На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 795
  • 749
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 19 482
Аз съм била гост на Дюни много пъти и признавам, ако не беше привилегированият достъп до плажа и морето за гостите на хотела, нямаше да резервирам там. Не може да платиш една торба пари и в краката ти да седне фамилия от 10 човека с техен чадър от съседните бунгала. Да не отварям въпроса, че се правят и опити да се ползват и заведенията, които са на ол инклузив изхранване, в тези тълпи не винаги може да се контролира всеки един отделен човек. Даже последната година ми направи впечатление, че плажът за гости на Дюни е много стеснен, за да остане пространство за свободна зона и платени чадъри и това не ми хареса.

# 601
  • Мнения: 9 481
Достъпа до плажа е подсигурен от друго място и охраната го е насочила към него. Оазис въобще не е подобен. Там няма ОИ, а ресторанта и кафетата са за всички и разчитат много на външни хора. Вътре в комплекса обаче също не можеш да влезеш. В Сани клуб  (Халкидики) също не пускаха всеки. На портала охраната е доста стриктна. П.П. Плажовете може да са държавна собственост, но хотелите взимат на концесия или от концесионера част от тях и така подсигуряват на ГОСТИТЕ СИ безплатни чадъри. Винаги се оставя свободна зона в страни от хотела и така се спазват изискванията. В зоната, за която си платил няма право никой без твое разрешение да слага кърпи и да сяда на шезлонгите. Може да премине, но само толкова. За другите неща си има свободна зона, която ясно е указана.
[/quote]

Това не е вярно Wink :
http://oasisdelmare.bg/tseni/

не ми се влиза в безсмислени спорове..но говорим за българското законодателство, пак да напомня...

# 602
  • Мнения: 21
Здравейте,

Моля ви за спешно мнение. Ако трябваше да избирате между хотел Ариана и Каменец в Китен, кой бихте избрали? Като цена са горе-долу еднакви за 7 нощувки.

# 603
  • Сф
  • Мнения: 10 659
Деца до 13 и Блу ориндж, Серена резиденс, Казабланка Обзор ми се върти, Сън палас СлБряг, всички от веригата Сол.
За Хермес не знам как е в момента, но не вярвам да има шоу кукинг.
На Александрия бяхме в Жеравите в Приморско сега, никаква анимация- даже и чешка.А от офиса им тук казаха че ще има- тц.Не знаят нищо, питайте изрично и пак не е сигурно.Храната е доста ограничена,но при нас беше вкусна поне.Нищо общо нямат инклузивите имайте го предвид с мин. Година, дори си карат със старите оферти.
Нямахме и купа с плодове при пристигане, а плодовете бяха всеки ден само ябълки 2 вида, банани, портокали, череши.Палачинки, кроасани- тц.Това е положението.
Не вярвам чехите да са дошли.е
Вчера Словакия ни сложи под карантина и с пи си ар на влизане.
Жерави нямат и оферта сега- до 4 юли беше, може и да затворят
Бяхме 10 семейства.Аз за цената съм доволна.За Хермес заради аквапарка сигурно ако си струва.
Не вярвам храната да е в изобилие.То, няма хора!Може би се надяваха след 1 юли да дойдат чужденците, ама май май ги няма..

# 604
  • Мнения: X
Достъпа до плажа е подсигурен от друго място и охраната го е насочила към него. Оазис въобще не е подобен.Там няма ОИ, а ресторанта и кафетата са за всички и разчитат много на външни хора. Вътре в комплекса обаче също не можеш да влезеш. В Сани клуб  (Халкидики) също не пускаха всеки. На портала охраната е доста стриктна. П.П. Плажовете може да са държавна собственост, но хотелите взимат на концесия (или от концесионера) част от тях и така подсигуряват на ГОСТИТЕ СИ безплатни чадъри. Винаги се оставя свободна зона в страни от хотела и така се спазват изискванията. В зоната, за която си платил няма право никой без твое разрешение да слага кърпи и да сяда на шезлонгите. Може да премине, но само толкова. За другите неща си има свободна зона, която ясно е указана.

Това не е вярно Wink :
http://oasisdelmare.bg/tseni/

не ми се влиза в безсмислени спорове..но говорим за българското законодателство, пак да напомня...
[/quote] Не знам какво общо има Оазис дел мар? Аз говоря за големия Оазис. Хотел Дел Мар е сравнително малък. Наистина няма смисъл от безмислени спорове. Прочети пак, но този път с разбиране подчертаните редове и ще ти се изясни ситуацията.

Последна редакция: вт, 07 юли 2020, 13:17 от Анонимен

# 605
  • Мнения: 2 081
Здравейте,

Моля ви за спешно мнение. Ако трябваше да избирате между хотел Ариана и Каменец в Китен, кой бихте избрали? Като цена са горе-долу еднакви за 7 нощувки.


Била съм в Каменец , но преди 5 години . Не ми хареса - малък ресторант , некачествена храна и напитки .Басейна е винаги на сянка , не бих го посетила отново .

# 606
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 850
Здравейте! Simple Smile

Принципно не почивам на българското Черноморие, но тази година предвид ситуацията и това, че работя от вкъщи реших да грабна кучето, лаптопа и мъжа и да изкараме една седмица на морето. Обаче това се оказва голям проблем Simple Smile Представям си го едно идилично, в красив, чист къмпинг, като аз ще работя през деня, така че ще ми трябват условия. Обадих се на повечето къмпинги, които бях набелязала, никаде няма нищо свободно. Обадих се и на някаква много красива къща, която намерих през airbnb, но там не може с куче.. Та се обръщам с молба ако някой знае хубав къмпинг по нашето Черноморие с бунгала под наем, защото не навсякаде има, да ме посъветва, много ще съм благодарна!!!!

