Петъчно :) Какво планувате за уикенда и много поздрави от Никол.

  • 1 738
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
Леле Бифанаааа , завиждам ви  Blush Метнималко снимков мат'рял  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 629
Ние утре през деня ще играем голф със семейни приятели. На мен ще ми е за първи път и не си представям каква игра ще падне, но имам желание. Ако не се справя с играта поне ще си пийнем Блъди Мерита  Grinning Вечерта сме на гости в свекърите ми и бабата и дядото на мъжа ми са в града. В неделя ще прекараме дена пак с тях Grinning

# 17
  • Мнения: 4 187
Утре съм сватбарка , тъй че , неделята ще е посветена на спане до късно, търкал с възглавници, евентуална късна, следобедна разходка с детето. Ей така ги виждам аз нещата ......

# 18
  • Мнения: 569
  В събота на басейн,  вечерта ще излезем с приятели, а в неделя пълен релакс.

# 19
  • Мнения: 1 052
утре-ще чистя, ще ме заведат на разходка до близкото кафе, ще сготвя, нищо специално. В неделя-ще чистя, ще почета, ще се поразходя до близкото кафе, нищо специално.

# 20
  • на село
  • Мнения: 3 920
Нищо специално,в наше село/ е то е уж градче Wink/ има панаир тази седмица,мероприятия- бол, а аз утре съм на работа и съм засипана с материал за обработка.
В неделя почивам, но ще имаме гости и отиде разпускането  Wink, но после съм чак в четвъртък на работа -е до тогава ще наваксам  Grinning.

# 21
  • Мнения: 5 622
За утре-нищо специално,ще си почивам,ще почета,ще се видя с приятелки.В Неделя сме на сватба Simple Smile

В крайна сметка реши ли каква ще ти е прическата?  Wink

Ние имаме ремонт...няма почивка за нас

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ние утре ще пътуваме към Варна, така че уикенда ще го изкарам на плажа. Mr. Green

Мерси за поздравите от Никол. Flutter

# 23
  • Мнения: 515
Утре детето ще погостува на баба си на село Grinning, а аз ще пооправя къщата, даже може и прозорците да измия  Mr. Green Blush

А Никол къде е била, много потайни поздрави значи Simple Smile, но благодаря  bouquet и ти да й изпратиш от нас Simple Smile.

# 24
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мерси за поздравите!Вече започнаха да ми липсват творенията й във фотошопската тема.
Утре-семейна закуска, разходка с малката, следобед-аз пред компа, тя - лазейки около мен, тати - спинка Laughing
В неделя таткото ще вари ракия, пък аз съм замислила гостуване у приятелка. С бебка естествено.

# 25
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
 Crazy Утре сутринта ще се мотаме по центъра, ще пием кафе, на връщане Даме ще прекопае пясъчниците по пътя.После трябва да измисля ядене за 8 души, два много капризни. После пристигат мъжа ми и майка му. Пак се мотаме, вечерта сме на риба, после имаме багаж за събиране. В неделя сутринта пътуваме за Скопие, надявам се без много викане и изцепки от страна на малкия да стигнем по някое време следобяд. Следва шок от моя страна,защото два месеца мъжа ми се оправяше сам и не знам колко цветя ми са останали живи. Закарваме бабата у тях, после ние се разопаковаме, душ и гости до късно, защото всички са нетърпеливи да видят Даме.

Последна редакция: сб, 26 авг 2006, 00:27 от Мим4е

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ще се печем на басейн и май само това Thinking Tired.

# 27
  • Мнения: 6 039
чак планове нямам, ще си гледам кефа на тревата пред басейна. естествено ще имаме гости, ще хапваме и пак в басейна. Когато ми е топло изобщо не мисля за разходки, освен ако не са с лодки, но такива този уикенд не се очертават

# 28
  • Мнения: 7 430
На пикниче и бягане след единия или другия, а може би и след третия мъж Mr. Green

В неделя почивка и шопинг Wink

Мерси за поздравите - поздрави ги и тях от нас Hug

# 29
  • Мнения: 2 567
За утре планът е, сън до обед  Simple Smile Късен обяд, дооправяне на това, което не съм оправила през седмицата. Кратка разходка и приготвяне на лазаня.
А за неделята план още няма. Сигурното е, само че готвене и чистене няма да има.

Общи условия

Активация на акаунт