На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 821
  • 749
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 4 884
Таксата за терасата на Копитото беше 10 лв миналата година. Simple Smile

# 481
  • Мнения: 4 671
Ами аз писах, писах, ама ми се затри мнението. Спастик, на мен най-много във времето ми допадна една почивка на Приморско с включени закуска и вечеря на възрастните, и ОИ на децата. Защото плащаш по-малко от инклузива, а реално е почти същото като услуги, но не се изисква да стоиш цял ден в хотела, или пък да губиш пари, като не ползваш другата храна.
Закуската сутрин беше до 10.30-11, след това вечерята започваше от 18-18.30 часа. Наобяд винаги можеш да хапнеш нещо на плажа или по разходките, а при храненията имаше богато и вкусно меню. Цената също беше много добра.
Такъв тип изхранване бих избрала отново.
Само закуска със сигурност става пак скъпа почивка. А за хората, които не ядат 3 пъти на ден, закуска и вечеря е супер. Моят мъж яде предимно вечер. Сутрин, като се назакусваше и цял ден не му се ядеше нищо. Така че спокойно издържаше до вечеря, не, че не купувахме картофи и риби, сладоледи по плажа, но не обилните обеди, на които са свикнали други мъже. За жените на диета също е идеално. Опитайте така.

# 482
  • Мнения: 19 483
А ОИ на децата какво включваше като хранене? Аз за първи път чувам да има комбинирана система по този начин.

# 483
  • София
  • Мнения: 1 489
И аз като закуся, не ми се обядва. Да се тътрим в жегата за обяд в двете посоки никога не ми е било приятно. На плажа или близо до плажа децата винаги могат да хапнат парче пица, палачинка или картофи. В Гърция миналата година бяхме на НВ без деца и след закуска огладнявах чак за вечеря. Така че за мен този вариант е по-добър.
Аз досега не съм попадала на чужденци, които да се тъпчат като за последно, но съм чувала, че тук не си пестят храната по ол инклузивите. Склонна съм да приема, че аз като пия вода или сок, плащам и за алкохола на тези, които се наливат по цял ден. В Казабланка имаше един такъв поляк, нон стоп на бара, вечно пиян и често налиташе на бой - грозна картинка!
Ние днес внесохме остатъка за Аркутино Фемили Ризорт. Дано всичко е ОК и да успеем да отидем здрави, пък и да се върнем.

# 484
  • Мнения: 4 671
А ОИ на децата какво включваше като хранене? Аз за първи път чувам да има комбинирана система по този начин.
да, и аз тогава за пръв път попаднах на такава оферта. За децата цял ден палачинки, сладолед, кифлички, плодове. Да видите как чужденци и българи пращат децата си за нещо и после те го ядат Joy, като сме оставали на басейните през деня Joy

# 485
  • Мнения: 1 738
Кой колко яде и пие, мисля си е негова работа. Аз избирам инклузив, защото не мисля къде ще обядваме, вечеряме и т.н. кой когато иска отива яде, пие и каквото си иска прави. Аз така я разбирам почивката. Иначе хора всякакви - сутринта аз докато си взимах кафе, имаше хора си поръчваха коктейли и водки. Ами щом така я разбират почивката, тяхна си работа. ММ вчера вечерта гледа някакъв мач. Не ходи да вечеря. Огладня в 23.00 часа. Отиде на среднощната закуска. Хапна, доволен беше. Пълна демокрация и свободия:)

# 486
  • София
  • Мнения: 4 884
Споделете кои са ОИ хотелите, които си заслужават в момента.

# 487
  • Мнения: 267
Имам чуденка относно това спазват ли се в хотелите и по плажа и заведенията мерките ,които са препоръчителни от здравните органи.Или всичко е един голям раздут балон .По телевизията гледам репортажи как всичко се спазва и е изрядно и чак не ми се вярва.Ако на някой му се споделя прясно наблюдение ще ми бъде интересно.

# 488
  • Мнения: 4 671
Аз лично виждане в момента нямам, защото още се чудя да тръгваме или не, но човек, който дава апартаменти по морето сподели, че там животът кипи и всичко е пълно. Все едно са на друга планета.

# 489
  • Мнения: 1 397
Aiwa , припомни ми,моля те, кой хотел с пързалки похвали наскоро?

# 490
  • Мнения: 1 686
Чак пък  да кипи... Петък, събота и неделя има хора. Може би около 30% заетост. Повечето заведения и магазинчета не работят. Персоналните са  с маски, шлемове, ръкавици. Ние където ходихме заведенията бяха с раздалечени маси може би на около 2-3 метра от стол до стол. Чадърите  също.
Обзор.

# 491
  • Мнения: 1 738
Аз съм от неделя на морето. В началото беше рехаво откъм хора и като че ли имаше поне желание за някакви мерки. Сега всеки вече го кара през просото, включително и аз. Днес наредиха по-нагъсто чадърите и на плажа и на басейна. Да, има дезифенктант навсякъде и персонала е с маски, но всички маски са под носа или на брадичката. От гостите семейство румънци само ходят с маски. Дано се опазим.

Последна редакция: пт, 03 юли 2020, 17:47 от *PipiLota*

# 492
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
А ОИ на децата какво включваше като хранене? Аз за първи път чувам да има комбинирана система по този начин.
Предния хотел Белведере в Приморско беше на такава система.не сме го посещавали.Но много хора бяха доволни.

# 493
  • Мнения: 1 069
Aiwa , припомни ми,моля те, кой хотел с пързалки похвали наскоро?
Best Western Plus Premium Inn

# 494
  • Мнения: 1 397
Aiwa , припомни ми,моля те, кой хотел с пързалки похвали наскоро?
Best Western Plus Premium Inn

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт