Любители на кучета - 106

  • 24 942
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 977
И в нас е ад с космите,сутрин пускам прахосмукачка,следобед минавам с мопа,че и малката започва да лази и цирка в пълен Close Нищо не помага,след точно 1 час пак е същото и вече съм се примирила Joy

# 16
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Косми ли чух?!?
С предимно бял котарак и джак, борбата у дома е изгубена...Не носим вече черно и игнорираме космите. Това е стратегията...

# 17
  • под тепетата
  • Мнения: 9 275
Усмивка


Благодаря, Sivi!
ТуиГ, благодаря, че винаги ми вдигате настроението!

# 18
  • Мнения: 9 517
ето и моята бохемка. ясно е, че с космите е ад у нас, роботът работи непрекъснато. тази година я чака първо море, да видим....Wink живяла е изхвърлена в един двор съвсем сама и още някои неща я плашат /чистачките на колата, например, бяха нещо ужасяващо/.

Скрит текст:


# 19
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Белите косми се лепят по дивана и дрехите. Черните ги откривам обикновено в чинията. Кафевите ми се губят нещо.
Решението за сега - Карлсон, който живее на пода

В началото беше пич и носеше гранули на капака, ама нещо напоследък е много стиснат. Само поглъща космите от пода и нищо не дава. Скръндза.

# 20
  • Мнения: 2 266
Благодаря за новата тема.Всички муцуни са страхотни.По късно ще кача снимка.

# 21
  • sofia
  • Мнения: 3 706
На подобен Карлсон у дома му давам 3 менути живот...В първите 3 секунди ще е обезвреден...а натам...разкостен...

# 22
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 009
Я,имало нова тема.Благодаря!

Моят бати днес има рожден ден.С нетърпение чакам пак да сме заедно и да си играем от сутрин до здрач.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 991
Кой, кой те обича толкова много, че да ти убие лъв, да го изкорми и донесе? Кой?

Туиг, Швепсът май е за фризьор?

Аз имам и робот, и прахосмукачка с воден филтър. Роботът работи всеки ден, тази с водния филтър - веднъж седмично. Zelmer. Доволна съм много от нея, няма косми, прахоляци. Пък и откакто свалих Елза от дивана, съм още по-доволна.

марулета, малка ми се вижда тази клетка? Или от снимката е така. Таз Айра ще стане огромна.

# 24
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Юху! Имаме си батко-рожденик! Да расте винаги обграден от добри хора и да бъде много обичан, Елислава!

Тинтина ... всъщност с мъжа ми хванахме машинката, тупнахме го овнето на една маса на двора на село и стригахме ... стригахме ... Нагоре не пипаме, но в лапите в момента прилича на планински овен. Едни тънки, почти обръснати копитца. Добре, че не осъзнава колко нелепо изглежда - късокрак и с маникюр.
Скоро ще се чуя с момичето, което ни прави по принцип фризурите и ще намалим тая топка косми, в която се е превърнал. Изглежда откровено дебел, а не е така, защото преди 3 седмици беше при ветеринарите и дори е отслабнал след кастрацията. Тогава го мериха 13,200 кг., а в началото на юни на същия кантар при тях показа тегло 13,00 кг.

# 25
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Елислава, да ти е живо и здраво момчето! ❤️ Нека расте щастлив и успешен.

# 26
  • Мнения: 150
Записваме се в новата тема с две много добри момичета Blush С другата котчица няма шанс да позират така обаче...
Кийра не пуска косми (нали е половин йорки), но двете котки компенсират порядъчно - от тринайсет години сме заринати в косми Joy

# 27
  • Мнения: 2 266


От мен една сърдита Райли.

# 28
# 29
  • Мнения: 977
Ох,защо е така сърдита красивата Райли?
Елислава,жив и здрав да ви е рожденника! Много хубави семейни спомени да имате. Heart

Общи условия

Активация на акаунт