Съмнения за починал плод

  • 2 633
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 347
Само да ти кажа гъбички не минават от само себе си.

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 701
За теб, авторке, явно бг мама е по-добър генеколог, щом питаш за второ мнение тук.
Ако нямаш финансова възможност за втори преглед си изчакай, но иначе няма какво да чакаш.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Калина, вече имам подозрения, че си на 15 и ни вземаш за мезе.

# 18
  • Мнения: 3 794
Ще почна с това - дано всичко е наред на следващия преглед!
На твое място нямаше да пускам тема е бг-мама , а щях вече да съм посетила поне 1 друг АГ! Въобще не знам защо пишеш тук, щом си решила да ходиш при лекар, на когото не вярваш!

Относно аборта преди 2 месеца и сегашната ситуация - бебето не е играчка ! Потрисам се как в днешно време жените абортират от ментално недораслите си гаджета , а след няколко месеца уж вече всичко е наред и айде да си играем на родители!

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Само си представям колко желано може да е едно бебе, заченато два месеца след аборт...

# 20
  • Мнения: 8
Желано е да, и не съм на 15, а на 22 и относно вашите груби мнения, благодаря Ви много, ама много. Просто исках мнение дали за 14 дена може да се оформи бебе и дали е имало друго момиче, попадало в моята ситуация.

# 21
  • Мнения: 4 347
Получи си мненията.
Явно си знаеш своето.
СФ помислиха че  си малка и се бъзикаш, защото никоя дама от нас не би останала с такава странна диагноза "гъбички и още нещо". Дори и да не искаш да я споделиш с нас, ако тя не ти изписала лечение е доста показателно. Замисли се.

# 22
  • Мнения: 8
Момичета, за съжаление току-що бях на преглед и гинеколожката ми каза, че си е както във вторник. Нито мърда, нито има пулс. Каза ми в понеделник на гладно да отида, давала ми шанс до тогава, ако се види нещо, ако не директно ще ме кюретира. Момичета, много ми е тъжно. След няколко часа, мисля да отида при още един гинеколог, но загубих всякаква надежда вече. Sad

# 23
  • Мнения: 8
Е, явно наистина не е живо, ходих и на друг лекар, но и той каза същото, дори че плода отговаря на 6 седмица, не на 8. Момичета, най-ужасният ми ден. Това беше, няма смисъл да ходя при друг. В понеделник е кюртажът. Благодаря ви за мненията. Не го пожелавам и на най-големият ми враг.

# 24
  • Мнения: 3 794
Съжалявам за случилото се Sad
Има тема за мами, на които им се е наложило аброт по медицински причини. Може да пишеш там и да споделиш . Ако имаш въпроси за самата процедура или нещо друго ...
Надявам се партньорът ти да е до теб и да те подкрепя психически!
Бързо възстановяване !
И горе главата ... Ще дойде вашето бебче!

# 25
  • Мнения: 12 725
Във всеки случай, не мисля, че 2 месеца е добра разлика, след предишен аборт да се забременява. То и аз с малка разлика след спонтанен аборт забременях, но разликата беше 6 месеца.
Не бързай да забременяваш сега. Съвсем ще си разбиеш здравето. Добре се храни, виж си кръвната картина как си с хемоглобин, еритроцити и пр - имам предвид личния лекар да те види. Изчакай няколко месеца да се стабилизираш и тогава правете опити.

Виж, ако плодът не е жив, трябва максимално бързо да се извади, защото те трови - нали си представяш да имаш мъртва тъкан в теб, която се разлага. Не знам какви шансове ти дава тази лекарка - да стигнеш до наистина страшни неща за теб ли? Не ми харесва тази жена и хайде, сега няма за кога, но по-нататъка се насочи към някой по-нормален човек.

# 26
  • Мнения: 8
Момичета, ето ме пътувам за болницата за аборта ми. Тази сутрин прокървих много слабо и беше с кафяв цвят, всъщност аз още си кървя. Нямате на представа колко съжелявам за аборта си. Как искам времето да се върне назад, сега се тормозя и се питам ами ако повече не мога да стана майка? Sad

# 27
  • Мнения: 71
Всичко ще е наред,мила моя!
Пише ти го човек направил аборт,по желание,изстрадал го,години наред,представяйки си до ден днешен как би изглеждало.
Разбирам те много добре.
Но и след това има живот,тялото ти ще се възстанови,дай време на него и на себе си. Намери силата и начина,с който да ти олекне. Аз например ходих и на свещеник да се изповядам.
Ще ти се даде детенце,вярвай!
Прегръщам те много!

# 28
  • Мнения: 989
Успех! Спокойно, ще си имаш детенце! Simple Smile

Може би сега просто не е бил подходящият момент- действително е странно 2 месеца след аборт по желание вече да искаш бебе. Мисля, че ти трябва време да подредиш мислите и чувствата си. Не взимай импулсивни решения за толкова важни неща в живота. На мен ми отне около 8 месеца да обмисля добре идеята да имаме второ дете.  8 месеца!
От сърце ти пожелавам успех! 🍀🍀🍀

# 29
  • Мнения: 731
Как си? Всичко наред ли е? Притеснявам се. Пиши, когата можеш. Надявам се, че си добре здравословно...

Общи условия

Активация на акаунт