Слънчевите дни бягат надалече, в Плевен есента пристига вече!

  • 12 888
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Сега едно друго въпросче-къде се намира сладкарница Пчела?Или някоя друга,в която мога да поръчам детска торта.Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите днес или утре.  bouquet
Сладкарница Пчела има до паркинга на "Пазар Център" както те е осведомила Атракция, също и до гарата след светофара на Гренадерска. Много хубави торти правят и в "Захарно петле" срещу кино "Освобождение". Аз пък си поръчвам детска торта в улицата под "Захарно петле", като тръгнеш по улицата водеща към Билла първата пряка в ляво (мисля, че там имаше детска градина) на 50м по-нататък има голяма сграда - това е сладкарски цех и отскоро отвориха и сладкарница. Телефонът на цеха е 838-146, има каталог и могат да се поръчват торти с картинки на различни анимационни герои, дори и снимка на детето могат да сложат. Правят много вкусни торти.

# 241
  • Мнения: 922
Здр, момичета
отдавна не съм се разписвала тук. Ама така ми се случи тия дни...
Бати-то ни ходи на градина, а на Деничка й никнат зъбчета (уф, няма ли да изникнат, че да кротне малко Wink)
Някой знае ли къде в Пл правят снимка върху чаша и колко струва?
Поздрави

# 242
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Някой знае ли къде в Пл правят снимка върху чаша и колко струва?

Снимки и всякакви други картинки върху чащи, тениски се правят във фото "Браво" (на кръстовището на "Цветан Спасов", зад ОББ). Нямам идея колко струва.

# 243
  • Мнения: 5 026
Сега едно друго въпросче-къде се намира сладкарница Пчела?Или някоя друга,в която мога да поръчам детска торта.Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите днес или утре.  bouquet
Аз пък си поръчвам детска торта в улицата под "Захарно петле", като тръгнеш по улицата водеща към Билла първата пряка в ляво (мисля, че там имаше детска градина) на 50м по-нататък има голяма сграда - това е сладкарски цех и отскоро отвориха и сладкарница. Телефонът на цеха е 838-146, има каталог и могат да се поръчват торти с картинки на различни анимационни герои, дори и снимка на детето могат да сложат. Правят много вкусни торти.
Невероятни торти правят там.  Винаги при повод поръчваме там.

# 244
  • София
  • Мнения: 9 899
Мерси,момичета!  bouquetПоръчахме си тортите в сладкарница Пчела.Уж отидохме само да хапнем по една тортичка,ама така ни се усладиха,че направо поръчахме за рожденния ден на Мими.
Сега ще ви помоля и за още малко помощ.Решила съм да водя Буби на хомеопат-имаме проблеми със запек,в Сф. ходихме на лекари,всички ни изписваха разни лекарства-ефект никакъв.Та се реших-ще я водя.остава някой да ми препоръча добър хомеопат тук в плевен.Благодаря ви отново! Hug

# 245
  • Мнения: 2 070
И аз се интересувам за хомеопат! Момичета, аз ще излизам след малко с Яна по центъра и в Градската - надявам се да се засечем някъде и да пийнем кафенце... Валенце, помагат пробиотиците за проблема със запека, но не са особено евтини. Аз имам друга здравна дилема - да давам ли имуностимуланти на Яна от тези дето са тип убитите ваксини - Бронховаксон и Респивакс или не- баща и е фармацевт и ми казва, че нямало смисъл. В аптеката също ми казаха, че по-добре не и да си и давам витамини само, нищо, че ходи на ясла... Вие какво давате и помага ли изобщо? Аз съм склонна да им повярвам в случая, защото и Яна не е от тежкоболедуващите и Есберитокс примерно, който е извлек от ехинацея и действа добре... засега не е имала инфекции по-надолу от гърлото, кара само с температура, много хрема и ангини по-скоро...

# 246
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Моят съвет е да не слагаш на детето ваксина, нека да си изгражда само имунитет. В къщи имам ваксини за цялото семейство, но на Вики тази година няма да сложа. Иначе от 2 години аз си слагам и съм доволна. За боледуване боледувам, но в значително по-лека форма.

# 247
  • Мнения: 2 070
1. Майки, които пуснат детето си на ясла / детска градина преди да им е изтекло майчинството нямата право да продължават ползването на отпуск за отглеждане на дете до 2 год. възраст и да вземата обезщетение.
2. Майки, които започната работа и пусната детето на градина / ясла имат право на 50 % от майчинството до навършване на две години от детето.

Горното е според новите промени

# 248
  • Мнения: 248
От кога влизат в сила тези промени и как уведомяваш, че си си пуснал детето на ясла?

# 249
  • Мнения: 801
ами сигурно от следващата година - 07-ма.......Мериан как е на работа? връщаш се отново в крачка с "другия свят",хихихихихихихихи
днес нямаше никой в градксата за кафенце Sad висях си сама,но после отидох до музея,където има изложба на икони от арт-феста в несебър , много са готини,заслужава  да се видят

# 250
  • Мнения: 2 070
момичета, нямам време и сили да ви обяснявам за промените с майчинството и яслите - четете в темата в клюкарника или в НБМ - за майчинството счетоводно...

# 251
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Къде се намира книжарница "Пингвините" ?

# 252
  • София
  • Мнения: 9 899
Къде се намира книжарница "Пингвините" ?
На първия етаж на читалището,което се намира в началото на Градската градина.
За пръв път и аз да знам кое къде се намира-станах си плевенчанка и това е! Wink

# 253
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Благодаря, адашке. Отдавна не съм влизала в читалището, последно кагато съм ходила там имаше само интернет клуб.

# 254
  • Мнения: 801
пробвам си новия тикер,да видя дали ще се получи Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт