Обувките Geox ?

  • 2 394
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 455
Мъжът ми има едни един чифт и каза, че няма да повтори. Набиват му се петите и изобщо не е доволен от този факт.
На мен дамските модели не ми допадат.

# 16
Minalata zima si kupih edni botu6ki "Geox" za 300 lv. Otdolu na podmetkata sa na dupki , nali sa "obuvkite koito di6at" . Kogato si gi kupih v magazina popitah dali ako gi nosq v snqg i dujd nqma da propuskat i mi kazaha ,4e ne moje da stane takova ne6to. Za sujalenie se okaza to4no obratnoto ... kogato hodq v snqg ili dujd prez dupkite vliza voda, naj 4esto mrusna , za6toto ulicite ni sa dosta "4isti" i vsi4kite mi 4orapi sa boqdisani i ne mogat da se izperat

# 17
  • Мнения: 6 909
Аз има един чифт сандали, от които съм си много доволна и един чифт боти, от които не съм толкова доволна. При първият проливен дъжд краката ми подгизнаха и цял ден така ходих Confused На всичкото отгоре ги взех една зима на Банско и понеже знаех, че пропускат им сложих отдолу едни дебели стелки. Въпреки това понякога пак ми се навлажняваха леко краката. Знам, че това е дефект и по принцип не би трябвало да е така. Обувки от тях пак бих си купила само ако наистина много много ми харесат, иначе няма да рискувам.

# 18
  • Мнения: 5 228
Аз ги харесвам. Имам няколко чифта чехли,много са ми удобни. Зимната колекция, която предстои да дойде в края на месеца, била страхотна, най-добрата до сега като дизайн и т.н.

# 19
  • Мнения: 133
И аз имам затворени, спортни, ортопедични, но не са ми удобни. Не мога да ги нося два последователни дни, защото ще ми разранят краката. Как да разбера дали ми дишат или пропускат, то май ми е минала гаранцията, но все пак още не съм ги носила в дъжд. Бихте ли споделили тази клапа как се проверява?

# 20
  • Мнения: 377
Имам два чифта и съм доволна - не са ми пропускали досега /едните са почти на 2 години/, но съм ги купувала на разпродажби - редовната им цена ми се струва прекалена.   Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 8 917
Я си кажете мнението за обувки Geox ?
Като качество - ок, но като разнообразие на модели  Sick

# 22
  • Мнения: 420
Аз имам ботуши и са ми страшно удобни

# 23
  • Мнения: 4 202
Я си кажете мнението за обувки Geox ?

Ох любимата ми тема за чесане на езика  smile3508

Мнението ми е че са отврат, затворените модели просто не си заслужават парите, пропускат вода от дупките, и това е наблюдение върху няколко чифта, а не само върху един.

Това е темата, която аз съм пускала за тях http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=61402.0

# 24
  • Мнения: 4 202
И все пак да ги похваля де, имам едни сандали, с които карам 2ро лято, много си ги харесвам и се чудя какво ще правя като ми се скъсат, ама са сандали, та и да пропускат дупките е все тая де  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 167
съпругът ми има 2-3 чифта и е много доволен.
аз имам също, доволна съм
беше малко зор, докато намеря модел, който да ми хареса, но
обувките са хубави и си заслужават високата цена.

# 26
до скоро цялото семейство се обувахме с геокс. Май единствено съпругът ми е изцяло доволен, но той си купува само спортни модели. Обувките на децата се скапаха бързо и то само за 1 сезон, но може и да е от това, че още не умеят да ги пазят. Бях си купила страхотни ботуши, които не пропускаха обаче ставаха много неудобни при по-дълго носене. От ботите и чехлите съм доволна. С една дума вече не сме толкова чести посетители.

# 27
  • Мнения: 34
Ние цялото семейство сме с такива обувки почти всички сезони и сме много доволни. На детето  мисля,че са му удобни,защото са меки и не се деформират същевремено. Относно това дали пропускат вода мога само да разкажа,че мъжът ми беше отишъл на мача на Левски:Барселона и в този потоп не му бяха пропуснали обувките, а те горките обувки толкова бяха мокри,че още не могат да изсъхнат. А аз съм доволна,защото в това променливо време,когато сутрин е студ, а на обяд жега, краката ти не се запаряват като в други обувки.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 880
аз имам няколко и съм много доволна...за това дали пропускат не мога да кажа, защото не съм цапала в локвите с тях....имам два чифта ботуши от миналата година, но не са пропускали... имат готини спортни обувки за сезоните пролет/есен. мъжа ми също има обувки от там и е много доволен.

# 29
  • Мнения: 364
доволна съм - затворени спортни обувки - не пропускат, удобни са, дизайнът им също става (капризна съм!) - като се скъсат тези ще намина и за други...

Общи условия

Активация на акаунт