Петокласници 2020/2021

  • 39 611
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Sofia
  • Мнения: 4 475
Не ми се иска да подхранвам подобна тема , но... на каква полза за децата ми, ако бойкотирам ученето им? Според мен до месец ще спрат и малките, за какво връщане на големите изобщо може да се говори в този момент. И петиции и подписки има десетки вече - и в двете посоки.

Съобщение отпреди малко - Министерството на образованието и науката няма да променя утвърдения график на ваканциите за учениците. Пролетната ваканция за учениците от 1 до 11 клас ще бъде от 3 до 11 април (включително). За дванадесетокласниците ваканцията ще е от 8 до 11 април (включително).

# 736
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Аз също няма да подпиша,защото съм доволна от онлайн обучението.В нашето училище се справят повече от добре.Дори обмислям догодина синът ми да премине изцяло на такова.
Радвам се,че няма промяна в графика за ваканциите.Както обикновено се вдигна много шум за нищо.Пък за Великден някои пак ще имат възможността да почиват от 30.04 до 9.05...

# 737
  • София
  • Мнения: 5 247
Елислава, къде предоставят изцяло он лайн обучение? Питам добронамерено.
Също няма да подпиша. Ние и сега не сме присъствено и скоро няма да се съглася на такова.

# 738
  • Мнения: 1 173
Радвам се,че няма промяна в графика за ваканциите.Както обикновено се вдигна много шум за нищо.Пък за Великден някои пак ще имат възможността да почиват от 30.04 до 9.05...
Мисля, че шумът свърши работата си. Аз съм доволна, че ще имат дълга ваканция през април, а не два дни. Изобщо  според мен трябва трябва да има: здраво учене - седмица ваканция, учене - седмица ваканция, а не още удължаване на дългите ваканции. Но това сигурно ще се случи в една друга образователна вселена...

# 739
  • Мнения: 11 818
Заповядайте в новата тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1309961.new#new
Ако искате да добавя или коригирам нещо на 1 стр., пишете.

# 740
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
За моят син може.Той е с Аспергер,сега е полу-индивидуално,има начин да се направи и онлайн,което на него му е в пъти по-лесно.Вкъщи няма шумове и дразнители и така той научава много повече.

Общи условия

Активация на акаунт