Ученически униформи

  • 1 294
  • 9
  •   1
Отговори
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
На произволен принцип избрах първите шест имена от търсачката в интернет. Добавете името, което Ви е нужно, ако не го откривате.

# 1
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 993
Нашите от 1 до 4 клас ги шият от Дино.За нагоре не знам все още,но вероятно е същата фирма.А какъв е смисълът на темата?Питам,без да се заяждам или да целя някаква провокация...

# 2
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Привет! Не приемам въпросът Ви като заяждане!
Реших да попитам, защото впечатлението ми е, че в доста училища униформите се шият от "спуснати" фирми. И на тези фирми цените са височки.
Благодаря Ви за отговора!
Хубава ден! 🍀

# 3
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 993
И аз благодаря за отговорът ви.По всяка вероятност има такива, посочени от някъде фирми.В България почти  винаги е така за съжаление...

# 4
  • София
  • Мнения: 5 652
В нашето училище - от фирма Дино. Цени: тениска тип лакоста с якичка и многоцветна бродирана емблема - 15 лв, суичър лека вата със същата емблема - 34 лв.

# 5
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 993
Аз цените не ги знам, защото поръчах в 1 клас по 2 суичъра и 2 тениски,които детето носи до 4-ти и за всичко тогава дадох около 60 лв

# 6
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
На моето дете взимах малко по-големи униформи. Ставаха му до към февруари месец. И след това трябваше да се взимат нови - по-големи. И цените бяха височки. Само един суитчър беше над 30 лв., в зависимост от размера.

# 7
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
До този момент "изпъква" Бонита стил.

# 8
  • Мнения: 6 992
Взех от Бонита стил в чевтъртък - 2 тениски + 2 суитчера - 122 лв. Тениските бяха по 20 лв и стотинки, суитчерите с дълъг и къс ръкав - 37 и 43 и стотинки.

# 9
  • Мнения: 383
Здравейте, някой да продава омалели униформи на 134 СУ? Трябват ми за момче или само емблемите.

Общи условия

Активация на акаунт