Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 35

  • 65 362
  • 743
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 021
Да споделя мнението си за др.Джалдети .Крайно неприятно чувство ми остави след преглед.Не ми издаде касов бон и /или друг документ за получени пари.Не ми издаде също така и амбулаторен лист,което е по-неприятното заизвършен преглед,но те най-вероятно вървят нещата едно след друго и като няма амболатерин лист си връзва гащите все едно не е имало и преглед .Не бих й се доверила повече.Бях при нея за преглед на бенки след добри отзиви четени тук за нея/затова споделям тук моето мнение/.
На мен за преглед никой доктор не ми е давал амбулаторен лист.

# 361
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Здравейте, момичета!

Аз съм на 34 и досега не съм правила никакви процедури. Скоро ходих на два прегледа при дерматолози, на единият ми предложиха преди поставяне на ботокс и хилаурон, да ми бъде направена Oxygeneo Терапия, а на другият преглед ми препоръчаха пилинги всеки месец по веднъж. Вие какво бихте ме посъветвали? Коя терапия, която вие сте ползвали за изключително дехидратирана кожа като моята, ви е дала истински резултат и се е усетила видима промяна
Oxygeneo звучи по-добре от пилинги всеки месец, особено лятото. Също Hydrafacial+Intraceuticals - с ХК, прием на дражета ХК, мезотерапия с ХК.
Алена, interceuticals различава ли се по някакъв начин от безиглена мезотерапия?

Рзличава се по това, че не е просто намазване с нещо, а се ползва кислород под ниско налягане. Хубаво е да се прави след Hydrafacial, но може и отделно Simple Smile

# 362
  • Мнения: 2 269
Д-р Чолакова пак изчезва... и сега не знам на кой да се доверя в Пловдив за устни и филър под очи..? За конци ясно, че не може да ми препоръчате. но поне филър?
Моя приятелка се кълне в Ива Стоилова.
Иначе, Чолакова ме беше изпратила при Кехайова за едни апаратни процедури, не знам дали слага филъри - тел.0888706238.

# 363
  • Мнения: 3 576
За Джалдети имам изключително лошо мнение след като баща ми беше ходил при нея, а той е човек със сериозен проблем - меланома.
Никога не бих й се доверила на тази жена.

За преглед на бенки съм много доволна от Люси Попова (Токуда) и Георги Чернев (Онкодерма), истинси професионалисти.

# 364
  • Стара Загора
  • Мнения: 39
Здравейте, някоя от вас слагала ли е Apriline филър? Търся мнение.

Аз. Вече 1 мл. на 26 май сложих първата половинка. На 21 юли- втората. Все едно нищо нямам в устните си. Пия вода, ефект не виждам. Никаква пухкавост, никакъв обем. А съм виждала красиви устни с Apriline. Sad

# 365
  • Стара Загора
  • Мнения: 39
Здравейте, някоя от вас слагала ли е Apriline филър? Търся мнение.

Аз. Вече 1 мл. на 26 май сложих първата половинка. На 21 юли- втората. Все едно нищо нямам в устните си. Пия вода, ефект не виждам. Никаква пухкавост, никакъв обем. А съм виждала красиви устни с Apriline. Sad

Да не говорим, че пак  лявата страна ми е по-малка от дясната Sad

# 366
  • Мнения: 6 158
И аз след първото поставяне от 1 мл. ефект изобщо не видях,но след 4 месеца сложих още 1 мл.от друг филър и имаше ефект.Вече 6 месеца ми стои,ама виждам че почна да се разгражда вече

# 367
  • Мнения: 80
Момичета, как мислите, от какво и защо се получават топчетата при поставяне на филър в устните? От техниката на поставяне от доктора или от самия филър?

# 368
  • Мнения: 3 762
Според мен от начина на поставяне се образуват топчета и може би от масажа или липсата на такъв след слагането. Не ми се струва вероятно да е от филъра.

# 369
  • Мнения: 22 766
Казвала съм вече,че и нсммен ми се ибразуваха малки топченца където е започнал да излиза филъра от иглата в устните(откъм лигавицата отвътре)
След 2-3-4 седмици се махнаха.

# 370
  • Мнения: 1 336
Да споделя мнението си за др.Джалдети .Крайно неприятно чувство ми остави след преглед.Не ми издаде касов бон и /или друг документ за получени пари.Не ми издаде също така и амбулаторен лист,което е по-неприятното заизвършен преглед,но те най-вероятно вървят нещата едно след друго и като няма амболатерин лист си връзва гащите все едно не е имало и преглед .Не бих й се доверила повече.Бях при нея за преглед на бенки след добри отзиви четени тук за нея/затова споделям тук моето мнение/.

Махала сьм бенки при д-р Попова, мисля че сега работи в Токуда. Беше много любезна, изпрати ги за изследване, белези не са ми останали

# 371
  • Мнения: 19
Момичета, моля ако някоя от вас си е поставяла филър в брадичката да даде мнение и всичко свързано с процедурата

# 372
  • Мнения: 7 505
Аз имам , вече ми е почти на година, много съм доволна , при мен се разгражда бавно. Слагала съм Принцес при Теендадилова в Дерма акт.

# 373
  • Варна
  • Мнения: 242
Аз също сложих 0,5 мл Принцес, който филър вече е с друго име. Доволна съм, ще сложа още 0.5 мл, че да стане по изразителна Grinning

# 374
  • Мнения: 3 412
И на мен д-р Чолакова ми препоръча д-р Кехайова, ще запиша час през август да видим.
А отзиви за д-р Снежана Атанасова, Атадерм, Пловдив?

Общи условия

Активация на акаунт