Бащата на Съвестин осъди държавата!

  • 2 367
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Въпроса в случая според мен не опира нито до лично удовлетворение, нито до сумата и нейният размер.
А в публичното признание, че държавата в лицето на осъдените ответници е отказала съдействие и  е погазила регламентирани в Конституцията основни човшки права. Което за мен е голям успех, защото по този начин с това съдебно решение официално се потвърждава  факта, че правата на гражданите на тази държава не са добре гарантирани, а органите и не изпълняват функциите си.

# 16
  • Мнения: 15 619
Това не ме успокоява никак.
А ще се потърси ли отговорност на човечетата по веригата, които са бездействали??? Едва ли!!! И защо? Защото във всички случаи, когато осъждат държавата, се трошат държавни пари, не се бърка в ничий частен джоб. На кого му пука?
Нищо не се променя.
 Горко на човека.
И това не е единствен случай. На държавата не й дреме за нашите деца.

# 17
  • Мнения: 473
Това не ме успокоява никак.
А ще се потърси ли отговорност на човечетата по веригата, които са бездействали??? Едва ли!!! И защо? Защото във всички случаи, когато осъждат държавата, се трошат държавни пари, не се бърка в ничий частен джоб. На кого му пука?
Нищо не се променя.
 Горко на човека.


И това не е единствен случай. На държавата не й дреме за нашите деца.

A откъде идват държавните пари нали от нас баси......А какво стана със сестрите от Пазарджик НИЩО.Хорицата(техните родители)се разхождат като призраци по улиците на града надрусани с антидепресанти и успокоителни Cry.Нямам думи .Ама нали се работи по слу4ая дано да се доработи а не да се хвърли в някоя папка цялата в прах в архива на МВР.И още един слу4аи моя братов4ед си умря на 25г от мърливото отношение на доктор от бърза помощ .Немогат и да го осъдат защото имал имунитет.Да ние жива и здрава държавата ама едно време като ги биха в парламента сега да ги запалят Rage.И понеже има тук закони мен ли4но ме зарязаха на Патриарха в София с кравоизлив защото като доиде бърза помощ в къщи ме закараха веднага в 1 работни4еска най близката болница откъдето като ме видяха ми отказаха помощ и ми казаха 4е съм за Исул.Познайте шофъора на линеиката не ме ка4и ако не си платя курса защото съм имала право само на един курс до болница #Sniper.Аз ако съм на тоя 4овек на мястото то се знае 4е той не е ве4е между живите и нормални хора ама няма да се паля.Ще влеза като камикадзе в Министерски съвет и ще ги вдигна заедно с мен.Изроди. #Sniper #Sniper #Sniper #Sniper

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Най- накрая.........това е една малка победа за този тъжен баща...........радвам се за него.........Всички родители на изчезнали деца, трябва да съдят държавата, заради бездействието

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Въпроса в случая според мен не опира нито до лично удовлетворение, нито до сумата и нейният размер.
А в публичното признание, че държавата в лицето на осъдените ответници е отказала съдействие и  е погазила регламентирани в Конституцията основни човшки права. Което за мен е голям успех, защото по този начин с това съдебно решение официално се потвърждава  факта, че правата на гражданите на тази държава не са добре гарантирани, а органите и не изпълняват функциите си.
Точно така.

# 20
  • Мнения: 490
Според мен това не е победа. А само утеха. Sad

# 21
  • Мнения: 135
аз го познавам ,много е истрадал човека, всеки ден обикаля и се чуди какво да направи за да намери сина си,сабирахме подписки,незнам какво е станало по нататьк, но тез пари пак са от полза пожелавам му успех и все така да се бори Wink

# 22
  • Мнения: 3 423
Въпроса в случая според мен не опира нито до лично удовлетворение, нито до сумата и нейният размер.
А в публичното признание, че държавата в лицето на осъдените ответници е отказала съдействие и  е погазила регламентирани в Конституцията основни човшки права. Което за мен е голям успех, защото по този начин с това съдебно решение официално се потвърждава  факта, че правата на гражданите на тази държава не са добре гарантирани, а органите и не изпълняват функциите си.

Много умно казано. Споделям!
А иначе парите са нищо, трохи, за да му запушат устата.

# 23
  • Мнения: 6 417
Тодор Деянов е намерил пари за билетите до Брюксел, но му трябват още 200 евро. До последно се надява да има някакъв резултат и да не се стигне до тези драстични мерки, защото при едно такова самозапалване обезобразяването му е сигурно. Надява се световните медии да се задействат и да му помогнат, защото е на ръба не само на психическите, но и на физическите си сили.

# 24
  • Мнения: 15 619
Тодор Деянов е намерил пари за билетите до Брюксел, но му трябват още 200 евро. До последно се надява да има някакъв резултат и да не се стигне до тези драстични мерки, защото при едно такова самозапалване обезобразяването му е сигурно. Надява се световните медии да се задействат и да му помогнат, защото е на ръба не само на психическите, но и на физическите си сили.
Мисля за този Баща. Господи дай му сила и върни детенцето.

# 25
  • Мнения: 6 167
сумата ми се струва смешна
да, получена е някаква справедливост за нехайството на държавата, но
имайки предвид до какво е довело това нехайство  сума от 10 милиона евро ми звучи по-убедително, като истинска присъда.
 Peace

# 26
  • Мнения: 1 153
Стрелче ,а тази новина за момичето ,какво е станало с нея ,къде е била Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 101
абе той имаше сайт,някой знае ли го? newsm78
майче това е саита
http://bgsavestin.exactpages.com/

# 28
  • Мнения: 3 423
Надява се световните медии да се задействат и да му помогнат...

Световните медии баш ги брига за бащата на Съвестин!
Тук, например, дума не се обелва за този случай,
както мълчаха като кияци за медиците ни в Либия.
Това не е като Парамаунт да отлюспи Том Круз.
Жалко!

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тодор Деянов е намерил пари за билетите до Брюксел, но му трябват още 200 евро. До последно се надява да има някакъв резултат и да не се стигне до тези драстични мерки, защото при едно такова самозапалване обезобразяването му е сигурно. Надява се световните медии да се задействат и да му помогнат, защото е на ръба не само на психическите, но и на физическите си сили.


Това със самозапалването е безумна глупост.......превръща всичко  в евтина сензация  ..........всичко за което се бори.........
така губи от всякде........глупав ход........да не говорим пък за раните

Общи условия

Активация на акаунт