Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юли

  • 41 294
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 14 770
И аз мернах протестите и случката с възрастната дама.
Аз няма да излизам днес. Подмотвам се,а не е да нямам работа из нас. След малко ще се боядисам.

Последна редакция: сб, 01 авг 2020, 02:31 от Anyyyone

# 1 261
  • софия
  • Мнения: 4 180
Виви, не мисля да си подавам носа навън днес. Щях да ходя на гости на една приятелка, но се отказах. Протестите и аз ги гледах - как се скара един и нападна бабата. Не ми се мисли утре сутрин ако още е затворен Орлов мост как ще стигна до мола. На връщане вече съм измислила как да е, ама на отиване ще е по-зор.

Ени, и аз мисля да се боядисвам днес,ама пуст мързел -отлагам за по-късно.

# 1 262
  • София
  • Мнения: 9 520
Аз боядисването вчера го свърших. Много досадна процедура Начи!

Протестиращите ме дразнят все повече, а в началото проявявах разбиране ( нали уж за общото благо са там). Избива ги на агресия към обикновените хора, което ме навежда на мисълта, че са платени. Ако са там само, за да защитят позицията си, не биха нападали невинни хора. Това са платени пионки, които нямат мисъл в главата. Или пък престоят на слънце ги е докарал до липсата на мисъл. Но нещата излизат от нормалните граници на един мирен протест, а тези, против които протестират си излизат в отпуск и да му мислят гражданите.
Жал ми е за полицаите. Извънреден труд, , жега...

# 1 263
  • Мнения: 14 770
Аз съм убедена,че всичко е постановка и повечето са платени. Има и обикновени хора,но масата са поставени лица. Какво стана с телефонните разговори,които пускаха по тв,не знам.

# 1 264
  • Мнения: 1 491
Добро утро.
Спи ми се! 😒
Веси,как може да си толкова весела рано рано?! 😂
Ени, щото съм подрИдена!! 😀😀😀😀😀

# 1 265
  • BG
  • Мнения: 367
Оф, това пусто боядисване ! Как го мразя ! Недоскив съм - 4 диоптъра минус и се изхитрих да нанасям боята както се мие коса , масажирам с пръсти. Иначе после се харесвам , че и махагона ми ходи на цвета на рамките на очилата, ама пусти зор ...

# 1 266
  • Варна
  • Мнения: 10 520
Ава и бабата е проклета, как размахва бастуня и се перчи, що ходи да се заяжда с хората?

# 1 267
  • BG
  • Мнения: 367
Ава и бабата е проклета, как размахва бастуня и се перчи, що ходи да се заяжда с хората?

Точно старческа проклетия. Имат много свободно време.Че и дошла по Софията да види какво аджеба става ...

# 1 268
  • Мнения: 2 142
Тръгваме да се прибираме с малкото, и точно преди нашия етаж, тока спира и засядаме между етажите с асансьора...аз къде не съм добре с главата, аха да ме хванат паник атаките, ама се разсейвах. Жега, щях да пукна. Добре, че не седяхме много-към 20 мин.Тъкмо дойде техника и тока и той дойде.

# 1 269
  • София
  • Мнения: 9 520
Ооооо, за старческата проклетия мога нова тема да отворя.
В родата ми по бащина линия е широко застъпена черта. И баща ми не отстъпва на предците си. Да ми е жив и здрав, обичам го и съм му благодарна, но понякога го избива на такава страшна проклетия, че ме дострашава какво би могъл да извърши в тези моменти.

А въпросната бабка, която коментирате не съм я видяла. Сега ще потърся в нета репортаж да погледна.

Някои хора стават толкова благи и мили когато остареят, а други се превръщат в зверове.Ще поживеем и ще видим ние какви ще бъдем.

И като съм се размислила на тема старческа възрат неизбежно си спомянм моя дядо по мйчина линия, Бог да го прости. Когато е бил млад е бил същински деспот. Майка ми и нейния брат са ядяли стабилен пердах от него като деца, страх ги е било да говорят в негов оприсъствие без да са попитани нещо. И същия този деспот беше най-милия и всеотдаен дядо за мен и братята ми. Много ми липсва! Sob
Баба ми пък обратното, лека й пръст и на нея. Не е била лоша в младите си години, но като остаря я хвана проклетията.  Към днешна дата и тя ми липсва, но по едно време й бях много бясна.

# 1 270
  • BG
  • Мнения: 367
При нас проклета беше родата на майка ми. Добре , че имах читави роднини от другата страна.

# 1 271
  • Мнения: X
Ава и бабата е проклета, как размахва бастуня и се перчи, що ходи да се заяжда с хората?

Точно старческа проклетия. Имат много свободно време.Че и дошла по Софията да види какво аджеба става ...
Вярно, че е старческа проклетия, ама като го гледаш такова дърто, сигурно ходи с некролог в джоба, как да го нападнеш?! Да я бяха оставили да пасе.

# 1 272
  • Мнения: 11 944
Току що ми донесоха огромни чинии с баклава, баница и агнешко с ориз. Гледам ги и ми се реве, ако ме разбирате.

# 1 273
  • Мнения: X
Чета те и ми се реве. Ако ме разбираш. Wink

# 1 274
  • София
  • Мнения: 9 520
Да помрънкам малко.
Щерката сега пък я заболяла главата. Баба й е дала Нурофен. Минало й. В прохладна стая е. Казва, че се чувства добре в момента.
Като допълнение се развали таблета, който когато е болна върши чудеса с настроението й. В понеделник съм в почивка  и тогава мога да го занеса на ремонт. В неделя на дали ще открия работещ сервиз, а днес и утре съм на работа.
Не обичам да съм на работа когато Малечка не се чувства ОК. Като в клетка се усещам - сърцето ме тегли към вкъщи, не съм заключена, но не мога да мръдна от офиса.

Общи условия

Активация на акаунт