Цветосъчетания

  • 7 601
  • 116
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 413
Софф, или отваряш албума и копираш адреса му, който стои в лентата горе и го пускаш или отваряш така снимката, която искаш, копираш адреса й, който трябва да завършва на jpeg и маркираш с мишката... под знака за болд има знак вмъкни изображение,натискаш го и това е.

А по темата, много ме кефи комбинацията от тюркоазен потник, индиго пола и сако, което е бяла основа с тюркоазени и индигови цветя - това ми е основен тоалет това лято. Тюркоазения панталон пък си нося с блуза бежово и тюркоазено и бежово сако. Виненото сако ми върви с пола с винени и оранжеви цветя...

а за есента какви цветове ще са модерни newsm78

# 31
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нищо оригинално не видях до тук...всеки носи потник и нещо си.........бял потник с всичко се съчетава, както и оранжев панталон

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Да видим дали съм успяла.
За лятото много обичам бялото, което естествено се съчетава с всеки цвят  Laughing
А относно "щурите" и на пръв поглед несъвместими цветови комбинации на мен ми харесват! Както се вижда /надявам се Mr. Green/ банският ми е в точно такава комбинация - бяло, оранжево, цикламено, има и зелено в декорациите - и според мен е много свежарско.

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=58358

# 33
  • Мнения: 6 155

Да видим дали съм успяла.
За лятото много обичам бялото, което естествено се съчетава с всеки цвят  Laughing
А относно "щурите" и на пръв поглед несъвместими цветови комбинации на мен ми харесват! Както се вижда /надявам се Mr. Green/ банският ми е в точно такава комбинация - бяло, оранжево, цикламено, има и зелено в декорациите - и според мен е много свежарско.

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=58358

Иска парола  Rolling Eyes

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Biby, пробвай с 0804.Става ли?

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Става

# 36
  • Мнения: 6 155
Стана, да  Grinning
Много ми харесаха двата чифта чехли на първата снимка  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 3 447
Нищо оригинално не видях до тук...всеки носи потник и нещо си.........бял потник с всичко се съчетава, както и оранжев панталон
... или дънки и нещо си Wink

Монда-Коконда, това и това са ми любимите комбинации  bouquet

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Стана, да  Grinning
Много ми харесаха двата чифта чехли на първата снимка  Heart Eyes

Е, добре че бързо се ориентирах за снимките, че ме беше срам да съм невежа в това отношение Embarassed Златните чехли случайно са излезли на снимката - все пак ме е снимала малката  Laughing Ама нещо качеството се влоши като качих снимките в snimka.bg... нормално ли е това newsm78

# 39
  • Мнения: 6 155
Нормално е  Peace

# 40
  • Мнения: 6 155
Нищо оригинално не видях до тук...всеки носи потник и нещо си.........бял потник с всичко се съчетава, както и оранжев панталон

Ами тя темата не е за "най-оригинално съчетаване на цветовете", а за това кой как се облича в ежедневието, съответно какви съчетания харесва.


Ако бъркам, Буба да ме поправи Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 118
Монда,страхотни комбинации! smile3501абсолутно мой тип! а синята чанта е разкош! за съжаление нямам снимки в момента,но аз също харесвам ярките цветове в най различни комбинации.а много държа и на най различни по цвят бижута(кожени или велурени гривни,различна големина мънистени гривнички и т.н. -щуротии) Wink

# 42
  • Мнения: 565

Да видим дали съм успяла.
За лятото много обичам бялото, което естествено се съчетава с всеки цвят  Laughing
А относно "щурите" и на пръв поглед несъвместими цветови комбинации на мен ми харесват! Както се вижда /надявам се Mr. Green/ банският ми е в точно такава комбинация - бяло, оранжево, цикламено, има и зелено в декорациите - и според мен е много свежарско.

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=58358


Много си хубава. И роклята страшно ме кефи.   bouquet

# 43
  • Мнения: 2 596
Стана, да  Grinning
Много ми харесаха двата чифта чехли на първата снимка  Heart Eyes

Е, добре че бързо се ориентирах за снимките, че ме беше срам да съм невежа в това отношение Embarassed Златните чехли случайно са излезли на снимката - все пак ме е снимала малката  Laughing Ама нещо качеството се влоши като качих снимките в snimka.bg... нормално ли е това newsm78

Soff, за качеството на снимките нормално е, той автоматично си ги намаля.
Другото нещо, направи си албума достъпен за всички, иначе всеки път ще те питаме за паролата.

# 44
  • Мнения: 2 596
Аз пък се обличам само с ярки цвтове и знам,че както и да ги съчетая,ми отиват.
http://mondavarna.multiply.com/photos/album/5

Абсолютно, наистина много ти отиват ярки цветове.

Общи условия

Активация на акаунт