Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 35

  • 65 419
  • 743
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 726
Имате ли мнение за някой друг лекар от Дермаакт, без Трендафилова, който поставя добре филъри? За тъмни кръгове под очите ми трябва.
Трендафилова я няма до 11-ти, а ми трябва до 9-ти, затова питам за друг лекар от тази клиника.

# 376
  • Мнения: 19
Имахте ли някакви странични ефекти. Сега се зачетох за такива и ме хвана страх ,а вече се бях навила да слагам. Видим ли е ефекта  след поставяне
И какъв филър ви поставиха . Благодаря
Аз имам , вече ми е почти на година, много съм доволна , при мен се разгражда бавно. Слагала съм Принцес при Теендадилова в Дерма акт.

# 377
  • Мнения: 7 529
Не, нямала съм никакви странични ефекти , сложила съм Принцес, сега мисля, чее в с друго име.

# 378
  • Мнения: 22 786
Не, нямала съм никакви странични ефекти , сложила съм Принцес, сега мисля, чее в с друго име.
Сейфа
Имате ли мнение за някой друг лекар от Дермаакт, без Трендафилова, който поставя добре филъри? За тъмни кръгове под очите ми трябва.
Трендафилова я няма до 11-ти, а ми трябва до 9-ти, затова питам за друг лекар от тази клиника.
Д-р Чилингирова, но тя няма да иска да сложи филър под очите, може би.По-скоро скинбустър.

Последна редакция: пт, 31 юли 2020, 16:14 от ДХ3

# 379
  • Мнения: 726
Д-р Чилингирова, но тя няма да иска да сложи филър под очите, може би.По-скоро скинбустър.

Благодаря Simple Smile
А имате ли представа защо? Нямам представа каква е разликата между двете.

# 380
  • Мнения: 3 413
PROPHILO-нещо, което чувам за пръв път за моделиране на лице. Звучи...многообещаващо. Някоя от вас да е правила?

# 381
  • Мнения: 339
Здравейте момичета,
Нямах време да изчета  цялата тема, за което се извинявам ако питам нещо, което вече е разисквано, но ....
Та по същество, препоръчаха ми за поставяне на филъри в устните и ботокс, д-р Балабанов от Благоевград. Има ли негови клиентки тук и какви са личните им впечатления от работата и от продуктите му.

# 382
  • Мнения: 8 757
Масово мнението е, Че слага фалшиви филъри и разреден ботокс .

# 383
  • Мнения: 220
Една позната ми го препоръча, запалих колата и хоп пред кабинета му в Благоевград, за щастие някакви жени ми заеха  часа, и стоя и чакам и гледам излизат едни такива, абе фолк направени, друга дума ми идва, но не искам да намесвам географски ширини, за това, че някакъв лекар просто си е повярвал и е разбрал, че от това се правят много пари.
Станах и си тръгнах, лично не съм се правила, но за моите изисквания за визия, това не е лекаря.

Здравейте момичета,
Нямах време да изчета  цялата тема, за което се извинявам ако питам нещо, което вече е разисквано, но ....
Та по същество, препоръчаха ми за поставяне на филъри в устните и ботокс, д-р Балабанов от Благоевград. Има ли негови клиентки тук и какви са личните им впечатления от работата и от продуктите му.

# 384
  • Мнения: 22 786
PROPHILO-нещо, което чувам за пръв път за моделиране на лице. Звучи...многообещаващо. Някоя от вас да е правила?
Защо ми се върти, че някой беше правил..?
Д-р Чилингирова, но тя няма да иска да сложи филър под очите, може би.По-скоро скинбустър.

Благодаря Simple Smile
А имате ли представа защо? Нямам представа каква е разликата между двете.
Защото с филъри има шамс да се получат торбички, усложнения, капсулиране на филъра.
Докато скинбустърът(продукт между мезотерапия и филър) е по-лек и дава добри резултати.
Но все пак лекар трябва да каже.
Просто знам, че повечето лекари там избягват филър в областта.

# 385
  • Мнения: 1 671
Момичета , моля дайте мнение за филъри citosyal Volume, deep wrinkles
Citosyal saypha filler
Не мога да намеря мнения за тях
Пише, че са френски
Някоя от Вас знае ли нещо или слагала ли е??????
🍀

# 386
  • Мнения: 31
И аз се интересувам от качествено почистване на лице.

Здравейте . Ходя в хотел Феста на бул. България . Жената е страхотна ,дори се случва ако някое място се позачерви или нещо такова й снимам и ми обяснява как да процедирам или да мина да погледне !

# 387
  • Мнения: 31


Здравейте, следя темата и то най-вече за хиалурон в устните ..четох добри мнения за др. Мирчевска . Имате ли препоръки за лекари ? И ако може мнения за тези ,ако имате разбира се . Благодаря ☺

# 388
  • Мнения: 40
И аз се интересувам от качествено почистване на лице.

Здравейте . Ходя в хотел Феста на бул. България . Жената е страхотна ,дори се случва ако някое място се позачерви или нещо такова й снимам и ми обяснява как да процедирам или да мина да погледне !

Подкрепям всичко казано за козметичката от Феста - Ани, ходя при нея от 2012 г., на нея дължа доброто състояние на кожата си!

# 389
  • София
  • Мнения: 4 884

Отдавна не съм писала тук, но някои си спомнят, че правих абдоминопластика преди почти 5 месеца. Ето ме сега, със супер избледнял белег и чувстваща се отлично след отстранени 2 хернии, диастаза и стрии и виснала кожа.

Общи условия

Активация на акаунт