търся съмишленици за диетата на майкъл търманд

  • 1 293
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 213
И аз се включвам от днес. Това е за трети път. Първият път свалих 5 кг и много от обиколките, втория път успях да сваля само 2 кг, но лакомията ме мъчи. Сега съм решила отново до дупка, защото на 5-ти заминавам на море. Днес ми е първия ден и се чувствам страхотно.Ще докладвам. Единственото неудобство е, че фитнеса днес има почивен ден.
Bifana, а между трите какво правиш? Задържаш ли килцата и как?

# 16
  • Мнения: 353
И аз се включвам от днес. Това е за трети път. Първият път свалих 5 кг и много от обиколките, втория път успях да сваля само 2 кг, но лакомията ме мъчи. Сега съм решила отново до дупка, защото на 5-ти заминавам на море. Днес ми е първия ден и се чувствам страхотно.Ще докладвам. Единственото неудобство е, че фитнеса днес има почивен ден.
Bifana, а между трите какво правиш? Задържаш ли килцата и как?

задържането и мен ме вълнува, иначе каква е ползата? така де, нали се обещава трайно сваляне. предполагам че задързането предполага и малки ограничения в яденето и след това, а не "отслабнах, сега хладилника е мой"  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 2 530
Ами задържам по малко. Продължавам да ходя на фитнес 3 пъти седмично, като тренировката ми започва с каране на колело 1час. Не ям сладко / аз и не обичам/, хляб, избягвам тестените изделия. Но не се лишавам от бира. Качвам по 1-1.5кг, но е нормално, като върна солта в менюто.Така.

# 18
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
поздрави на всички желаещи да отслабнат.И аз се присъединявам към вашия отбор,че имам да боря 10 кг. ooooh!Поръчах си книгата по интернет,и сега очаквам да ми я доставят и почвам.Така,че ще отслабваме заедно.Успех на започналите.....

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Вече се чувствам добре. Може пък първия ден да е било от нещо друго това неприятно усещане и слабост (примерно изригвания Mr. Green). За 2 дни съм - 1кг. Но май за мен това е много, защото ми останаха 4 кг. да боря, пък те се свалят най-трудно.

# 20
  • Мнения: 6 904
Аз вчера се върнах малко по-късно от предвиденото и съответно не можах да напазарувам нужните продукти. Това ще стане днес може би така че ще започвам от утре или вдругиден Grinning

# 21
  • Мнения: 353
резултати - свалени 2,5 кг и по един см от талия и ханш.
и това е някакво начало, но след няколко ден мисля да я почвам пак, за да откъртя още малко  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 2 530
И аз приключих. Минус 2 кг, по 1см от обиколките. Готова съм за морето.

Общи условия

Активация на акаунт