Какви обувки си купувате?

  • 6 153
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 019
обикалям и вземам тези ,които ми харесат,но преди вси4ко-удобни

# 16
  • Мнения: 7 186
Не държа на определена марка, гледам да ми харесват най- вече. Падам си по елегантни обувки, с високи токчета. Hug

# 17
  • Мнения: 5 103
Винаги от стествени материи, иначе имам 3-4 магазина , от който си взимам обувките.

# 18
  • Мнения: 3 388
Почти всички, които ми харесват! Обожавам обувките  newsm03



... последните ми са почти като тези  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 1 621
Обикалям из магазините и купувам тези, които ми харесат и са ми удобни. Peace

# 20
# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Обувките са огромен проблем за мен. Искам хем да са елегантни, хем да са ми удобни. Не ми харесват моделите, които виждам по магазините и се налага доста да обикалям. За скъпите обувки мога да кажа, че не винаги са качествени. Наскоро се оплаквах тук от летни сандали (Levi's, от магазина на "Витошка"), които бяха доста скъпи, а корка от подметката ужасно се орони, за няма и един месец носене.
Разбира се, има и попадения - миналата година си купих ботуши (естествен велур, каучукова подметка), носих ги през целия сезон и все още са като нови.

# 22
  • Мнения: 353
удобни, независимо от цената, за обувки никога на пестя.
марките, които копувам от бг са geox или тези на cesare paciotti от магазините на пепина м. докато често имах път към италия винаги си копувах само от там. и кокато имаше магазин на kikkers  на солунска също и от там  Mr. Green

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
и кокато имаше магазин на kikkers  на солунска също и от там  Mr. Green
От Kickers съм много доволна, ей това са обувки. И защо, да му се не види, затвориха магазина?  Tired

# 24
  • София
  • Мнения: 2 381
Не робувам на марки. Първо, трябва да ми харесат външно. Второ, гледам обувките да са ми удобни, защото като изляза сутрин, никога не знам кога ще се прибера. Трето - да са от естествени материали, за да не ми запарват краката.

# 25
  • Мнения: 5 622
Почти всички, които ми харесват! Обожавам обувките  newsm03



... последните ми са почти като тези  Crazy

Оле майко...Този ток колко см е?  newsm78 15?

Винаги съм завиждала на жените със среден ръст(и на ниските), че могат да си позволят да носят такива високи обувки  Peace Високите жени изглеждат като кобили, ако се качат на такъв ток  Stop

# 26
  • Мнения: 184
На кратко като тръгна за обувки и чанти първо влизам в двете "Карли"на Графа и на Алабин.
Peace

# 27
  • Мнения: 3 388
Почти всички, които ми харесват! Обожавам обувките  newsm03



... последните ми са почти като тези  Crazy

Оле майко...Този ток колко см е?  newsm78 15?

Винаги съм завиждала на жените със среден ръст(и на ниските), че могат да си позволят да носят такива високи обувки  Peace Високите жени изглеждат като кобили, ако се качат на такъв ток  Stop






Тока на моите лично е 12 см  Wink И не съм от нисичките де ... или почти ... 171 см  Laughing

# 28
  • sofia
  • Мнения: 1 606
И аз много искам да знам защо го затвориха тоз магазин на Kickers ?
 Купувам си спортни обувки предимно. Токове не нося по никакъв начин - не се научих, не се харесвам. Е, имам за зор заман едни платформести, но гледам да са ми по-ниски обувките.
 Нещо много взех да се заглеждам по Camper -и , ама леко скъпичко ми идват. Купувам Geox, минавам и аз задължително през Пепина М и така. Условието е едно - да ми харесват. Е, има и друг вариант - да са ме улучили в настроение подобаващо за пазар. Имам няколко такива чифта  - на трезва глава не бих си ги закупила нивгаш.

# 29
  • София
  • Мнения: 38 515
минавам и аз задължително през Пепина М и така. Условието е едно - да ми харесват. Е, има и друг вариант - да са ме улучили в настроение подобаващо за пазар. Имам няколко такива чифта  - на трезва глава не бих си ги закупила нивгаш.

В Пепина М съм виждала модели, които през 2000г. бяха преоценени по Европа. На тройна цена!

Аз много обичам Касадей, ама вече не мога да си ги позволя.
Сега купувам каквото ми харесва, на разумна цена. И пак имам изцепки де! Като едно кафяво сабо наскоро, дето май въобще няма да го нося.

Общи условия

Активация на акаунт