Хапвали ли сте "крехко агнешко "?

  • 5 367
  • 160
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 447
Ямацките дето са хапвали въпросното " крехко " да кажат как сиреч разбраха,че са наченали те канчето? Mr. Green
Самопризнания Simple Smile И благодарствени картички 10 години по-късно Simple Smile

# 61
  • Мнения: 4 737
Самопризнания Simple Smile И благодарствени картички 10 години по-късно Simple Smile
Ти не се ли сконфузи като ти каза, че той момента си е доста деликатен, а и честно казано малко ми е странно мъж да признава такова нещо на жена...

# 62
  • Мнения: 3 091
Цъ, нивгаш крехко агнешко не съм опитвала... Имала съм ухажори в невръстна възраст, но нещо не са ми били интересни. още имам
Явно външността за мен не е водеща, сексът също. А с младок какво ново може да видя освен преждевременна еякулация?

# 63
  • Мнения: 3 447
Самопризнания Simple Smile И благодарствени картички 10 години по-късно Simple Smile
Ти не се ли сконфузи като ти каза, че той момента си е доста деликатен, а и честно казано малко ми е странно мъж да признава такова нещо на жена...
Сконфузих се, ама.... беше късно Blush

# 64
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
А с младок какво ново може да видя освен преждевременна еякулация?

 Joy newsm50  Joy    Все е нещо  bowuu

# 65
  • Мнения: 7 837
А защо приемате само младежите за девствени. Никоя от вас ли не е гледала филма "40-годишен девственик"  Grinning

# 66
  • София
  • Мнения: 2 271
А защо приемате само младежите за девствени. Никоя от вас ли не е гледала филма "40-годишен девственик"  Grinning
Аааа, аз не си падам по драмите... Харесвам екшън филмите  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 3 447
А защо приемате само младежите за девствени.

Стига де... Преждевременна еякулация плюс косми в ушите вече е прекалено Crazy

# 68
  • Мнения: 1 616
Тц. С непорочен младеж не съм била, но по принцип налитам на крехко агнешко (даже за такова се омъжих). Вече нямам шансове да обезчестя някого - не вярвам дотолкова да си загубя акъла, че да налетя на прокурорско чедо!

# 69
  • Мнения: 4 737
А защо приемате само младежите за девствени. Никоя от вас ли не е гледала филма "40-годишен девственик"  Grinning
Уха Simple Smile То това си е цяло нещастие

# 70
  • София
  • Мнения: 2 271
Самопризнания Simple Smile И благодарствени картички 10 години по-късно Simple Smile
Ти не се ли сконфузи като ти каза, че той момента си е доста деликатен, а и честно казано малко ми е странно мъж да признава такова нещо на жена...
Наистина странно да си го признае. Дона, този те  е смятал за доста специална, щом ти е доверил такова нещо  Simple Smile
А моето "агънце" пропусна да ми спомене този факт - после случайно разбрах от най-добрия му приятел  Shocked Обаче като го попитах си имаше готова история за някаква рускиня на морето, която "клатил" 4-5 часа  Peace - това му било сефтето!!! А вие ми говорите за преждевременна еякулация  Joy

# 71
  • Мнения: 3 091
А защо приемате само младежите за девствени. Никоя от вас ли не е гледала филма "40-годишен девственик"  Grinning
Кейси, не свързвам хич 40-годишният с крехко агнешко newsm78

# 72
  • Мнения: 7 837
Филмчето е много свежо даже, препоръчвам го  Mr. Green

която "клатил" 4-5 часа  Peace - това му било сефтето!!! А вие ми говорите за преждевременна еякулация  Joy

Горе долу такъв е края на филма  Laughing

# 73
  • Мнения: 6 911
Да, веднъж, но и аз бях девствена Blush Не беше нещо особено, но и не се оплаквам Laughing

# 74
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Опция 3, защото:
- Не обичам агнешко;
- нито по-малки от мен мъже.

Общи условия

Активация на акаунт