Движение на българските майки - ВИДИН - тема 1

  • 10 966
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
И Анна спи, но ще спи в колата. В Белиградчик ще ни очакват от общината, от местната телевизия, от дома и се надявам да няма повече отказали се.Има останали флумастри, моливи, чорапки, другите неща са доста. Имаме и нови обувки доста. В неделя ще шия пердетата за Гомотарци. Ако успея с някоя от Вас да отидем и до Ново Село. Едното момче, което дойде накрая и беше по-височко остана без нищо. Обещали сме.

# 211
  • Мнения: 2 657
Не ме разбирайте погрешно,4е не искам да дойда.За спането ще го мисля,а и се надявам свекър ми да се върне WhistlingСтига ссамо Люби да се оправи ще го мисля до събота наобяд най-късно WinkС колко коли ще се ходи?И,ако моя мъж реши да ни придружи,приемате ли го?

# 212
  • Мнения: 2 502
.По този повод днес наведнъж от две места ме помолиха за следното.Всички доброволци,особено извън София ТРЯБВА да си извадят здравни книжки.А аз ще помоля всяка една от вас да си извади Свидетелество за съдимост.Ако ще се влиза в нови домове и при нов персонал и деца ще става става срещу специално писмо ,което ще ми се налага да напиша и имената на доброволците.И за да не ме разберете погрешно ще поясня,че това ще важи за всички и ще се допускат нови хора по домовете от наше име само с такива документи.Всички,които познавам до момента не е необходимо да го правят .Само здравните книжки си извадете Praynig

[/quote

# 213
  • Мнения: 2 502
РОСИ

да ти изпращам ли протоколите за дарения в София ,говоря за всички до сега ,те са при мен

# 214
  • sofia
  • Мнения: 7 477
РОСИ

да ти изпращам ли протоколите за дарения в София ,говоря за всички до сега ,те са при мен

Светле,само за обувките и  newsm78..........кво беше другото Thinking

За това,което си копирала ще помоля да си го подготвите и като дойдете в София ще ви обясня защо.Ще се прави на всякъде и ви съветвам от сега да се заемете за да не се губи време.

как ви е времето първата седмица на октомври з да се съберем тогава Praynig

# 215
  • Мнения: 2 657
Алоооо,какво решихте за утре newsm78
нека някоя от вас да ми се обади тая ве4ер Peace

# 216
  • Мнения: 484
за утре още не знам дали ще имам кола,ще разбера утре до обяд newsm78

с 300 дена закъснение добавих снимките от Гомо на 28.08 и от апарата на Милена,сори за закъснението Praynig но едвам намерих USB  кабел за шибания швабски фотоапарат  #2gunfire

# 217
  • Мнения: 2 657
ok shte 4akam da mi zvannesh Peace

# 218
  • Мнения: 484
Имам кола, но с нас ще идва и Люси с двете си деца  и тя има огромно желание да покара джипа. Мисля че ще успеем да се разпредилим в две коли.

# 219
  • Мнения: 2 657
Mimi malkiq mi e wse taka bolnav,zatowa iskah da ne pytuwame zaedno s na Didi malkata da ne q prihwane.Ta sega sym w 4udenka newsm78

# 220
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
И Анна нещо ми киха от сутринта, така, че ще сложим карантина в едната кола-с децата. За съжаление започват болестите.Хайде, слизам да изнасям чували. Преди малко една приятелка донесе дрехи за момичета.Чакам Ви и по-рано, че пътя не е хубав.

# 221
  • Мнения: 2 657
В колко да съм пред блока с детето Wink

# 222
  • Мнения: 484
Skorpion към 14:20 съм при теб
Йо към 14:30 да си готова Laughing

# 223
  • Мнения: 2 657
Ок ама дано не заспи Люби до тогава Confused

# 224
  • Мнения: 2 657
Сори,ама сте без мен-дребос4о откъри Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт