Цветосъчетания

  • 7 582
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Да видим дали съм успяла.
За лятото много обичам бялото, което естествено се съчетава с всеки цвят  Laughing
А относно "щурите" и на пръв поглед несъвместими цветови комбинации на мен ми харесват! Както се вижда /надявам се Mr. Green/ банският ми е в точно такава комбинация - бяло, оранжево, цикламено, има и зелено в декорациите - и според мен е много свежарско.

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=58358


Много си хубава. И роклята страшно ме кефи.   bouquet

 Абе според мен не съм от най-фотогеничните ама ... А роклята и на мен ми е любима - много обичам дрехите на Кавали - макар че тази рокля е доста изчистена. По принцип неговите модели са всичко това, което някои ще определят като несъвместимо по отношение на шарки и цветове, ама мен ме кефят LaughingЩе пусна снимки и с по-щури комбинации на цветове, но в момента с това разполагам в офиса. Peace

# 46
  • Мнения: 27 524
Аз пък съм сърдита на Монда  Crossing Arms Не ми се отварят никакви снимки  Sad Искам да видяяяяяя  Sunglasses

# 47
  • Мнения: 5 622
Нищо оригинално не видях до тук...всеки носи потник и нещо си.........бял потник с всичко се съчетава, както и оранжев панталон

Ами тя темата не е за "най-оригинално съчетаване на цветовете", а за това кой как се облича в ежедневието, съответно какви съчетания харесва.


Ако бъркам, Буба да ме поправи Rolling Eyes

Да, така е. Просто да покажем как се обличаме в вжедневието, как съчетаваме цветовете във всекидневното си облекло.

Между другото синьо и зелено и аз харесвам, но не тъмно синьо и тъмно, отровно зелено, както съм виждала. Даже си харесах един диван в една мебелна къща, който е точно с такива два цвята. Също и плочки за банята в тази комбинация  Wink

Пак казвам, че всичко зависи от нюанса и наситеността на цветовете, но все пак не успях да харесам на Монда цикламеното и оранжевото (и двете ярки и страшно наситени) като комбинация. Всичко, иначе беше супер  Wink

Аз съм фен на екстравагантното, но за съжаление в ежедневието си не мога да се обличам така, та не мога да се развихря  Crazy


Радвам се, че се престрашихте да покажете и вие снимки. Скоро и аз ще покажа пак  Peace

# 48
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Айде една и от мен. WinkПускам я,защото си мислех преди да се облека,че няма да е добра комбинация,но пък се харесах.  Embarassed

http://community.webshots.com/photo/549045252/2616739520088265104khlsJs

Последна редакция: вт, 29 авг 2006, 17:52 от Деска

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не ми се отваря снимката, Деска Cry.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

И при мен не се отваря.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
ето на Деска снимката http://image05.webshots.com/5/7/39/52/2616739520088265104khlsJs_ph.jpg - много си хубава   bouquet

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

При мен пак не става - не съм била оторизирана да видя тази снимка Mr. Green

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
десен бутон върху хиксечто, отиваш на пропъртис и копираш адреса, отваряш нов експорър и го поставяш, след рефреш снимката се вижда  Rolling Eyes

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Видях я Grinning.Яна (2 в 1) , благодаря за обяснението  bouquet.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Интересно,аз я виждам,а вие не. Rolling EyesСега я направих като линк,надявам се да я виждате!

Яна,благодаря ти за комплимента!  bouquet

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Деска, сега вече и аз те видях! Много свежарско! Супер си!

# 57
  • Мнения: 2 596
...

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 17:43 от Bisi

# 58
  • Мнения: 5 622
http://smg.photobucket.com/albums/v329/Bisi/?action=view&cur … ;imgAnch=imgAnch1

За съжаление само тази снимка имам тук в офиса. Но по принцип не се обличам така в ежедневието, нося са елегантно.

Да де, ама като гледам къде е правена снимката, някак не си те представям в елегантни одежди и с обувки с ток  Crazy

То по-скоро с тази снимка показваш спортен стил на обличане, не цветокомбинация някаква по-особена.

Аз също не бих могла да покажа особени цветосъчетания, щото просто се придържам към класиката в това отношение  Wink


Модата, обаче е такава в момента, че наистина се правят разни откачени комбинации. Когато са направени премерено и с вкус, има и добри попадения, но ако го прави някой, който има само желание, но няма възможност, става  Stop  Mr. Green

# 59
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Бубе, готина тема  Hug

Четейки я систематизирах мойте собствени предпочитания и се оказа, че много не си падам по ярки цветове, особено в комбинация.  Поне върху мен, върху други хора - направено с вкус и идея ме кефи. Като например стила на Монда -   много ме зарадва  Simple Smile
Обикновено съм се придържала  към схемата облекло в по-неутрални тонове с ярки акценти.
Ама сега като си взема предвид вече възрастта и размерите  Sad  май и акцентите са намалели.

В момента комбинирам предимно нещо + дънки  - много удобно за моята ситуация , с липса на време и средства за шопинг волности  Simple Smile

Ето това  - блузата е един от любимите ми цветове в любима лятна комбинация с много светли дънки

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 11:51 от flavi

Общи условия

Активация на акаунт