Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (100) - юли 2020

  • 129 738
  • 2 647
  •   1
Отговори
# 2 640
  • Мнения: 14
Аз тука специално си купих половин кашон заради кодовете и се тъпча да ги изям и най накрая грешени или непърен код🤣🤣🤣

# 2 641
  • Мнения: 4 868
И аз им писах във фейсбук, това е супер нечестно и некоректно. И без това се вижда как си уреждат хората, ами и прецакват останалите.

# 2 642
  • Мнения: 14
И аз им писах във фейсбук, това е супер нечестно и некоректно. И без това се вижда как си уреждат хората, ами и прецакват останалите.
Да. На никой не приема кодовете,а има 5 печеливши. Ще видим кво ще кажат,като им се обадя

# 2 643
  • София
  • Мнения: 924
Някой спомня ли си подробности - преди години имаше бъг в началото някаква игра на Морени, или нещо друго беше.... Всички спечелихме. Беше много смешна ситуация. Доставиха ни кутии с ваФли на всички. Thinking

# 2 644
  • Мнения: 3 137
Отговориха ми от Морени много са бързи за 15 минути. Искат снимка на кода за да проверят. Писаха и да се обадя най вече на телефона за играта за да питам.

# 2 645
  • София
  • Мнения: 279
Здравей,

Може ли да ни изпратиш снимка на кодовете, които не можеш да регистрираш, за да направим проверка?
Заедно с това, молим да се обадиш и на колегите от колцентъра на 0888422894.

Поздрави,
Морени

Това ми отговориха веднага от Морени на мен Simple Smile

# 2 646
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Тцтц ...... голям зор бе хора!В 5 да стана , за да пусна новата тема!?




И без излишен спам в нея Simple Smile

# 2 647
  • Мнения: 14
Може ли информация какво Ви отговориха от кол центъра!

Общи условия

Активация на акаунт