Да споделим кои мебелни къщи харесваме във Варна

  • 34 912
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
ама аз цени не видях на тоя сайт, пише там където е каталога, че "ще видите продуктите по категории и цени", ама къде са цените  newsm78

Аз пък даже и продукти не видях  Thinking

За мека мебел да не говорим. Аз ли не отворих където трябва или сайтът не е добре разработен, не разбрах  newsm78

Ета, имате ли нещо от Бурлекс? Казваш, че са качествени, значи имаш впечатления?  Peace

Казваш скъпо. Да не би в Селамор или в Мартинели да е евтино....то къде ли вече е.... Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 768
Имам, всичко е от Бурлекс у нас!  Mr. Green
Е, цените едва ли са на нивото на Селаморе и Мартинели, но работят по-скъпо от другите варненски производители.

ето спалня
дневна
маса за хранене

Като цяло не сме завършили все още мебелировката. Утре ще ми довършват кухнята, ще я снимам и нея.
Магазина е на ул. Отец Паисий 40

# 17
  • Мнения: 6 039
Всички мебели са от Бурлекс, без мекия крушовиден фотьойл


# 18
  • Мнения: 5 622

 Заинтригувахте ме с този Бурлекс  Wink

А къде е това Отец Паисий 40? Това определено не е в Чайка.

Ета, харесаха ми щорите в дневната, би ли ми казала повече за тях?

И лаптопите в спалнята ми харесаха, ама няма да питам за тях  Crazy  Peace

Много ви благодаря за нагледния материал!

# 19
  • Мнения: 6 039
за щорите мога и аз да ти отговоря
водят се тип Римски
можеш да ги поръчаш от щори Гершман на ул. Прага Но.7
имаха офис и в сградата на Еле Дизйн Център на първия етаж в дясно
имаш избор на платове и цветове, предимно в ленените гами, могат да се свалят да се перат, аз имам такива на вилата от 4 години, здрави са, практичи са, когато искаш да не слагаш перде
ама го обясних................

# 20
  • Мнения: 5 622
за щорите мога и аз да ти отговоря
водят се тип Римски
можеш да ги поръчаш от щори Гершман на ул. Прага Но.7
имаха офис и в сградата на Еле Дизйн Център на първия етаж в дясно
имаш избор на платове и цветове, предимно в ленените гами, могат да се свалят да се перат, аз имам такива на вилата от 4 години, здрави са, практичи са, когато искаш да не слагаш перде
ама го обясних................

Много добре  го обясни даже  Peace Мерси

# 21
  • Мнения: 2 768
Виждам, Малена ти отговорила, моите щори също са от "Гершман".
А магазина на Бурлекс отдавна не е в Чайка, "Отец Паисий"40 се намира под стадион Спартак, магазините на реда са "Стемо", "Бурлекс" и "Каза Вива". Не знам дали го обясних добре  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 5 622
Виждам, Малена ти отговорила, моите щори също са от "Гершман".
А магазина на Бурлекс отдавна не е в Чайка, "Отец Паисий"40 се намира под стадион Спартак, магазините на реда са "Стемо", "Бурлекс" и "Каза Вива". Не знам дали го обясних добре  Rolling Eyes

Сетих се, да. Благодаря ти   bouquet

# 23
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Всяка мебелна къща във Варна работи и с индивидуален проект , давам ви сайт да разгледате проекти http://www.napravisam.bg/?

# 24
  • Мнения: 6 039
Мебелна Палата Лазур например, не работят индивидуални проекти, освен някои модели мека мебел, които се използват предимно за заведения.

# 25
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Мебелна Палата Лазур например, не работят индивидуални проекти, освен някои модели мека мебел, които се използват предимно за заведения.
В "Лазур" са 12 фирми , всяка една работи по индивидуален проект. В сряда ходих и питах , тъйкато ми предстои обзавеждане. По твой проект + 3Dвизуализация +техен проект за ВИК и ел. платих 400лв. - за кухня. Ако искате мога да ви пратя програма за 3D визуализация!

# 26
  • Мнения: 5 622
Е, ти и да ми я пратиш тази програма, аз как да я използвам?  Thinking

В смисъл въобще не ми е ясно как во трябва да направя..нали някой трябва да ми покаже как се правят тези неща  Wink

Иначе идеята ти е добра, благодаря   bouquet


Аз днес смятах да ходя до Бурлекс-а, но така и не сколасах..а и се окаа, че е събота, утре неделя, съответно ще отида чак в понеделник  Tired

В тези мебелни къщи проектите се плащат, така ли?

# 27
  • Мнения: 2 768
В сряда ходих и питах , тъйкато ми предстои обзавеждане. По твой проект + 3Dвизуализация +техен проект за ВИК и ел. платих 400лв. - за кухня. Ако искате мога да ви пратя програма за 3D визуализация!

Нещо не разбрах, за кухнята ли плати 400лв или за проекта? Ако е за проекта.... #Crazy  Е*си обирджиите!

И какво значи 3Д визуализация? Ами то така се работи от години! Прави се проект по размера на клиента, след това се "строи" в програма, която дава различни изгледи на мебелта (естествено 3Д). А когато вече клиента поръча, му се дава схема за ел. и ВиК инсталацията. Във фирмата, за която говоря, не взимат и лев за тази услуга! Взимат доста повече, но срещу поръчаните мебели  Laughing

# 28
  • Мнения: 5 622
И на мен ми се видяха много 400 лв, ама понеже не съм наясно и нищо не казах  Thinking

До колкото съм запозната, фирмите, от които ще се обзавеждаш правят проектите безплатно  Rolling Eyes

# 29
  • Варна
  • Мнения: 6 873

В тези мебелни къщи проектите се плащат, така ли?

Миналата година по това време обикалях мебелните магазини заради детската стая. Готови модули неми вършеха работа защото исках определено нещо. Имах идея,която си дооформих в Мартинели, те имаха модел детска която все едно за нас бяха правили само дето беше за по-голяма стая а и цената ... Както и да е, накрая си начертах какво искам, цените които ми предложиха на 4ри места бяха различни, накрая използвах Диктатор. Преди 5 години ни правиха кухнята и бях доволна от качество/цена. За дивана пък прерових града. Накрая пак купихме от Ян-ди защото те са единствените които ползват т.нар. чешки механизъм за разтегателните модели и диваните им са освен качествени и удобни за спане, а ни трябваше такъв за ежедневно ползване.

А на въпроса ти - абсолютно никъде не са ми искали пари за проектите които ми правиха. Те и не струваха де, очаквах професионализъм а такъв нямаше.

Общи условия

Активация на акаунт