Лежащи мами- 46

  • 40 205
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 183
Аз от Шейново се следя при двама, Д-р Ел Хазати и Д-р Поптодоров. Какви са условията в Шейново, отношението?

Не бях усетила контракции, но се видяха на тоновете и беб се беше доближил до конеца. Слава Богу на следващите тонове нямаше контракции. Чакам довечера да ни види и да каже дали ще ни пусне утре. Но важното е,че тоновете са добри. От 14-ти до сега съм тук. Колкото каже ще стоя,само малкия да е добре и да расте 💙
Ти при кой лекар си,Ivka? Simple Smile

# 736
  • София
  • Мнения: 648
Nansi,не ги познавам тези лекари. Иначе честно казано има прекрасни лекари и акушерки,има такива,които с тояги да ги изгонят от тук,пак ще им е малко. Не съм капризна, но храната е не просто неподходяща,а противопоказна за бременни.
Единствената причина да съм тук е лекаря ми.

# 737
  • София
  • Мнения: 562
Аз съм при др. Вецев, ако не е той нямаше да си помисля за Шейново.
От към условия и аз мога да споделя - чисто е, но банята и тоалетната за мен бяха най-ужасните места. Храната особено вечер беше ужас само като видя леща и ми става зле, като знам какви газове прави. Иначе от към персонал в рискова бременност всички са повече от страхотни и мили, винаги откликват. Е има една акушерка където е все кисела, но една на фона на останалите се губи 😜
Lira стискам палци всичко да е наред и да те изпишат, ти коя седмица стана? При кой доктор си?

# 738
  • Мнения: 147
Nansi.Nansi, за песар коментирахте ли нещо? Слагат ги в Токуда и Надежда, когато се установи в по-късни седмици. Аз съм с песар. 

Здравейте момичета,
Записвам се при Вас.
Бременна в 26г.с.и 5 дни. Преди 5 дни бях на АГ, след болки ниско долу и контракции, породени от стрес (зарязихме се с Ковид аз и мъжа ми от свекърва ми, лека й пръст, а нея я заразиха в Софиямед. Бяха много тежки 20 дни.) След преглед при моята АГ се разбра, че с бебка всичко е ок - 950гр,38см. Но имам Скъсена шийка 25мм и разкритие връх на пръст, както се изрази лекарката. Изписа ми Утрогестан 2х2 вагинално, Магнерот 3х2 и Но шпа 3х2.
В сряда съм пак при нея на преглед, каза че нещата ако се влошават, ще ида за няколко дни в Шейново. Споделям Ви, за да ми олекне, само това ли липсваше след всичко, което се случи, но дано с бебка удържи фронта.
Желая на всички ни живи, напълно здрави и бебета до термин! Стискайте ми палци!

# 739
  • Мнения: 183
В сряда след като ме прегледа, ще я попитам за песар, знам че Христов в Надежда слага, В Токуда имаш ли представа кой слага?

Nansi.Nansi, за песар коментирахте ли нещо? Слагат ги в Токуда и Надежда, когато се установи в по-късни седмици. Аз съм с песар. 

Здравейте момичета,
Записвам се при Вас.
Бременна в 26г.с.и 5 дни. Преди 5 дни бях на АГ, след болки ниско долу и контракции, породени от стрес (зарязихме се с Ковид аз и мъжа ми от свекърва ми, лека й пръст, а нея я заразиха в Софиямед. Бяха много тежки 20 дни.) След преглед при моята АГ се разбра, че с бебка всичко е ок - 950гр,38см. Но имам Скъсена шийка 25мм и разкритие връх на пръст, както се изрази лекарката. Изписа ми Утрогестан 2х2 вагинално, Магнерот 3х2 и Но шпа 3х2.
В сряда съм пак при нея на преглед, каза че нещата ако се влошават, ще ида за няколко дни в Шейново. Споделям Ви, за да ми олекне, само това ли липсваше след всичко, което се случи, но дано с бебка удържи фронта.
Желая на всички ни живи, напълно здрави и бебета до термин! Стискайте ми палци!

# 740
  • Мнения: 147
В Токуда д-р Атанасова и д-р Нашар, в Надежда д-р Христов. На мен той ми го сложи.

В сряда след като ме прегледа, ще я попитам за песар, знам че Христов в Надежда слага, В Токуда имаш ли представа кой слага?

Nansi.Nansi, за песар коментирахте ли нещо? Слагат ги в Токуда и Надежда, когато се установи в по-късни седмици. Аз съм с песар. 

Здравейте момичета,
Записвам се при Вас.
Бременна в 26г.с.и 5 дни. Преди 5 дни бях на АГ, след болки ниско долу и контракции, породени от стрес (зарязихме се с Ковид аз и мъжа ми от свекърва ми, лека й пръст, а нея я заразиха в Софиямед. Бяха много тежки 20 дни.) След преглед при моята АГ се разбра, че с бебка всичко е ок - 950гр,38см. Но имам Скъсена шийка 25мм и разкритие връх на пръст, както се изрази лекарката. Изписа ми Утрогестан 2х2 вагинално, Магнерот 3х2 и Но шпа 3х2.
В сряда съм пак при нея на преглед, каза че нещата ако се влошават, ще ида за няколко дни в Шейново. Споделям Ви, за да ми олекне, само това ли липсваше след всичко, което се случи, но дано с бебка удържи фронта.
Желая на всички ни живи, напълно здрави и бебета до термин! Стискайте ми палци!

# 741
  • София
  • Мнения: 562
Момичета, може ли някоя да направи нова тема, че ще заключват тази.

# 742
  • Мнения: 147
Нова тема - https://m.bg-mamma.com/?topic=1327685.new#new

Само трябва да добавя линковете, защото я правих през телефона 😝
Момичета, може ли някоя да направи нова тема, че ще заключват тази.

Общи условия

Активация на акаунт