Вашето мнение за силикон в бюста

  • 6 614
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 221
не че съм чак такава противничка на силикона, но аз лично не бих си сложила
толкова гадно неща съм чувала, че може д и станат особено от гмуркане  Twisted Evil

# 16
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Ако бюста е отпуснат, може да се затегне или повдигне без да има нужда от силикон. Да не казвам и някои неудобства заради голям бюст - блузките все са къси, ако изобщо намериш размер;бельо трудно си намираш; като чоплиш семки или ядеш полегнала пред телевизора, всичко ти пада в пазвата;разни такива забавни неща  Simple Smile Свиркането и заглеждането по улиците са друго на ум. #Cussing out

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Въпрос на личен избор и на гледна точка.
Аз съм ЗА повдигането на бюста и мнителна към силикона.
Ако някоя жена по здравословни причини й е ампутирана едната или двете гърди, аз съм ЗА силикона. Тя има право да се чуства жена.

# 18
  • Мнения: 194
аз пък съм противник на силикона, където и по тялото да се намира (и съвсем не се вписва в мирогледа ми Simple Smile ) на приятелката ти, можеш да препоръчаш да прочете темата на касиди:   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=80590.0


И на мен тая тема ми изби всички силиконени идеи!Не лягам доброволно под ножа без медицинска причина

# 19
  • Мнения: 7 186
Ако бюстът изглежда зле и жената страда от този факт подкрепям напълно силикона.
Но ако си има един нормален, запазен и добре изглеждащ бюст, дори и не много голям не виждам смисъл. Още повече пък при нераждали жени, които си слагат не от необходимост, а само за да си начешат крастата.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 621
Това е въпрос на личен избор. Ако толкова много иска да си сложи силикон, да се чувства по-добре и да си повиши самочувствието-защо не?

# 21
  • Мнения: 25 615
Ако някоя се възприема само като чифт цици, коя съм аз да я спирам?  newsm78
Лично аз предпочитам да си пълня главата, а не пазвата.  Peace

# 22
  • Мнения: 353
ако самочувствието на жената е под 0-та, то всичко останало е оправдано. иначе всеки решава. след като родих и видях коооолко ми се скапа бюста отначало и аз поисках да си сложа, обаче ме хвана шубето от рязането и т.н. така, че лично аз реших да инвестирам в хубаво бельо и си реших проблема.
инае като всяка интервенция всичко е адски индивидуално, но така е дори и с кремовете за лице - на един действат добре, на друг не.

# 23
  • Мнения: 431
Аз съм с много голям бюст и го мразя, неудобно е, без сутиен не може, с времето увисват, само минуси виждам и никаква красота. Crossing Arms  Мъжката мания по големите цици не ме интересува, ако имах възможност бих си ги смалила. Който пък иска, да си ги уголемява, не ме вълнува.

# 24
  • Мнения: 3 268
Тя е с голям бюст,а е само 50 кг.Притеснявало я ,че вече се е поотпуснал.Със сутиен изглежда като сексбомба,ама тя не искала да носи бельо...Започвам да мисля,че нещо с хормоните не й е наред.Върха беше като каза,че ще си слага силикон в устните.Ние затова се и скарахме,защото не може човек да го вълнуват такива примитивни неща,това не може да е цел в живота според мен...От друга страна ми е мъчно за нея,все пак ми е приятелка.

# 25
  • Мнения: 431
stefani66, честно казано, не виждам защо се палиш толкова, това си е нейното тяло, да прави каквото иска! Можеш само да я светнеш, че вместо да го уголемява, може само да го повдигне, по-евтино е и е по-безопасно, без силикон. Да се поинтересува за тази алтернатива. Peace

# 26
  • Мнения: 3 268
Не се паля,а споделям с вас защо сме се скарали с мойта приятелка.Преживявам го и се чудя дали това трябва да вълнува толкова една жена.Всеки си избира какво да прави със себе си,но понякога както в  случая тя вече засяга и мен,защото тя само за това говори. Peace

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Е какво има да говори, нали няма финансовата възможност да го направи? А ти защо трябва да се караш с нея за това, че иска силикон, защо го преживяваш? newsm78

# 28
  • Мнения: 7 474
Не ме влекат тез процедури Thinking Бих прибегнала до хирург само ако има някакъв очеваден проблем или професията ми го изисква (ако съм фолк-певица например). Laughing
Както казва една позната - "Направиш ли си една пластична операция не можеш да спреш" ooooh!

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нямам еднозначен отговор....незнам какъв е живота на тези импланктанти, какви са рисковете........по принцип клоня към против, но......

Общи условия

Активация на акаунт