Честота на миене на чинии

  • 4 941
  • 183
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
А с какво е заменена гъбата,че съм изпущила😁

Силиконова четка или другата, която не знам как се води на български (аз препоръчвам силиконовата)

# 106
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 100
Малей,аз си живея в 19 век-мия всичко с една гъба(обикновено това е някоя чашка от кафе),за тия силиконови четки за пръв път чувам.Едно време имах четка за шишетата и бибероните на малкия,ама то бе в някакъв друг живот,тъй ми се струва сега.Но печката не я чистя със същата гъба,като се замисля почти изобщо не я чистя,защото няма нужда,след като не я ползвам.Даже ММ наскоро искаше да я разкара ,че да се отвори малко място в кухнята...

# 107
  • Мнения: X
Има и бамбукови четки - и тях ги водят ТОП, но не съм запознат кои фирми правят наистина качествени, а в магазините, от които пазаря препарати и подобни, не предлагат. Не ми се и дават 50-100 евро, за да поръчам от различни онлайн магазини, за да сравня кои са най-добри от към качество.

Скрит текст:
Ако някой използва - да пуска линк. Joy

# 108
  • София
  • Мнения: 10 618
Ее, дай линк, де, ни съм чувала, ни съм ги виждала.

# 109
  • Мнения: X
Силиконови съм виждала в Джъмбо. Супер нюню са. Значи както са най-дребните смотани гъби за съдове, представете си нещо с още 1/3 по-малко и от тях.
Абе нещо като силиконовите гъбки за миене на лице. Хъм, като казах... ще отскоча тия дни до Лили или ДМ да взема една за проба.

# 110
  • София
  • Мнения: 10 618
Ма чиниите ли ще си миеш с нея? Или печката?
🤣🤣
Извинете, няма да пиша днес в тая тема,че ме хваща лигнята.

# 111
  • Мнения: X
Чиниите, за печката имам отровния Медикс Sunglasses

# 112
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Честота на миене на чинии, после честота и как се перат дрехите, че и драмите дали не било твърде често или твърде рядко...

Много ми е интересно как се мият чинии, примерно, един път в седмицата... LaughingLaughingLaughing

# 113
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 328
Чиниите мием след всяко хранене.

# 114
  • Мнения: X
Силиконови съм виждала в Джъмбо. Супер нюню са. Значи както са най-дребните смотани гъби за съдове, представете си нещо с още 1/3 по-малко и от тях.
Абе нещо като силиконовите гъбки за миене на лице. Хъм, като казах... ще отскоча тия дни до Лили или ДМ да взема една за проба.

Не знам какви ги продават из България:joy:. Моята си е нормален размер - дори ги има "вградени" в ръкавици.

# 115
  • Мнения: X
Ръкавици има в Алиекспрес. Ама аз не харесвам ръкавици.

Я, на Братан тъпото мнение е изчезнало.

# 116
  • София
  • Мнения: 38 912
Аха, видях какво е силиконовата гъба за съдове. Ако я видя в някое Шими, може да си взема.

# 117
  • Мнения: X
Шими какво е?

# 118
  • София
  • Мнения: 38 912
Верига магазини XIMI vogue. Имат разни китайски и корейски хитринки. Имам силиконова четка за лице оттам.

# 119
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Изостанала съм, не съм разбрала, че ССФ не ползва гъби за миене на чинии. Сигурно и гърбовете си търкате с четки, и това съм пропуснала.

Общи условия

Активация на акаунт