Кога направихте бебето си?

  • 6 315
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 249
Първото дете беше направено когато завърших, но тогава бях сигурна, че мога да понеса отговорността.
Втория стана в тоалетната  Mr. Green Сериозно ви говоря.
Третия беше веднага щом поисках, буквално, след три минути вече...
Втората мадама - четвъртото дете, беше случайност.
Бебо Павлин беше по желание на таткото: мислих, мислих и накрая се съгласих.
Новата партида - моите, живот и здраве, тризначки, бяха ин-витро оплодени, и дано се родях.

Най - вече, в никъкъв случай не бих съжалявала нито че съм родила толкова прекрасни дечица, нито пък, че не съм избрала мястото или момента. Всичко беше свързано със много приятни емоции : защото ми е за първи път, защото е на необичайно място, а дори и ин-витро оплождането: добрия доктор и чакащото ми семейство...

Чери, ти наистина ли имаш 5 деца и 3 на път? Браво! Позволи ми виртуално да стисна ръката на една майка героиня! Би ли разказала малко повече как се справяте, как минава деня ти, сами ли живеете, помага ли ви някой и все неща в тоя род. За мен, а ипредполагам за доста майчета би било интересно. И определено би прозвучало като стимул на колебаещите се двойки.  Peace Ние например толкова чакахме, докато се решим на едно детенце  ooooh!
Извини ме, ако молбата ми ти се струва глупава.
  bouquet

# 91
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Две години след като бях завършила образованието си ( същото важи и за таткото), почти година откакто живеехме заедно в собствен апартамент и аз имах хубава работа. В такъв момент ни се прииска да имаме бебе.

# 92
  • София
  • Мнения: 11 790
Първото го направихме след като завърших висшето си образование,след като се почувствах готова да бъда майка и веднага след като поисках.
Второто веднага след като поисках!

# 93
  • Мнения: 5 577
Не беше планирано, втори курс студентка бях.

# 94
  • София
  • Мнения: 7 097
Бяхме си решили с мъжа ми /тогава все още гадже/, че вече искаме бебе, а то взе че стана още при първия опит.

# 95
  • Мнения: 48 094
първото-не беше планирано,но затова пък е най-прекрасното нещо,което можеше да ни се случи Grinning
второто-веднага,щом си пожелахме Grinning

# 96
  • Мнения: 2 849
Живяхме около година заедно ,решихме ,че сме готови и отговорни и стана ...от раз . Peace

# 97
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Когато го поискахме с моя приятел, то пък взе, че стана веднага

# 98
  • Мнения: 1 655
Ами бебето го направихме докато правихме секс естествено! Joy

# 99
  • Мнения: 2 609
1. Когато завърших образованието си -няколко годинки след това Wink
2. Когато се сдобих със собствено жилище - не е собствено, на свекитата е ,но.... сме си сами там
3. Когато почувствах, че съм достатъчно зряла, за да мога да понеса отговорността
4. Когато намерих подходящия човек

# 100
  • Мнения: 23 332
Когато имах хубава, стабилна и добра работа.
Наживях се и не ми се ходеше по дискотеки.
Когато намерих страхотен мъж и баща, готов да се грижи за дете наравно с мен.
Нещо такова и при мен.

# 101
  • Мнения: 467
Ами поулегнах, не ми се купонясваше вече ( доста си полудувах).Намерих си Мъжа, учех, работехме заедно и живеехме заедно от 4 години на гастроли при родителите и на двама ни-))Принципно се бяхме разбрали, ако нещо стане - детето да остане (Уж се пазехме, но аз имах здравословни проблеми, които ме притесняваха, защото криеха реалната опасност да не мога да имам деца.Но Господ си знае работата!). Щеше ми се първо да завърша висшето... Но пък май така по-добре стана, защото размислих и си дадох реалната сметка, че не съм избрала подходящата специалност...Вярно, че сега с ангелчето ще ми е по-трудно, но пък и станах по-зряла с отговорността.

# 102
При нас не беше планувано. Бяхме на море, не се пазихме точно 2 пъти и аз забременях. Искахме първо да завърша магистратура и тогава да мислим за бебе, но бебето изпревари моето дипломиране с една година. Не съжалявам. Докато бях бременна изкарах 2 семестъра, но сега нямам време за дипломната си работа. Все някой ден ще завърша.
И преди това бяхме говорили за бебе, но все го отлагахме исках да започна и аз работа и когато забременях работех едва от 7 месеца. Собсвено жилище все още нямаме, но бяхме живели 4 години заедно при родители преди да родя, а и забременях година след сватбата. Общо взето май и двамата се почувсвахме готови за тази отговорност да станем родители.  Heart Eyes

# 103
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Когато завърших образованието си, почувствах се готова и имахме къде да живеем самостоятелно. Не на последно място - финансите. Аз не работех още, но мъжът ми започна нова работа с по-добра заплата, когато бях бременна. Иначе не беше никак ясно как точно можем да се издържаме без родителска помощ.

# 104
  • Мнения: 631
На първата брачна нощ, а вече бях завършила, имах си стабилна работа, бях намерила и Мъжа и естествено не достатъчно улегнала

Общи условия

Активация на акаунт