На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 896
  • 749
  •   1
Отговори
# 555
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Току-що на брифинга- удължава се епидемиологичната обстановка до края на юли/ очакваше се/, препоръка
 да се ограбничат масовите мероприятия, започвало тестване на българско лекарство върху 30 човека срещу Коронавирус и ще има нова заповед за страните, които ще могат да влизат в България.

# 556
  • Мнения: 135
Някой знае ли дали Riu Astoria и Astoria Mare (Златни пясъци)са различни хотели ? В booking има оферта и за двата, като цената на Astoria Mare е доста по ниска..

# 557
  • Мнения: 11
Здравейте! Какво ви е мнението за почивка на Златни пясъци? Решили сме тази година да почиваме в хотел Престиж  и Аквапарк, с дете н 4 години. Дали хотелът е подходящ а и плажът дали е хубав? Някъде прочетох че плажът е много каменист и дълбок. Ще се радвам някоя мама да сподели впечатления от курорта и от хотела.. 😊😊😊
На Злати пясъци няма изобщо никакви камъни .

Значи да резервирам смело. Не знам къде го прочетох това за камъните. А плажовете дълбоки ли са, че пак и това четох 😂😂

# 558
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Някой знае ли дали Riu Astoria и Astoria Mare (Златни пясъци)са различни хотели ? В booking има оферта и за двата, като цената на Astoria Mare е доста по ниска..
Две сгради, са с общ басейн. За резервация, по- добре звъннете на рецепцията на хотела. Локацията е отлична.

Последна редакция: пн, 06 юли 2020, 15:19 от Viviana91

# 559
  • София
  • Мнения: 1 250
Здравейте! Какво ви е мнението за почивка на Златни пясъци? Решили сме тази година да почиваме в хотел Престиж  и Аквапарк, с дете н 4 години. Дали хотелът е подходящ а и плажът дали е хубав? Някъде прочетох че плажът е много каменист и дълбок. Ще се радвам някоя мама да сподели впечатления от курорта и от хотела.. 😊😊😊
На Злати пясъци няма изобщо никакви камъни .

Значи да резервирам смело. Не знам къде го прочетох това за камъните. А плажовете дълбоки ли са, че пак и това четох 😂😂
На Златни пясъци и Слънчев бряг са най-хубавите плажове. Друг е въпросът, че презастроиха и предни години беше пълно с чужденци дошли на алкохолен туризъм. Затова и аз лично ги избягвам. .Но тази година съжалих, че не запазих някъде в Несебър/ Сл.  Бряг...

# 560
  • Мнения: 1 519
Здравейте, търся подобие на комплекс Фичоза,има ли подобен комплекс другаде?

# 561
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 090
Привет, привлича ме Мидия в Ахелой заради цената и големите басейни. Има ли вече някой, който е бил там? Че отзивите са все стари...

# 562
  • Мнения: 120
Здравейте. Вече трета година ще ходим на Ахтопол. А на плаж ходим на Силистар. Искам да питам някой знае ли друг плаж подобен на Силистар,плитък имам в предвид. Но да е по близко до Варна.

# 563
  • Мнения: 11
Здравейте,
от 7-8 години не сме ходили на море в БГ и тази година и предвид евентуални неясноти за пътуване в Гърция и Турция, решихме да опитаме пак у нас. Ще ми се да наемем вила някъде възможно най на юг Синеморец,Варвара и района. Някой може ли да ни препоръча подобно нещо.Вила с 3-4 спални само за нас,с дворче за децата. Благодаря Ви!

# 564
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Awesome... , морето на Златните е дълбоко.

# 565
  • Русе
  • Мнения: 684
Здравейте. Вече трета година ще ходим на Ахтопол. А на плаж ходим на Силистар. Искам да питам някой знае ли друг плаж подобен на Силистар,плитък имам в предвид. Но да е по близко до Варна.
Толкова диво и красиво място нама да намерите на север!

# 566
  • София
  • Мнения: 241
Здравейте, какви са цените на Слънчев бряг на чадърите и шезлонги те?

# 567
  • Мнения: 23
Здравейте, какви са цените на Слънчев бряг на чадърите и шезлонги те?

4 лв. чадър, 4 лв. шезлонг

# 568
  • Мнения: 506
А някой с пресни отзиви от "Империал палас", Слънчев бряг/бившия Виктория палас/?
За предишни години съм чела доста негативни неща, но от този сезон са май с нови собственици и се чудих как ще е.

# 569
  • Мнения: 1 015
Северната част - 4 лв.

Общи условия

Активация на акаунт