Цветосъчетания

  • 7 611
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 155

Ама така темата почва да звучи като "Новите придобивки"... Не знам Буба какъв замисъл е вложила в заглавието, но както аз го разбирам, дотук само Монда е по темата. Ако беше "Как се обличате в ежедневието си" - да, тогава и аз щях да пусна снимка.

E, сега и аз се обидих Crossing Arms
Започвам да се чудя, кво аджеба трябва да има в тая тема?! newsm78
Или може би трябва да се облечем като папагали, да се щракнем и да пуснем снимки народа да се радва на шаренко и да коментира отстрани:thinking:... щото е по-лесно, вместо да се пусне някоя снимка Whistling

п.с. Биси, четох постинга на Буба няколко пъти и не мисля, че се заяжда с теб.   bouquet

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Ей, Блонди защо така се изтри набързо? Ами няма нищо лошо в това да обичаш дънкови облекла / аз също/ това съчетание с червените райета си беше много симпатяжко даже. То голям скандал се завихри май Laughing  Аз мисля, че Буба нищо лошо не е казала и никой не е обидила.
Който иска може да си се показва на воля - сега пък няма като клоуни да се обличаме, за да сме интересни на някой я! Crossing Arms Темата си е точно кой как се облича в ежедневието си и как съчетава цветовете, а не непременно да е нещо стряскащо и налудничаво. Е, да интересни са по-нетрадиционните комбинации / аз сам ЗА / ама кой както си се носи - така да се покаже.

# 77
  • Мнения: 27 524
Е, сложно стана - да се показваме ли ежедневни или да търча до най-близкия магазин за маскен бал?  Laughing

Зори,   bouquet

# 78
  • Мнения: 5 622

 Тъй, тъй, пускайте де, никой нищо да не трие, моля  Naughty

Кой както му харесва, така да се пуска.  С дънки, без дънки....Следващата ми тема ще е да си покажем бельото, така че почвайте малко по малко да се събличате и да свиквате, че да не се учудите на темата ми после  Crossing Arms И снимков мат'риал да насъберете дорде и дойде ред на тая тема  Crazy  Whistling

Майтап. Вече явно има нужда да казвам кое майтап, кое не.   TiredКАто искам да кажа нещо извън конкретен цитат или извън връзка с дадената тема, ще пускам нов постинг, та да е ясно

# 79
  • Мнения: 3 447

Ама така темата почва да звучи като "Новите придобивки"... Не знам Буба какъв замисъл е вложила в заглавието, но както аз го разбирам, дотук само Монда е по темата. Ако беше "Как се обличате в ежедневието си" - да, тогава и аз щях да пусна снимка.

E, сега и аз се обидих Crossing Arms

Признавам си, че това го изплясках прибързано... сега като разгледах назад по страниците, видях, че има и други комбинации, различни от "дънки + потник" Embarassed Извинявам се искрено на теб и на всички, които биха се засегнали от изказването ми  bouquet
Блондиня, ти пък що се изтри сега Thinking Аз не пускам снимки, щото бг фотото се скапа, не за друго Wink

# 80
  • Мнения: 7 837
И аз не нося шаренко... Напоследък залагам на по-убити комбинации, главно кафяво, зелено, червено.
Няма да се показвам, щот съм качила 2 кила  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 3 447
Няма да се показвам, щот съм качила 2 кила  Mr. Green
Е Фотошоп нямаш ли, да се кропнеш малко Mr. Green

# 82
  • Мнения: 6 155

Признавам си, че това го изплясках прибързано... сега като разгледах назад по страниците, видях, че има и други комбинации, различни от "дънки + потник" Embarassed Извинявам се искрено на теб и на всички, които биха се засегнали от изказването ми  bouquet
Блондиня, ти пък що се изтри сега Thinking Аз не пускам снимки, щото бг фотото се скапа, не за друго Wink

  bouquet

# 83
  • Мнения: 7 837
Няма да се показвам, щот съм качила 2 кила  Mr. Green
Е Фотошоп нямаш ли, да се кропнеш малко Mr. Green

Хаха, там мога да забъркам малко и цветосъчетания, щото ако пусна стандартно, може и на мен да ми сескараш  Laughing

# 84
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
Деска, в твоя линк по темата има доста добри дрешки на другите снимки Peace

# 85
  • Мнения: 27 524
Възвърнах се. Доня, то бг фотото ша са опрай. Аз ще чакам  Tired

Кейс, без такива оправдания  Naughty Пущай, пущай  Party Party Party

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
имам питанка към вас /не ми се пуска нова тема защото не е от чак такава обществена важност/, но:
лично вие, бихте ли носили дрехи в розово, лилаво и оранжево, ако косата ви е черна с ярко червени кичури   Thinking.

п.п. ще си ги нося, аз целия гардероб едва ли ще сменя от раз, ама като че нещо нe ми ........ а вие? а? Whistling

Последна редакция: нд, 03 сеп 2006, 00:19 от Яна (2 в 1)

# 87
  • Мнения: 5 622
Да. Вчера точно това коментирахме с мъжа ми(не помня по какъв повод). АКо си с червена коса, много се ограничава гардеробът. Не, че не може, но някак не е ......както казваш и ти. Нещо куца...


# 88
  • Мнения: 6 155
имам питанка към вас /не ми се пуска нова тема защото не е от чак такава обществена важност/, но:
лично вие, бихте ли носили дрехи в розово, лилаво и оранжево, ако косата ви е черна с ярко червени кичури   Thinking.

п.п. ще си ги нося, аз целия гардероб едва ли ще сменя от раз, ама като че нещо нe ми ........ а вие? а? Whistling

С оранжево - да, с другите - зависи  Thinking


п.п. сега ти видях кичурите - страхотни са  Peace Много ми харесва комбинацията черно+червено  Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 5 622
Ъм...аз сега разбрах, че става дума за кичури, не за ЦЯЛА червена коса  Rolling Eyes Много съм заблудена, ей....  Joy

Общи условия

Активация на акаунт