Добре дошли в Люлин! Тема 32

  • 72 336
  • 803
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 595
Е вие никога ли не сте стъпвали в Люлин? Разучете квартала преди да купувате....
Ние не сме от София и търсим апартамент под наем, не познаваме града, приятелят ми ще почва работа в Младост 4 и гледаме да има удобно метро, гледам всички квартали, но все пак тук темата е за Люлин, плюс че сме с котка и ограничен бюджет. Искам да знам къде горе долу има спирки на метро, преди да почна да звъня за огледи, за да не бием път прекалено често напразно, докато изберем.

# 706
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 146
А защо ще наемате жилище в Люлин, след като приятеля ще работи в Младост?
Заради ограничения бюджет ли?

# 707
  • Мнения: 1 595
А защо ще наемате жилище в Люлин, след като приятеля ще работи в Младост?
Заради ограничения бюджет ли?
Защото нямам голям избор с котката, плюс че като има метро пак се стига бързо, разликата е някакви минути. В Младост са много скъпи квартирите. Искам да знам към кои части да се ориентирам, защото ще почвам да си уговарям огледи и да имам различни варианти. Както казах, не гледам само в Люлин.

# 708
  • Мнения: 587
Извинявам се, но моля за мнение за 90 СУ 5-7 клас. Трябва ми актуални мнение.
Благодаря!

# 709
  • София
  • Мнения: 14 879
Сливница, Люлин и Западен парк са спирките на метрото в Люлин. Покрай тях има няколко части на квартала, но трябва да се гледа кои блокове са близо до станциите.

# 710
  • София
  • Мнения: 7 164
Извинявам се, но моля за мнение за 90 СУ 5-7 клас. Трябва ми актуални мнение.
Благодаря!
Имам приятелки, на които децата им учеха там до 4-ти клас. Категорично ги преместваха след това. Отзивите, които имаха за този курс на обучение, бяха за учители, които неглижират подготовката на децата за матури, съветват ги да останат в това училище и отново проблеми с ромчетата и т.н. Децата ми не са учили в това училище (не бих записала мое дете там), наблюденията ми не са преки.

# 711
  • Мнения: 454
Е вие никога ли не сте стъпвали в Люлин? Разучете квартала преди да купувате....
Ние не сме от София и търсим апартамент под наем, не познаваме града, приятелят ми ще почва работа в Младост 4 и гледаме да има удобно метро, гледам всички квартали, но все пак тук темата е за Люлин, плюс че сме с котка и ограничен бюджет. Искам да знам къде горе долу има спирки на метро, преди да почна да звъня за огледи, за да не бием път прекалено често напразно, докато изберем.
Здравейте !
Люлин 10 ,7 и 9 са до метростанция Западен Парк
Люлин Център и люлин 8 ( горна част) до метростанция Люлин
Люлин 9 долна част( от блок 981 до 986 )  и люлин 8 долна част  ( отблок 881 до 883 до метростанция Сливница
В.другите части има връзка с друг вид градски транспорт зс по 2-3 спирки средно 10 мин до метрото ,:)

# 712
  • Мнения: 1 595
Благодаря! ☺️

# 713
  • София
  • Мнения: 5 308
Потърсете адреса в Моовит и дайте, че искате да стигнете до едисикой адрес в Младост - ще даде маршрут в минути и в картинки. Картите, които показвате, не носят твърде много стойност - отворете бгмапс и разгледайте, метростанциите са отбелязани.

# 714
  • Мнения: X
В гугъл търсите схемата на метрото. Виждате къде са метростанциите и се ориентирате. В Люлин са три - Западен парк, Люлин и Сливница. Съответно - Люлин 10, 9, 8, 7. Линия 1, която тръгва от Сливница, стига до Бизнес парка, за около 40 мин. Наемите в Люлин вече си държат цени, особено около метрото, точно заради него.

# 715
  • Мнения: 1 595
Да, и аз забелязах, че са много скъпи, от 300 евро нагоре, за едностайни и двустайни, то се обезмисля малко това, аз по-добре направо да си търся в младостите...

# 716
  • София
  • Мнения: 909
Здравейте, да сте чували за предстоящ ремонт на тунела? Дочувам за такъв от юли месец, който щял да продължи шест месеца и .... ми се изправи косата.

# 717
  • София
  • Мнения: 14 879
Здравейте, да сте чували за предстоящ ремонт на тунела? Дочувам за такъв от юли месец, който щял да продължи шест месеца и .... ми се изправи косата.
Избран е вече изпълнител на ремонта, срока е 270 дни. И трамвай няма да има.

# 718
  • Мнения: 2 531
Да, и аз забелязах, че са много скъпи, от 300 евро нагоре, за едностайни и двустайни, то се обезмисля малко това, аз по-добре направо да си търся в младостите...
Вижте в Обеля, както и Връбница 1 и 2. Обеля си има станция Обеля, Връбница 1 и 2 са всъщност две станции - Ломско шосе и Бели Дунав. Надеждите също ви вършат работа, но там също се държи цена. Зависи и дали търсите обзаведен или не.

# 719
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 889
Здравейте, да сте чували за предстоящ ремонт на тунела? Дочувам за такъв от юли месец, който щял да продължи шест месеца и .... ми се изправи косата.
Избран е вече изпълнител на ремонта, срока е 270 дни. И трамвай няма да има.

Като случах зам кмета , че ще го започват юли заради по малкото трафик , останах с впечатлението, че и ще го свършат преди септември. Иначе гледах срока на поръчката, та от 270 дни до въвеждане в експлоатация може да отиде и година. Силно се надявам да си дадат зор, щото в Люлин няма да има влизане/излизане на есен.

Общи условия

Активация на акаунт