Естетична хирургия на гърди/Мамоплатика - 11

  • 51 179
  • 768
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 115
Кога започнахте да тренирате само долна част?
И друго, нормално ли е едната гърда да спада по-бързо от другата /имам предвид отоците/?Моите са на 13 дни и  са като пластмасови,което вероятно е нормално,спаднали са малко надолу.Ареолите са почти на средата,може би още 2-3см трябва да спаднат ,за да са добре.Ще стане ли до третия месец?

При мен е така с отоците. Лявата е по-надута, но там са ми рязали повече. Дясната вече си омекна. Мажа сутрин и вечер с Хепароид.

# 76
  • Мнения: 65
Кога започнахте да тренирате само долна част?
И друго, нормално ли е едната гърда да спада по-бързо от другата /имам предвид отоците/?Моите са на 13 дни и  са като пластмасови,което вероятно е нормално,спаднали са малко надолу.Ареолите са почти на средата,може би още 2-3см трябва да спаднат ,за да са добре.Ще стане ли до третия месец?

При мен е така с отоците. Лявата е по-надута, но там са ми рязали повече. Дясната вече си омекна. Мажа сутрин и вечер с Хепароид.
И при мен лявата е така.Аз мазах с хепароид синината от инжекция с обезболяващо,която за 5 дни мина,но подкожно стои болезнено топче.За гърдите ми е казано да мажа само невен на кройтерхоф.До два дни ще паднат окончателно коричките по разрезите,единият е много тънък и блед,другият е по-груб,но ще ги оправя.Тях трябва да мажа с кело кот

# 77
  • Мнения: 11
Момичета на 26.06 беше моята операция сложиха ми 490cc Mentor подмускулно. В момента съм си у дома , но тези дренажи много ме дърпат опъват , парят и болят, пълнят се с кръв тръбичките и ме тревожат... Тези от вас които да имали дренажи колко време седяхте с тях и болеше ли свалянето им?

# 78
  • Мнения: 127
kd95, болката от свалянето на дренажите е индивидуална.. аз се бях наплашила, че ще боли, но усетих нещо като гъделичкане.. при други момичета е болезнено махането... Не го мисли, ще бъдат свалени така или иначе Wink
От упойката се събудих в 18,30ч., а на следващия ден в 11ч. ми ги махнаха

# 79
  • София
  • Мнения: 1 732
Аз останах два дена с дренажите, тъй като се пълнеха. Свалянето беше ужасно болезнено, но става бързо и докато ми причерня пред очите вече беше свършило.

# 80
  • Мнения: 11
Благодаря много за отговорите! Ами при мен се пълнят много от петък съм с тях до вторник ми казаха да ги държа... Но боцкането и дърпането е много неприятно... Моля се по-бързо да дойде време за махането им хаха

# 81
  • Germany
  • Мнения: 116
Прочетох,че имало други момичета , недоволни от доктор Молов, които не пишат във форума. Защо ,които знае нещо не сподели за си направим сметка и да преценим дали да му се доверяваме? Би било изключително полезно.

# 82
  • Мнения: X
Не само за него има за всеки един, някои получават споразумение с доктора, други биват нападани както видяхме по-назад. Едва ли ще съберете много информация.

# 83
  • Germany
  • Мнения: 116
Не само за него има за всеки един, някои получават споразумение с доктора, други биват нападани както видяхме по-назад. Едва ли ще съберете много информация.

Един вид на късмет ли е избора? 😆

# 84
  • Мнения: X
Избора е въпрос първо дали успешните резултати ни харесват, на мен някои начини на работа например не ми допадат, след това мнение от познати (ако има), цена, симпатия....нещо такова. Но гаранция при никого няма, на късмет си е.

# 85
  • Мнения: 127
Това, че някой е недоволен от определен доктор, не прави доктора некадърен.. доволни и недоволни има от всеки един... Това едва ли би ми помогнало да си съставя мнение, че и да реша да се доверявам ли.. консултации си трябват, и след директна комуникация си избираш доктора .. това, което за мен беше водещо, е да ми харесват гърдите, които еди кой си доктор прави.. една несполучлива операция не може да отхвърли многото други успешни.. просто се надяваш при теб всичко да е както ти се иска.

