А от кои магазини си купувате обувките?

  • 2 466
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 053
моя е puma Flutter

# 16
  • Мнения: 217
ами мен специално ме интересуват качествени обувки от порядъка на 50-200лв.
[/quote]

Препоръчвам ти Bata - намира се на ъгъла на ул. Леге и ул. Алабин  Peace
Но цените отиват около 200... и мъничко нагоре за есенните обувки и най-вече за ботушите. Иначе сандалите от там си ги купих за 85 лв.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 822
Нямам определен магазин. Обикалям, обикалям докато харесам нещо. Последната ми придобивка са едни кафеви есенни обувки на висок ток от Макс и ко. Това са най-скъпите обувки, които имам и още ми е съвестно.

# 18
  • Мнения: 3 456
Зависи- различно. Откъдето си харесам

# 19
  • Мнения: 1 104
И аз недържа на марката.Просто търся удобно и уж все търся и камчествено, но не винаги успявам да го уцеля.

# 20
  • Мнения: 1 417
ами мен специално ме интересуват качествени обувки от порядъка на 50-200лв.

Препоръчвам ти Bata - намира се на ъгъла на ул. Леге и ул. Алабин  Peace
[/quote]
На мен не ми допадат моделите им в Бг. Sad ама имам страхотни техни летни чехли , май за 20 лв бяха Laughing
Купувам си откъдето ми харесат   - Важното е да са модерни Wink

Последна редакция: вт, 29 авг 2006, 14:19 от mi6i

# 21
  • Мнения: 2 596
Аз лично от 2 години насам, от как съм родила и сега на работа, само от http://www.shoes-bg.com/search.html онлайн си купувам и обувки и чанти.

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Това лято два пъти си пазарувах от магазина на  Hush Puppies. Там открих марката  Roberto Venuti и съм много доволна. Чакам с нетърпение есенно-зимната колекция  Peace

# 23
  • Мнения: 903
Аз съм от Пловдив и последно време си купувам само от Джанни. Аз съм много доволна, но моят мъж все няма късмет с неговите обувки.. все нещо им се случва.

# 24
  • София
  • Мнения: 104
И аз съм фен на Graffiti, имам около 5,6 чифта купени от там, много са удобни и качествени, главно есенни и зимни.
Иначе за по мадамски ботуши, обувки и чехли обикалям до припадък и много трудно харесвам нещо.
На Графа преди Славейков от дяно има един магазин със свястни модели купих си ботуши и чехли от там, доволна съм. Цените са кам 80-140лв.

# 25
  • Мнения: 7 186
Най- често от Джанни и Сара Пен, много често си харесвам техни модели. Най обичам намаленията. Simple Smile
И от други магазини пазарувам де, но през тези двата минавам задължително.

# 26
  • Мнения: 8 505
Главно от Sabotage.

# 27
  • Мнения: 8 917
По-официалните - от различни магазини, спортните - предимно от Hot Spot Peace

# 28
  • Мнения: 5 647
Нямам точно определен магазин, от който си купувам обувките, защото преди да взема каквото и да било обикалям много.  Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 1 457
Hush Pupies, Carla Bruni на Алабин, ако имам командировки - Zara, H&M!

Общи условия

Активация на акаунт