Забременяване на 36.

  • 3 834
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
Здравейте момичета!Синът ми е на 13 години,и много искаме да си имаме второ детенце,но някак си ме е страх от бременността.До сега все отлагахме заради професионални ангажименти,но ето че сега се решихме.Кажете си мнението за късната втора бременност.
само да кажа че разликата с брат ми ни е 14г Heart Eyes страшно много се разбираме и обичаме  Heart Eyes
И майка ми го роди на 36 Wink Party не го мисли, ами действай Hug
и аз живот и здраве към  35г. го планувам второто  Wink

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Аз родих на 40. А ето ти и още една тема, в която пишем майките над 35 години  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=119915.0

# 17
Много хора те окуражиха и аз се присъединявам към тях с най-искрено пожелание за щастие:)))) не се притеснявай и мисли позитивно. Мисли колко щастие ще внесе мъничето у вас и как по- полезна ще се почувстваш. Знам, че макар да изтощава жената бременността пречиства , подмладява и разхубавява:))) мисли и за това! Успех!

# 18
  • Мнения: 581
Изобщо не е късно, а дори майче точно е времето за още една рожбичка. И аз забременях на 36, и чакам бебчето си - второто, каката ми е голяма почти на 16 и много се радва, че ще имаме бебе и най - сетне ще си има братче или сестриче. Мисля, че няма нищо по - прекрасно от една осъзната и искана бременност. УСПЕХ!  bouquet

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 69
Не е кьсно да си имате още едно детенце.Самата аз сьм на 34г.и ноември чакам бебче.Баткото е на 15години.

# 20
  • Мнения: 5 475
Hug
НЯМА НИЩО ПО ПРЕКРАСНО ОТ ЕДНА ЗРЯЛА ЖЕНА ОСЪЗНАЛА ОТГОВОРНОСТТА НА МАЙЧИНСТВОТО! Laughing
Peace  bouquet

# 21
  • Мнения: 7 716
Трябва сама да си отговориш дали искаш дете или не.
Ако искаш, не отлагай, защото се оказва понякога, че щъркелите не носят бебетата когато си ги поръчаш.

# 22
  • Мнения: 3 537
Трябва сама да си отговориш дали искаш дете или не.
Ако искаш, не отлагай, защото се оказва понякога, че щъркелите не носят бебетата когато си ги поръчаш.
Peace

# 23
  • Мнения: 2 013
Вчера стана дума за възрастта на родилките с жената на братовчед ми, която работи в родилното отделение на бившата Тина Киркова - по нейни впечатления са масови случаите на майки с първо бебче около 35 и второ - вече към 39-40.  Явно има такава тенденция. Възрастта въобще не бива да те притеснява, аз съм на 35 (отчетох се с близнаци преди почти 7 г.), но много от моите наборки тепърва мислят да се захващат с деца...

# 24
  • Мнения: 1 202
Какво като си на 36г. щом искате още едно бебе действайте по въпроса. Peace

Общи условия

Активация на акаунт