# 86
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,може ли някой да сподели малко инфо за др Романски(която е оперира при него)записах си консултация при него за края на юли месец,за повдигане на голям бюст след раждане,кърмене с 2 или 3 степен птоза(за сега се въздържам от импланти,понеже резултата може да ми хареса само с повдигане ,ако не може във времето да сложа)събирам малко инфо предварително,защото още не съм се срещала с др Романски-колко долу горе време след консултация ви е насрочвал операция(в моят случай няма да се поръчват импланти ,не знам дали има някакво чакане,за да се поръчат и пристигнат)съобразявали се ако имаме предпочитание като време за операцията (живеем в испания и края на септември си заминаваме-цяла лято си го освободят точно с тази цел,но за съжаление по-ранен час за консултация няма)за това ме интересуваше дали знаете лятото прави ли операции въобще или е в отпуск,също така  колко време след операцията може да се лети със самолет(само повдигане)
Благодаря, стана доста дълго Simple Smile)

# 87
  • Мнения: 115
Здравейте, момичета. Бих искала да попитам колко време след вашите операции посетихте басейн. Питането ми е по-скоро към тези ,които са се оперирали лятото. Определено летните операции имат колкото плюсове толкова и минуси, но аз много исках да се оперирам ,а и с този вирус поне сега имах някакъв малък прозорец ,в който беше позволено, кой знае какво ще се случи наесен. Утре ми е 16-ти ден и ми махат конците, така или иначе ще говоря и с лекаря. Отделно тази седмица последно имам помощ за детето и вече 4тата седмица сама с бебока, който е 12кг 😀 Като цяло се чувствам добре, но усещам болки и опъване, особено около ареолите. И все пак, ако трябва да обобщя операцията и следоперативния период, най-много мразя сутиена. Всичко друго ми е песен 😀

# 88
  • Мнения: 65
Здравейте, момичета. Бих искала да попитам колко време след вашите операции посетихте басейн. Питането ми е по-скоро към тези ,които са се оперирали лятото. Определено летните операции имат колкото плюсове толкова и минуси, но аз много исках да се оперирам ,а и с този вирус поне сега имах някакъв малък прозорец ,в който беше позволено, кой знае какво ще се случи наесен. Утре ми е 16-ти ден и ми махат конците, така или иначе ще говоря и с лекаря. Отделно тази седмица последно имам помощ за детето и вече 4тата седмица сама с бебока, който е 12кг 😀 Като цяло се чувствам добре, но усещам болки и опъване, особено около ареолите. И все пак, ако трябва да обобщя операцията и следоперативния период, най-много мразя сутиена. Всичко друго ми е песен 😀
Аз съм пълен 14ти ден.Ситуацията е същата,всичко минава леко,проблем е сутиена.Онзи ден и вчера,обаче прекарах повече време на двора в по-топлите часове,при това на солидна сянка и вентилация.Днес съм с болки и зачервяване на раните /а тъкмо паднаха коричките/.Моя съвет е да не бързаш с натоварването и вдигането на тежко,още повече с плаж и подобни,защото колкото и да се чувстваме добре,отвътре нещата са доста пресни. Изпотяването определено си каза думата,особено при чувствителна и прясно заздравяла кожа .

# 89
  • Мнения: 115
Здравейте, момичета. Бих искала да попитам колко време след вашите операции посетихте басейн. Питането ми е по-скоро към тези ,които са се оперирали лятото. Определено летните операции имат колкото плюсове толкова и минуси, но аз много исках да се оперирам ,а и с този вирус поне сега имах някакъв малък прозорец ,в който беше позволено, кой знае какво ще се случи наесен. Утре ми е 16-ти ден и ми махат конците, така или иначе ще говоря и с лекаря. Отделно тази седмица последно имам помощ за детето и вече 4тата седмица сама с бебока, който е 12кг 😀 Като цяло се чувствам добре, но усещам болки и опъване, особено около ареолите. И все пак, ако трябва да обобщя операцията и следоперативния период, най-много мразя сутиена. Всичко друго ми е песен 😀
Аз съм пълен 14ти ден.Ситуацията е същата,всичко минава леко,проблем е сутиена.Онзи ден и вчера,обаче прекарах повече време на двора в по-топлите часове,при това на солидна сянка и вентилация.Днес съм с болки и зачервяване на раните /а тъкмо паднаха коричките/.Моя съвет е да не бързаш с натоварването и вдигането на тежко,още повече с плаж и подобни,защото колкото и да се чувстваме добре,отвътре нещата са доста пресни. Изпотяването определено си каза думата,особено при чувствителна и прясно заздравяла кожа .

Старая се да се пазя. Имам още помощ до края на тази седмица, с което ще станат 21 дни. После трябва през деня да се грижа пълноценно за детето, няма как. Имам доброъо желание за почивка и излежаване, ама... 😀😀😀

Общи условия

Активация на акаунт