На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 845
  • 749
  •   2
Отговори
# 495
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Да ви кажа за тези от НИК Травел.Вчера и днес цял ден звъня.Не вдигат.Моята приятелка им писа имейл вчера преди обяд.Чак днес има отговор.Преди да отговорят моята приятелка звъни на кол центъра на Албена и им обяснява, че никакви не отговарят от Ник Травел и се притеснява за резервацията си. От Албена й казват, че ако няма все още отговор от Ник Травел ще измислят те нещо като евентуално тя да им плати останалата сума към тях. Сега като отговориха притеснението е, че ако прати остатъка към Ник Травел дали въобще ще й пратят ваучера за почивката.Да не стане така пак да ги издирваме.
Явно от НИК ТРАВЕЛ отказват всякакъв контакт по телефона, защо ли?!

# 496
  • Мнения: 4 671
А ОИ на децата какво включваше като хранене? Аз за първи път чувам да има комбинирана система по този начин.
Предния хотел Белведере в Приморско беше на такава система.не сме го посещавали.Но много хора бяха доволни.
да, точно Белведере. От миналата година имат ремонт. Предполагам е станал още по-хубав, но пък не съм чела дали е същото изхранване или вече и той е на ОИ.

# 497
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Ник Травел започнаха да го правят този номер след навлязлата пандемия в България. Държат се неадекватно и непрофесионално, което е в техен минус.

Белведере в момента е нещо грандиозно, на ол инклузив, детски водни пързслки. Но го спряха от продажба, но не знам дали само за българи го спряха или въобще.

# 498
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте , последните 10г. семейството ни почива в големите хотели ОЛ. Тази година искам малък семеен хотел или апартамент , в близост до плажа с обция да си приготвям храна . Ще съм Ви благодарна за отзиви за : Равда ,Несебър , Приморко или Китен.Няма значение на кое място стига да е с препоръка. Благодаря.

# 499
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Търся плаж по нашето Черноморие без проклетите щипалки във водата.  
На ММЦ-няма, но за сега...не се знае след някой ден дали няма да се появят..като водораслите Wink
А как е положението с комарите на ММЦ тази година? Там обичайно са на рояци. Гледах, че Магнолиите са пуснали някакви оферти с включени чадъри на плажа, затова се чудя.

# 500
  • Мнения: 1 686
Роял дриймс-Несебър. 7 години ходим там

# 501
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Роял дриймс-Несебър. 7 години ходим там

Благодаря

# 502
  • Мнения: 9 481
Търся плаж по нашето Черноморие без проклетите щипалки във водата.  
На ММЦ-няма, но за сега...не се знае след някой ден дали няма да се появят..като водораслите Wink
А как е положението с комарите на ММЦ тази година? Там обичайно са на рояци. Гледах, че Магнолиите са пуснали някакви оферти с включени чадъри на плажа, затова се чудя.

Нямам представа за комарите - през деня съм там на плаж, и комари тогава няма.

# 503
  • Мнения: 2 070
Като ходите на ММЦ-то може ли да кажете колко струват чадърите и шезлонгите?

# 504
  • Мнения: X
Като ходите на ММЦ-то може ли да кажете колко струват чадърите и шезлонгите?
Май са безплатни: “23 морски плажа ще имат нулеви цени на чадъри и шезлонги за лято 2020 г.

Според постъпилите предложения безплатни ще са чадърите и шезлонгите на плаж  Шкорпиловци-юг, Област Варна (Община Долни чифлик), и плажовете в Област Бургас както следва:

Обзор-юг; Козлука; Делфин; Елените 2 (Община Несебър),

Ахелой (Община Поморие),

Бургас-север, Бургас-централен; Атанасовска коса (Община Бургас),

Росенец-север; Каваци-север; Каваци-юг; Дюни-юг; Дюни (Община Созопол),

Приморско-централен; Младост ММЦ (Община Приморско),

Къмпинг Нестинарка; Къмпинг-юг; Мечата дупка 2; Лозенец; Попски плаж 5; Царево-централен; Къмпинг Делфин (Община Царево).“

# 505
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 188
Здравейте,някой с мнение за ,,Реджина Маре’’-Царево?И за плажа?Благодаря! Rolling Eyes

# 506
  • Мнения: 3 416
Здравейте, от заглавието на темата не ми стана ясно дали обсъждате само хотели.
В случай, че не, ние търсим вила под наем за 7 човека, с морска гледка и басейн. Има ли такова местенце?

# 507
  • Sofia
  • Мнения: 3 776
Момичета и момчета, какво ще кажете за хотел Марина Сандс Обзор?  Днес го резервирах, знам, че е в нищото, но това не ме притеснява, даже е предимство. Искам да е чисто, тихо и спокойно. Отзивите от миналата година не бяха лоши. Избирах между Вилите на Дюни и Марина Сандс. Е няма да крия, привлече ме цената и това, че хотелът е нов (от 2018 г). Дано не се разочароваме много! Какво ще кажете, сгреших ли?

# 508
  • Мнения: 2 070
NikoT, благодаря ти, но аз това съм го чела. Исках информация от 1 ръка. 2 пъти пъти питам едно и също нещо, но така и не получих отговор. Не е като да няма никой там в момента...
Както и да е, живот и здраве ще си видя сама на място.

# 509
  • Sofia
  • Мнения: 3 776
MissM,това са цените за чадър и шезлонг в Приморско, данните са от сайта на МТ. 😀
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт