Какви са отношенията ви с роднините?????

  • 3 109
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Разбирате ли се с роднините си? При нас напоследък нещо не се получава.....Споделете как сте с братя,сестри,снахи, зетъове и другите ..... Нещо съм се изнервила от тези положения, опитвам се да ибягвам конфликтите,като просто спирам да разговарям с даденият човек,ама много се нервирам като гледам какви нахални и безочливи  хора има..................и боли,като ти е кръв............
Ами или се разбираме, или не ми пука, но което и от двете неща да бъде - значи е ОК. Mr. Green Така, че ако не можете да се разберете, се научи да не ти пука Peace

# 16
  • Мнения: 15 619
Ако човекът срещу мен е нахален, безочлив,..., никога няма да се разберем.
Дори не си заслужава да се опитва, преценяш си ситуацията и решаваш как ще действаш занапред /ще положиш ли усилия или не/. Поне аз така процедирам.

# 17
  • Мнения: 352
С моите родители и сестра ми сме ок,но с неговия брат-не.Работеха заедно в нашия хранителен магазин и така се получе,че все недоволни.

# 18
  • Мнения: 1 858
Много са ни тежки отношенията. Думи нямам да опиша.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Ами или се разбираме, или не ми пука, но което и от двете неща да бъде - значи е ОК. Mr. Green Така, че ако не можете да се разберете, се научи да не ти пука Peace

 Peace

Аз нямам и много роднини, де  Rolling Eyes А с тези на мъжа ми рядко се виждаме.

# 20
  • Мнения: 3 098
Най_добре е да се успокоиш.Когато си спокойна,можеш да вземеш правилното решение.
Отношенията ни с моите роднини са екстра,проблеми няма.От страна на мъжа ми ве4е вси4ки са извън нашия живот и в графата на душманите.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 511
Уви,родителите и роднините не се избират предварително  Confused
Трябва да стоиш над злобата и неразбирателството.
Научи се като се прибереш и затвориш входната врата на дома си,навън да оставиш това,което не ти харесва и да се отдадеш на приятното.
 Hug

Нормални,но и аз много не се вживявам.

Много добре казано!

# 22
  • Мнения: 695
разбирам се с близките си,но ми прави впечатление,че когато съм нервна или напрегната и започвам да се хващам за дреболии,а това си е направо заяждане.може просто да си във някакъв кофти период Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 39 773
Рядко се виждам с роднини. Едните не са ме виждали от 25г, нямат, а и аз нямам, намерение да ги виждам.
Другите ме търсят само когато им трябва нещо, респективно и основно - услуги. След последният случай когато мама (живееща в Испания) ме попита по телефона "чичо бил починал, ти защо не ми каза?", реших, че повече никакви контакти с роднини. И понеже аз не се обаждам, те не се обаждат и т.н. Ще се сетят за мен га им потрябвам за нещо.

# 24
  • Мнения: 1 202
Отношенията са ни нормални .  Peace

# 25
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Търпим се Mr. Green...с някои членове от семейството....Било е и по-зле Twisted Evil....сега поне си говорим.

# 26
  • Мнения: 1 403
Неговата рода съм ги отсвирила от всякъде, със злобни хора работа си нямам. От моята страна се разбираме и с брат ми и със снаха ми. Една лоша дума не съм 4ула от тях  Party

# 27
  • Мнения: 817
В добри отношения сме.Помагаме си и се подкрепяме Laughing
Разбирам се прекрасно както с мойте ,така и с роднините на мъж ми.
Пожелавам ти скорошно разрешение на проблемите и  мир и разбирателство на цялото ти семейство  bouquet

# 28
с роднините действам на принципа-ако ме уважават, и аз ги зачитам, в противен случай ги отсвирвам безпардонно.

И аз така + по-редки виждания, усещам че когато зачестим вижданията се натоварвам, а когато не се виждаме много-много всичко е ок. Като цяло съм ги отсвирила обаче. Ама и те са едни...абе темата е безкрайна май...
Не знам какво да те посъветвам освен да се опиташ да се разграничиш колкото може от тях и да си над тези неща. Успех  Simple Smile

# 29
и при мен познатия проблем не мога да понасям роднините на мъжа ми но си трая защото трябваше да му мисля преди да се оженя.проблема е че са много нахални.зълва ми има дете на 5 години супер нахално и наи ме е яд като вземат детето ми за кукла което е на 7 месеца.никакво съобразяване.свекървата и тя с неините бабешки истории направо ужас.незнам до кога ще издържа да стискам зъби

Общи условия

Активация на акаунт