Възножна ли е бременност след отрицателен тест?

  • 355 350
  • 1 068
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Е, аз както разбирам си правила тест четири дни преди датата на очакваната менструация. Нормално е тестът да е отрицателен.

# 16
  • Мнения: 25
С първия ми син си правих тест точно 14 дни след зачатието/знаех кога съм забременяла/, и теста беше отрицателен.Чак след още една седм. даде полож.резултат.

# 17
Momicheta shte imam bebe:-))))))) Izvinete za latinicata,no tozi comp nqma kirilica:-) Skoro shte pisha poveche!

# 18
  bouquetЧестито! Лека бременност! Желая ти живо и здраво бебче!

# 19
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЧЕСТИТО!   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 1 067
Ха честито! Лека бременност!

И накрая хубаво, сладко, пухкаво бебче!

# 21
  • Мнения: 686
Честито! Лека и безпроблемна! И много много сладко бебе!

# 22
  • Мнения: 711
Честито! Бъдете много щастливи!
Ние правим опити от 1 месец. Още не ми е дошла датата на М, но си направих 2 теста, които се оказаха отрицателни.  newsm45 Направих ги, защото имам чувството (дано не съм си втълпила), че изпитвам някои от пъряите признаци на бременността, които са описани в друга тема. След 4-5 дни трябва дами дойде и ако ми закъснее ще тичам при доктора, пък дано той да ме зарадва след като тестовете не го направиха.  newsm17

# 23
  • Мнения: 674
Хайде честито и от мен newsm10 newsm44 newsm44 newsm44Да ти е живо и здраво бебчето и леко раждане

# 24
  • Мнения: 329
[size=10pt]Честито и от мен  Peace!Само хубави преживявания през тези вече 8 месеца и здраво и красиво бебе за финал! baby_neutral[/size]

# 25
  • Мнения: 2 825
Честито !

# 26
  • Smallville
  • Мнения: 994
Честито и от мен  bouquetЛека и безпроблемна бременност preggo и най сладкото бебче newsm30 И хайде да повлечеш крак  stork-boy stork-girl

# 27
Честито ТЕРИ!!!!!!!!!!! Много хубава новина. Лека и безпроблемна бременност ти желая! Дано скоро и аз да мога да се похваля! newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 baloni

# 28
4estito i ot men   bouquet

Az utre sum na pregled pak po su6tia opisan po-gore povod.
 Stiskaite palci  Cry

# 29
  • Мнения: 4 555
Ей, защо е тази разплакана физиономия! Горе главата, всичко ще е наред!


На Тери - честито   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт