Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 79

  • 46 644
  • 800
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 103
Аз съм и винаги съм слагала фракси или клексан.Той и утрогестана повишава кръвосъсирването имайте предвид.
Благодаря ви! Дадоха ми и клексан , но въпреки това нещо се шашнах

# 721
  • Мнения: 260
Здравейте момичета, след трансфер ми изписаха зарзио и прегнил. Имам тромбофилия и сега чета че нарушават кръвосъсирването и двете. Има ли и други момичте с тромбофилия к тези медикаменти?
Аз имам тромбофилия -Хомозиготен генотип 4G/4G. Освен зарзиото и прегнила, ми предписаха и Фраксипарин 0,4 всеки ден от втория ден на трансфера.
Да допълня, че и аз всеки път напомням  на самия трансфер за тромбофилията, макар да има прикачен документ някъде в досието...

Последна редакция: сб, 29 авг 2020, 17:00 от sirena_

# 722
  • Мнения: 3 189
Слагайте Клексана и успех-само може да помогне Simple Smile.

# 723
  • Мнения: 103
Слагайте Клексана и успех-само може да помогне Simple Smile.
Много ви благодаря ❤

# 724
  • Мнения: 178
Здравейте момичета, след трансфер ми изписаха зарзио и прегнил. Имам тромбофилия и сега чета че нарушават кръвосъсирването и двете. Има ли и други момичте с тромбофилия к тези медикаменти?

Здравей, аз бях по същия начин, че утрогестан и дуфастон на макс, сега съм в 19г.с и миналата седмица разбрах, че имам тромбофилия и от вчера съм само на аспирин протект, а имам и други мутации. По-спокойно, това, че имаш мутации, не означава, че ще се отключат. Малко разреждащо и всичко ще е наред.

# 725
  • София
  • Мнения: 2 661
Момичета, много ме е страх от упойките. Може ли да ми дадете инфо за пълната упойка в Надежда? Предстои ми хистеро, разбрах с пълна упойка. Реално това не е ли все едно въвеждане в медикаментозна кома? Страх ме е дали ще се събудя, дали няма да получа някакво мозъчно увреждане. Знам, че са крайни такива притеснения, но никога не са ме приспивали.

# 726
  • София
  • Мнения: 23 214
Не те въвежда в кома.
Просто поспиваш.
Не се притеснявай.

# 727
  • София
  • Мнения: 3 412
Леки са, и се дозират спрямо килограмите, няма начин да не се събудиш. Успех Flowers Four Leaf Clover

# 728
  • Мнения: 3 189
Не се притеснявай-пункция нали си правила-е същото е Simple Smile малко по-дълго като време,но за теб ще е същото...ох извинявай пишеш.че не са те приспивали...ами няма проблем -ще си поспиш и после ще се събудиш-даже някои момичета казват,че са много свежи и никакви увреждания-спокойно Simple Smile))И не -не е като медикаментозна кома Simple Smile

# 729
  • София
  • Мнения: 2 661
Благодаря за успокоението:) Просто в последно време имам проблеми с тежко болен роднина и се вкарвам в подобни мисли и страхове. Дано всичко мине добре.

# 730
  • Мнения: 103
Благодаря за успокоението:) Просто в последно време имам проблеми с тежко болен роднина и се вкарвам в подобни мисли и страхове. Дано всичко мине добре.
Изобщо не я мислете упойката. Просто си заспивате и то сладко. Ако трябва да бъда честна и мен първия път ме беше страх, сега 6 упойки по- късно съм леко пристрастена😂
Наспивам се чудесно

# 731
  • Мнения: 226
Изобщо не се притеснявай от упойката. И на мен преди пункцията не ми бяха слагали никога такава упойка, какви ли не мисли минаха през главата ми. Страшно притеснение. По хубав сън макар и за 15 мин не бях имала от месеци. Покрай всички притеснения много ми се е нарушил съня. След упойката се чувствах отпочинала и свежа 😁

Последна редакция: нд, 30 авг 2020, 15:38 от Infinity90

# 732
  • София
  • Мнения: 154
Актуално инфо за цената на Утрогестан в София - в Аптека Медея е 22.69 лв /30таблетки, Аптека Ремедиум е 21,59 лв. /30 таблетки, и най-добра цена има в аптеката в клиника "Надежда", а тя е 8.30 лв/15 таблетки.

# 733
  • Мнения: 402
Актуално инфо за цената на Утрогестан в София - в Аптека Медея е 22.69 лв /30таблетки, Аптека Ремедиум е 21,59 лв. /30 таблетки, и най-добра цена има в аптеката в клиника "Надежда", а тя е 8.30 лв/15 таблетки.
Дори и 15 таблетки пак излиза по добре като цена дори да вземем две опаковки, Благодаря за информация

# 734
  • Мнения: 30
Здравейте. Живея в чужбина и ще съм в България Септември. Колко време се чака за първичен преглед в Надежда? Има ли някакъв шанс да успеем да за токова кратко време или е въпрос на много месеци чакане? Има ли някакъв начин за ускорено записване на час? Благодаря ви предварително. Аз съм с намален яйчников резерв Sad а ММ е с мъжки фактор. Една неуспешна инсеминация. Икси/Инвитро е май единстеният ни шанс Sad.

Общи условия

Активация на акаунт