Отзиви за хотел Марагидик Априлци?

  • 7 484
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 655
OK, ще докладвам. На 6 и 7 септември сме там.

# 16
  • Мнения: 1 655
Върнахме се от х-л Виталис в Пчелин. Изкарахме си много добре, починахме, най-доволен остана Теди, ако имаше как да спи и яде в басейна би било най-добре за него  Grinning Хотела се намира в едно забравено от бога местенце, целия курорт Пчелин Бани се състои от 10-20 къщи, които бяха почти празни. Хотела изглежда като оазис на фона на самотните къщи. Има изцяло обновено крило, там е наблегнато на кованото желязо - спалня от ковано желязо, диван, масичка и столчета, парапет внасят романтична нотка в целия интериор. Стаите са с ТВ, климатик, масажен панел в банята. Там топлата вода е от минералния източник. Басейни - вътрешен и външен с топла минерална вода. Външния беше с температура 36-40 градуса, вътрешния 46-50 градуса.
Хотела по груба преценка беше пълен макс на 40% от капацитета си, цареше спокойствие и тишина. Персонала е мил, би могло да се внесе малко разнообразие в менюто на ресторанта.
НО, има и НО за съжаление, строи се ново крило на хотела, строежа на практика не се вижда или чува пред хотела, но част от стаите гледат към него и шума не е особено приятен. Това преодолявахме като затваряхме балкона и пускахме климатика.
И за тези, които смятат да го посетят, внимавайте, на около 1 км преди Пчелин Бани половината път на практика го няма, няма знаци, вижда се само купчина пръст вместо липсващото платно. Да не се метнете

# 17
  • Мнения: 91
A ние днес се върнахме от Панорама в Априлци и съм мн доволна. Вярно че няма басейн, но все пак ние мин седмица се върнахме от Созопол smile3534. Но пък такъв детски кът и такива широкиполянки за игра има, че и нашата малка бебка им се радваше.

# 18
  • Мнения: 13 512
В Панорама съм  била 2 пъти- никак не ми харесва. А ресторантът е ужас просто- хранехме се навън. На Марагидик ресторанта е гору-долу...но има други много хубави хотели в Арилци и повече кракът ми няма да стъпи в Марагидик и Панорама!Снощи спях в страхотно малко хотелче-в Острец, на реката-с 5 стаи-големи,просторни...с хубаво обзавеждане и камина даже. Храната в ресторанта беше добра,,,, Ох,колко много  го харесвам това Априлци....толкова ми е спокойно и  приятно там...

# 19
  • Мнения: 502
Ние по праниците ходихме в хотел "Марагидик".Хотела е приличен,но кухнята и обслужването са ужасни.Явно имат проблем с персонала,защото за 3 дена 3 момичета ни сервираха сутрин,обед и вечер.Кога почиваха не ни стана ясно.Поръчките много ги бавеха/1 час за една закуска?/

Общи условия

Активация на акаунт