💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 1

  • 47 175
  • 792
  •   1
Отговори
# 150
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Ще го гледам, разбира се! Беше много интересен предния сезон. 😄 Дано тоя път помислят над безопасноста на самите игри, че имаше доста контузени в предния сезон.

# 151
  • София
  • Мнения: 22 954
Това, което мен ме подразни най-много в първия сезон беше неяснотата относно правилата (е и липсата на визитки, разбира се Grinning)

# 152
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
И това - да. Хубаво е да ни запознаят с участниците, а не да влизаме в ролята на ФБР (така и така се налага в последствие 🤣) и да има ясни правила. Такова донаснаждане не е никак честно.

# 153
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Игри на волята: България

Ще ви позволим да надникнете още по-близо до предстоящия сезон на Игри на волята: България и то дори преди снимките да са приключили. 🤩

Включваме се директно от снимачната площадка и питаме нашата прекрасна водеща Ralitsa Paskaleva / Ралица Паскалева 🥰, кой е любимият й момент от битките на Арената, които се проведоха тази седмица! 🧐

Ралица: Имаше една игра, в която участваха и трите отбора. Без да издавам много, мога твърдо да кажа, че това беше битката с един от най-големите обрати, които съм виждала. Всичко беше много оспорвано до последно! 😵 Два от отборите се биеха рамо до рамо за победа💪, а третите бяха с огромно закъснение и мислех, че нямат никакъв реален шанс да се класират. Докато двата отбора редяха вече финалния пъзел, третият отбор бавно, но постепенно ги настигна! 👌И започвайки пъзела - не просто наваксаха закъснението си в последните минути, ами поведоха и накрая победиха. 🤩 Беше невероятно! Истински пример за това, че в Игри на волята: България нищо не се знае до последно, че никога не трябва да подценяваш другите отбори и самите компоненти в игрите!
😎

# 154
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
Спокойно може да пуснат сега  инфо с визитките на участниците..,кому е нужно такова прикриване и потайност?!

# 155
  • Мнения: 2 394
Миналата година чрез профилите на участниците във ФБ и ИГ и според това  кой кога е поствал нещо, се направи доста точна подредба за последователността им на излизане.
Само за Анка и Радка имаше доста въпроси защо не пишат, ама кой ли е очаквал Ана Мария без малко да бъде в челната тройка. 😂 Щеше да е удивителен финал на състезание за воля и сила...Добрин не може да плува, Анка нищо не може и един Веско да изтрие срама.
Та според мен затова задържат обявяването им, не че нещо ще се промени де.

# 156
  • Мнения: 2 368
И аз това си мислех- дали този път няма да ги задължат да нямат активност в социалните мрежи някакъв определен период, до края на снимките да речем. Като се сетя обаче за хвърчащия сценарий, ме съмнява да са чак толкова предвидливи.

# 157
  • Мнения: 1 290
Лично според мен това си е маркетингов трик. Така на хората им е интересно. Разследват и гледат прогнози. Поддържа се интереса кам предаването.

# 158
  • Мнения: 2 637
Визитките не са ми толкова интересни. Първо, че не мога да запомня толкова хора наведнъж. И второ, обикновено нямат нищо общо с по-нататъшното представяне. От предния сезон най-впечатляващи ми бяха визитките на Ана Мария и Пламен, а те се оказаха най-големите туристи. Нищо, че го добутаха до финала.

# 159
  • София
  • Мнения: 22 954
Пламен не ми беше турист на мен.

# 160
  • София
  • Мнения: 1 456
Пламен не ми беше турист на мен.
Пламен и за мен не беше турист. Не бих го сравнила с  Ана Мария.

# 161
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Е как Пламен , той си беше един от най-добре подготвените (физически)

# 162
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
И аз не съм съгласна, че Пламен беше турист. Добре се представи човекът. 👌🏻

# 163
  • София
  • Мнения: 5 758
Аз пък се замислих какви толкова са им били визитките.

# 164
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз пък се замислих какви толкова са им били визитките.

Нищо особено. В началото не представиха всички в самия формат.

Кратки визитки тук в скрит текст в този пост.

Визитки в сайта на Нова

Общи условия

Активация на акаунт