Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Мисля, че това е най-абсурдната идея, която съм чувала някога!  Shocked  #Crazy Sick


Абсолютно  ooooh!

Относно това, че първият трябва да бъде специален и т.н.т, ще кажа, че за мен всеки трябва да е специален, независимо дали е първи или последен  Peace

# 16
  • Мнения: 781
Против! И за възстановяването съм  против!

# 17
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Ако си на остров Гуам, щеш, не щеш.....
На остров Гуам в Тихи океан, принадлежащ на САЩ, съществуват
специалисти-дефлоратори. Такива специалисти лишават от девственост всички
желаещи девици срещу определено заплащане, разбира се. Да встъпваш в брак
девствена на о-в Гуам е забранено. Дефлоратор-професионалист - това е
най-екзотичната професия на света.

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Против. Има си съвсем натурални човешки инструменти за не-оперативно отстраняване на ципата, защо да се пропуска такава възможност Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 112
да се възстанови ципата, го разбирам, но да се отстранява.....
и за мен е налудничава идея.
Тити, ти пък. За това са измислени паяците. ПлИтът си паяжинката и нИщата са по старому.

# 20
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Мисля, че в някакъв по-далечен етап от развитието на манталитета ни, придружен със съответното адекватно сексуално образование, това би станало нормална практика. Към момента обаче бих се въздържала да подтикна дъщеря си към такава манипулация, въпреки че не бих имала нищо против ако тя реши самостоятелно да прибегне към нея. Мога само да се надявам, че след 7-8 години ще съм й осигурила достатъчно обективна и изчерпателна информация поне да знае за тази алтернатива.
Виж, относно възстановяването на ципата, там съм категорично против не самата манипулация (по стечение на обстоятелствата след раждането се оказах в такова положение, вследствие на попрестараване в бродериите; Joy Joy Joy сега това е много любим елемент в семейния фолклор), а против всякакви обстоятелства, които биха я наложили.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Виж, относно възстановяването на ципата, там съм категорично против не самата манипулация , а против всякакви обстоятелства, които биха я наложили.
Що бе? Представи си тръпката - на всеки мъж в живота си да можеш да кажеш с треперещ от вълнение гласец 'ти си ми първият!' (ефектът обаче е малко странен, ако имаш 1-2-3 деца, хванати за полата)

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Против. Девствеността е и психологическо "състояние", със или без ципа - първият път си е важен момент.
А, и "девствеността е лечима, ако се открие навреме"  Grinning

Има и други случаи обаче, имам позната на 31, която мислеше да предприеме точно това, понеже смяташе, че страда от вагинизъм. Според мен цялата работа там си е на психо-основа...а и тя се отказа, в крайна сметка.

# 23
  • Мнения: 920
Ма как така, как ще докаже булката, че е честна?! Ами чаршафа, ами благата ракия!
Мойта леля, като се омъжвала за втори път с 2 деца, ненавременно се омазала. И посред нощ буди мъжа си Викай ваште, булката излезе мома. Чаршафът е изцапан.

А за възстановяване - чела съм, че богатите арабки го правели нееднократно. Отиде в Европа, наиграе се и като дойде време да се връща, мине през някоя дискретна клиника и е като нова.    

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Всяко нещо в тялото ни е там с определена цел! Naughty

Не съм специалист, но съм сигурна, че и девствената ципа си има своето чисто физиологично предназначение, без абсолютно никаква връзка с моралните норми.

# 25
  • София
  • Мнения: 121
Против Naughty Ако става въпрос за  усещанията и емоциите то те са в главите ни, т.е.  със или без девствена ципа пак ще умуваш с кого да го направиш за първи път. Ако става въпрос за неудобство или болка... ми струва ми се, че това е преживяване, което има своят смисъл, жената се калява тъй да се каже...  newsm78  Joy не ми звучи много добре, но майче това искам да кажа.

# 26
  • Мнения: 136
Наистина ми се струва безумно, но все пак ще подкрепя дъщеря ми, ако някой ден реши да го направи. Поне няма да има кой да се фука, че и е бил първия Grinning

# 27
  • Мнения: 7 474
Не виждам никакъв смисъл в подобна процедура newsm78 Кое ще спести това  newsm78 С ципа или без, първият път си е първи ooooh!

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами ако едно момиче изпитва панически страх от първия път (мога да го разбера), защо не?

# 29
  • Мнения: 353
ротив. не обичам ненужни медицински интервенции.
в живота и решенията на дъщера ми не бих искала да се меся. както моята майка не се е месила по темата с кого кога какво съм правила. опита се да ми обясни, че първия път не е кой знае какво и му се придава прекалено много значение. каза ми също, че трябва да правя каквото на мен ми харесва и с когото ми харесва.
ще се опитам да обясня същите неща на адриана, когато порасне. и да и кажа че чувствата и емоциите са по-важни от една тъпа ципа. както, че обикновено мъжете са тъпанари, които само за едно нещо мислят  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт