Отговори
# 45
  • Мнения: 2 838
https://instagram.com/victoriakapitonova?igshid=c46tgthr0si2

Това е Капитонова.

За Теа не знам какво да кажа даже. Да се присмиваш на холивудски звезди е меко казано смешно. Плюс това не става въпрос за разлика 2-3 години, а 20. Аз мисля, че няма човек който след 20 години да си изглежда съвсем същия, но всъщност ще я видим Тейка и тя как ще е около 50те си години, ако изобщо има къде да я видим. Иначе снимката и не е толкова зле. Тя няма как да е дългокрака при условие, че е не повече от 165. Иска и се да има краката на Петканова, ама тц..

Влогът н Кристина Ян не беше зле. Вярвам и, че нямат място за Стокето в багажника, защото не се сгъва особено практично и си заема доста място. При условие, че публикува мястото от където са взели количката, само ще кажа че магазинът е официален вносител на Стоке и Easywalker, така че е съвсем нормално да не и предлагат да си купи Чиполино или Кика бу. Иначе Easywalker е доста лека и компактна и ще се родят с нея. Това ме подсети, че те снимаха реклама с Кика Бу и Никола е много сладък там 😍

Пишман бъдещата докторка може и да завърши с подобна на Наумовата кариера, тоест само на хартия. Като и гледам профила се е ориентирала да си печели парите с мускули и фитнес снимки.

# 46
  • Мнения: 324
Мхм, да! Никой не чете тук! Само, където вчера с друга съфорумка бяхме коментирали, как морето й е на две крачки , а тя вкъщи обикаля с графика си, сакън да не е изпуснала някъде да не почисти😂

# 47
  • Мнения: X
И аз не съм потресена от снимката на Теа. Като един завиждащ глиган в анцОК, какъвто съм несъмнено, ще кажа, че Тейче в моите очи не е нищо особено. Безлична ми е. Виждам едни бомби и една дълга коса и нищо повече. Не ми е била символ или мерило за красота, сексапил и прочие. Затова сигурно не съм от потресените 😀 А за снимката с Ръсел Кроу, няма какво повече да кажа, надали има нормален човек, който очаква, че нищо няма да се промени за 20 години. Много са малко късметлиите, при които годините работят в тяхна полза, а не срещу тях. Тейче, надявам се, не очаква, че през 2040г. ще изглежда като днес. Егаси.

Последна редакция: ср, 01 юли 2020, 14:53 от Анонимен

# 48
  • Мнения: 1 859
Скрит текст:
Мхм, да! Никой не чете тук! Само, където вчера с друга съфорумка бяхме коментирали, как морето й е на две крачки , а тя вкъщи обикаля с графика си, сакън да не е изпуснала някъде да не почисти😂


Не може да изчака всичко.

Я бърже направи и донеси две кафета на господин К.  Stuck Out Tongue Closed Eyes

П.С.Леле, тая бъдещата докторка е много нагла, коментирала е публикацията и вместо да се заcрами...

Последна редакция: ср, 01 юли 2020, 14:18 от Yogurina

# 49
  • Мнения: 6 930

Капиталoва ми е много странно озъбена на всички снимки, дори когато не се усмихва, се вижда цял ред зъби 😳 Придава ѝ някакъв хищнически вид тая особеност.

Последна редакция: ср, 01 юли 2020, 14:31 от tuali

# 50
  • София
  • Мнения: 11 435
Тази Валерия Стоянова я чувам за пръв път, но сторито й е голямо падение. Браво, че сте го качили в профила, дано получи отзвук. Тази жена не трябва да бъде лекар.

# 51
  • Мнения: 4 120

Капиталoва ми е много странно озъбена на всички снимки, дори когато не се усмихва, се вижда цял ред зъби 😳 Продава ѝ някакъв хищнически вид тая особеност.
в този стар профил има много забавни снимки, клас, клас https://www.instagram.com/p/PXB9BuPbkq/?utm_source=ig_web_copy_link  тя малкичка тук, де

# 52
  • Мнения: 992
Гера с нови патъци на Dsquared😏

# 53
  • Мнения: 3 747
Мерси за темата, предавам ви щафетата направо : )

Тая уонаби лекарка няма ли как да разберем къде учи и да изпратим анонимен сигнал до декан или ректор? Това е меко казано потресаващо. Жената е отишла за преглед и някой я качва гола, това не е нормално и тая изобщо не е в ред. Иначе това е преглед при кардиолог май, така че би трябвало вече да специализира някъде, тоест да е от по-горен курс.

За Теа не е толкова зле, но просто разликата между онлайн и реалност е голяма. Прави ми впечатление как все ходи с бански с висока талия, най-вероятно долната част на корема й още е отпусната от раждането. И това е окей и е нормално, но тя се опитва са се изкара все едно наистина е в топ форма и готова за подиума на Виктория Сикрет. Ама не е.
А сторито за златотърсачката - тя е същата, що не се погледне отстрани? Намерила пича, наследник на баща си и дядо си, и си живеят чудесно, ама ако не беше някой известен и работеше за 1000 лв, дали щеше да го погледне даже?
Не разбирам такива подигравателни сторита, коментари и тн. И все си мисля, че ако беше друга държава, щяха да я направят на пух и прах за това.

# 54
  • Мнения: 5 563
Благодаря за темата, рядко пиша, но винаги ви чета. ❤
За Теа какво да кажа.. с нейното самочувствие не ме изненадва тази изцепка.

# 55
  • Мнения: 6 930
Не разбирам смисъла на сторитата на Теa за тия известните. Очевидно е, че Ръсел Кроу е качил кг за роля, а не е просто запускане в разстояние на 20 години, както е представено. Снимката на Кендал Дженър с лоша кожа...ами като почне и тя да си качва нефилтрирани и необработени снимки, тогава да се пъчи. Не ги пасем с колците, ясно ни е на всички, че всяка снимка минава ретуш.
А Наум май и той ще излезе дерибей готованко, щом и багажа си не стяга сам 🙉🙊🙈 Нищо чудно, че тя се радва толкова като дойде време за чаша вино 😀
Скрит текст:

# 56
  • Мнения: 1 859
Скрит текст:
Мерси за темата, предавам ви щафетата направо : )

Тая уонаби лекарка няма ли как да разберем къде учи и да изпратим анонимен сигнал до декан или ректор? Това е меко казано потресаващо. Жената е отишла за преглед и някой я качва гола, това не е нормално и тая изобщо не е в ред. Иначе това е преглед при кардиолог май, така че би трябвало вече да специализира някъде, тоест да е от по-горен курс.

Скрит текст:
За Теа не е толкова зле, но просто разликата между онлайн и реалност е голяма. Прави ми впечатление как все ходи с бански с висока талия, най-вероятно долната част на корема й още е отпусната от раждането. И това е окей и е нормално, но тя се опитва са се изкара все едно наистина е в топ форма и готова за подиума на Виктория Сикрет. Ама не е.
А сторито за златотърсачката - тя е същата, що не се погледне отстрани? Намерила пича, наследник на баща си и дядо си, и си живеят чудесно, ама ако не беше някой известен и работеше за 1000 лв, дали щеше да го погледне даже?
Не разбирам такива подигравателни сторита, коментари и тн. И все си мисля, че ако беше друга държава, щяха да я направят на пух и прах за това.
В МУ София учи май, в последния от постовете се вижда и Фак. номер. Yum

# 57
  • Мнения: 265
Привет, скрийншотът на Валерия е мой, поискаха ми го на ЛС. По принцип още когато го видях, си помислих за етична комисия; но не исках да разбивам пътя на един студент все още. Съжалих защо не ѝ писах лично, но предполагам сте видели реакцията ѝ. Щях да получа същия отговор.
Има образовани хора, които обаче са супер арогантни и несъобразителни. Може би просто не са толкова интелигентни всъщност.
Виждала съм публикация на един млад гастроентеролог, нашенец, във Франция - беше снимал програмата си за деня, на която бяха видими имена на пациенти, а до тях предстоящата гастро-/колоноскопия. Беше критикуван; но до сигнал не се стигна.
Иначе за протокола: родителите ѝ са медици, това е било стаж в родния ѝ град. Препратката към пиците се дължи на това, че работеше в пицария за лятото.
Само че аз ако бях снимала пациент в отделението на чичо ми, щеше ме обеси. Е там е тънката разлика.

# 58
  • Мнения: 1 502
На мен ми идва изкривена идеята, представата за инфлуенсър тук.
Когато някой известен, ама наистина известен човек тръгне да споделя ежедневието си е интересно. На всички ни е любопитно в някаква степен да видим звездите какъв живот водят. Тук обаче е обратното. Клийнърката се снима как чисти, за да стане популярна. Всяка новородила майка споделя кога спи/яде/ака/гука бебето и т.н
Не разбирам хора, които без достатъчно умения се опитват да вдъхновяват другите за нещо, различно от това да живеят едно нормално ежедневие.
Какъв инфлуенс, какви пет лева, какво чудо, какви звезди ?!

# 59
  • Мнения: 265
Извинявайте за двата поредни коментара. Теа роди със секцио, предполагам, че крие белега. Няма срамно в което. Simple Smile
Наум ми изглежда доста разпилян. Обяснявам си го с времеемкото му учене допреди 2 години; както и актьорските ангажименти (които не свършиха ли?). Нека прибавим към уравнението и това, че често пъти мъжът, ако е основен източник на доходи, подразбира, че жената трябва да свърши ВСИЧКО друго.

Общи условия

Активация на акаунт