появят..като водораслите Wink

# 470
  • Мнения: 638
В момента и на северния в Приморско няма

# 471
  • Мнения: 181
Някой ина ли информация какви са цените на плаж нестинарка за чадър и шезлонг, също така и на плажовете в Созопол. Не можах да открия информация. Всяка година ходим в Приморско тази се чудим между Созопол и Царево. Всякаква информация ще ми е полезна. Благодаря ви.

# 472
  • София
  • Мнения: 4 884
Има ли в момента някъде на нашето море приличен ол инклузив хотел, който да е намалил толкова много цените, че да го поискам за нашата морска ваканция? Simple Smile

# 473
  • В подножието на Сините камъни
  • Мнения: 216
И аз такъв го търся, но за сега не мога да го открия

# 474
  • София
  • Мнения: 1 489
Ако тази година не ми хареса ол инклузива, това ще ни е последната почивка от този тип. Аз нито ям много, нито пък пия алкохол. Почвам да оглеждам нещо или ВВ или НВ. Сигурно ще ми се смеете, но се замислям и за Творчески дом-БАН на Константин и Елена. Колегите ходят и са доволни. Тази година ни пуснаха една оферта - НВ за 218 лв за 7 нощувки на човек., за децата 50% намаление. За външни е малко по-скъпо, но пак е доста бюджетно. Само си мисля дали ще ми хареса след ол инклузивите. Няма анимация, няма басейн. Но цената е повече от прилична.

# 475
  • Варна
  • Мнения: 765
Spastik Children, АИ по начало е направен или за чужденци, че като дойдат тук да не им се налага да излизат никъде, или за хора които обичат да си похапват и не им дреме за здравето и теглото им. И докато първите ги разбирам, то вторите винаги са ми били много странни. Гледала съм как 150-килограмови мъж или жена ти застава и почва да трупа камари с храна в чинията, че и успява да ги изяде, а ти само като погледнеш и ти минава всякакъв апетит. Има нещо сбъркано, реално при ОИ слабичките плащат на отхранените яденето с което те един вид се самоубиват.

# 476
  • Мнения: 19 473
Сигурно ще ми се смеете, но се замислям и за Творчески дом-БАН на Константин и Елена. Колегите ходят и са доволни. Тази година ни пуснаха една оферта - НВ за 218 лв за 7 нощувки на човек., за децата 50% намаление. За външни е малко по-скъпо, но пак е доста бюджетно. Само си мисля дали ще ми хареса след ол инклузивите. Няма анимация, няма басейн. Но цената е повече от прилична.
Какво да ти се смеем, Константин и Елена е много хубав курорт, щом са доволни колегите ти сигурно и условията са прилични. А и цената за седем дни нощувка и храна е колкото за два обяда на плаж Нестинарка

# 477
  • София
  • Мнения: 2 934
MariaNova нали не очакваш че 150кг мъж ще се подложи на диета точно на почивка. В смисъл той така си яде, независимо дали те дразни или не. Всъщност никога не гледам кой какво си слага в чинията.
Освен това не един и два примера имам за слаби хора дето ядат като змейове, мен ако ме видиш колко ям няма да повярваш, че съм толкова дебела. Стига сме гледали в чуждата паничка. Всеки плаща за собствения си кеф.

# 478
  • Варна
  • Мнения: 765
Elena_of_Avalor, не казвам че обичам да гледам какво ядат другите хора, не ме интересува. Но когато до теб застане подобен човек няма начин да не видиш, не съм сляпа. Всеки плаща за себе си, аз нямам нищо против това колко могат да изядат някои хора, всеки сам си решава съдбата. Но не е приятна гледка да гледаш как някой се самоубива с храна.

# 479
  • Мнения: 19 473
На мен при ол инклузивът не ми харесва, че плащам за неща, които не ползвам като анимация например. Иначе за храна нито гледам някой, нито ме интересува. Но при такава система за изхранване пък не може да има изненади от сорта на 11 лв за минерална вода или 6 лева, че си седнал на барбаронче. Тази сутрин по ТВ видях и такса 5 лв за терасата на Копитото.

Общи условия

Активация на акаунт