Харесвате ли си работата?

  • 2 606
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 533
Да, харесва ми. От една год. съм на тази работа, колегите ме приеха така, сягаш винаги са работили с мен, шефа е много точен човек, заплата е добра  Hug

# 16
  • Мнения: 6 618
Понякога -да ,понякога -не

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Положителните качества на работата ми са: работното време, лека ми е работата.
Заплатата, горе-долу се ядва, но може и по-добре да е. Кофтито е еднообразието, много се нервя, всеки ден едно и също.

# 18
  • Мнения: 656
Харесвам бъдещата си работа Wink
И аз Peace

# 19
  • Елин Пелин
  • Мнения: 209
Харесва ми работата. Не е напрегнато, има разнообразие, колегите са свестни. Само парите са ми малко, ама за сега го преживявам- може пък да ми вдигнат скоро заплатата Praynig!

# 20
  • Мнения: 1 416
Много си обичам работата!  Heart Eyes Занимавам се с това, за което съм мечтала и учила...
Динамична, разообразна и интересна професия имам. Засега съм нископлатена, но това е обяснимо, защото съм на 24 и това е първата ми работа...  Peace

# 21
  • Мнения: 491
Много си я харесвам! И най-вече това, че шефовете са разбрани . Продължих да работя докато родих и гледах бебето - от вкъщи. Това естествено им е създало някои неудобства, но никога не са се оплакали - напротив. И самото естество на работата ми допада, освен това се чувствам оценена и уважавана. Абе - отивам с кеф на работа и с кеф се прибирам при семейството.

Общи условия

Активация на акаунт