Къмпинг Крапец.
Камчия също има реновирани и симпатични Албена също има бунгала. И като цяло - на север.

daun Ариана бих избрала.

# 607
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Била съм в Ариана 2 пъти. Втория път 2019г.качеството бе занижено. В стандартните стаи не е много окей. През годините тоя Каменец нещо не ме грабва, нищо че е на плажа.
Може би Ариана бих избрала. Но трети път не ми се ходи там. Първо да си оправят изхранването.

# 608
  • Мнения: 66
Някой отзив от тази година за х-л Лилия 4* , Златни пясъци?
Миналата година бяхме там  3 нощувки, но извън сезона и ни хареса,но ме интересува как са нещата сега..

# 609
  • Мнения: 1 429
Здравейте! Simple Smile

Принципно не почивам на българското Черноморие, но тази година предвид ситуацията и това, че работя от вкъщи реших да грабна кучето, лаптопа и мъжа и да изкараме една седмица на морето. Обаче това се оказва голям проблем Simple Smile Представям си го едно идилично, в красив, чист къмпинг, като аз ще работя през деня, така че ще ми трябват условия. Обадих се на повечето къмпинги, които бях набелязала, никаде няма нищо свободно. Обадих се и на някаква много красива къща, която намерих през airbnb, но там не може с куче.. Та се обръщам с молба ако някой знае хубав къмпинг по нашето Черноморие с бунгала под наем, защото не навсякаде има, да ме посъветва, много ще съм благодарна!!!!

Къмпинг Крапец.
Камчия също има реновирани и симпатични Албена също има бунгала. И като цяло - на север.
Ехее,не знаех,че в Камчия има такива хубави бунгала.Аз като чуя Камчия и бягам с двеста, защото свързвам курорта със западнали бази,руснаци,комари,лоши отзиви,неотговарящи на действителността снимки на бунгала и като цяло не добре развит курорт.
Ако някой е ходил на тези бунгала и даде отзиви,ще ми е полезно.И дали са далеч от морето.

# 610
  • Мнения: 1 327
Доколкото разбирам плажа е каменист на Хермес, така ли?

# 611
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Доколкото разбирам плажа е каменист на Хермес, така ли?

Ако може да се нарече плаж това.....Няма влизане камък до камък. Почивали сме на Хермес 6г. подред. Чистота , храна , аква парк е ок. Анимацията не допадаше на моите деца много. Плажа е ужасен , ние ходихме на Нестинарка или в повечето случаи на басейните .

# 612
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Събирам отзиви за апртаменти , на първа линия с възможност да си приготвям храна. Държа само да е по южното черноморие.

# 613
  • Мнения: 9 481
Достъпа до плажа е подсигурен от друго място и охраната го е насочила към него. Оазис въобще не е подобен.Там няма ОИ, а ресторанта и кафетата са за всички и разчитат много на външни хора. Вътре в комплекса обаче също не можеш да влезеш. В Сани клуб  (Халкидики) също не пускаха всеки. На портала охраната е доста стриктна. П.П. Плажовете може да са държавна собственост, но хотелите взимат на концесия (или от концесионера) част от тях и така подсигуряват на ГОСТИТЕ СИ безплатни чадъри. Винаги се оставя свободна зона в страни от хотела и така се спазват изискванията. В зоната, за която си платил няма право никой без твое разрешение да слага кърпи и да сяда на шезлонгите. Може да премине, но само толкова. За другите неща си има свободна зона, която ясно е указана.



Хайде сега, да ми посочите къде те това го пише в НОРМАТИВЕН документ, а не просто алабалистики Wink
'Щото аз съм си направила труда да прочета.


И за всички онези, които са "за" държавна публична собственост да се присвои ей така от някои:
https://www.facebook.com/hristaky/videos/10221634687349334/

# 614
  • Мнения: 3 609
Здравейте! Simple Smile

Принципно не почивам на българското Черноморие, но тази година предвид ситуацията и това, че работя от вкъщи реших да грабна кучето, лаптопа и мъжа и да изкараме една седмица на морето. Обаче това се оказва голям проблем Simple Smile Представям си го едно идилично, в красив, чист къмпинг, като аз ще работя през деня, така че ще ми трябват условия. Обадих се на повечето къмпинги, които бях набелязала, никаде няма нищо свободно. Обадих се и на някаква много красива къща, която намерих през airbnb, но там не може с куче.. Та се обръщам с молба ако някой знае хубав къмпинг по нашето Черноморие с бунгала под наем, защото не навсякаде има, да ме посъветва, много ще съм благодарна!!!!

Къмпинг Крапец.
Камчия също има реновирани и симпатични Албена също има бунгала. И като цяло - на север.
Ехее,не знаех,че в Камчия има такива хубави бунгала.Аз като чуя Камчия и бягам с двеста, защото свързвам курорта със западнали бази,руснаци,комари,лоши отзиви,неотговарящи на действителността снимки на бунгала и като цяло не добре развит курорт.
Ако някой е ходил на тези бунгала и даде отзиви,ще ми е полезно.И дали са далеч от морето.

Уауууу! Разкошно. Благодаря! Точно такова нещо търся, ще ги запазя, понеже вече намерих. Първо се обадих на къмпинг Рай, имат някакви вили дървени, всичко точно обаче после прочетох доста лоши отзиви и ще се откажа. След това намерих този:

https://www.lagunavillageresort.com/
Изглежда супер на снимките, позволиха с кучето и мисля да ги пробваме. Някой има ли отзиви за там? До Албена се намира.



Но определено до края на лятото ще гледам да ида и на този Камчия, много ми хареса, въпреки, че от София ми е далечко...
О, редактирам се:

Домашни любимци са забранени.

Общи условия

Активация на акаунт