Възножна ли е бременност след отрицателен тест?

  • 356 301
  • 1 068
  •   1
Отговори
# 75
Здравейте имам следния въпрос:закъснява ми вече 11 дни,имам всички признаци на ПМС,от една седмица ме болят гърдите и кръста.Направих си тест SureCheck,но се оказа отрицателен.Другият фактор е,че съм в сесия,възможно ли е този стрес да е предизвикал такова голямо забавяне ?Случвало ми се е и друг път,но сега съм много притеснена,дори  си взех Примолут Нор???
Благодаря предварително!

# 76
  • Мнения: 701
И при мен първия тест беше с една чертичка,но го направих около 4 дни преди датата на гостуване на лелката.Приех го за верен и започнах да гледам към следващия месец,но момичетата тук във форума не ме оставиха:"Щом няма лелка-има надежда!"
Четири дни след закъснението направих друг-ей така просто да проверя-без да имам надежди-и о чудо.....най-накрая видях как изглеждат двете чертички на тестовата лента...
Пожелавам на всички да изпитат това вълнение!
Според зависи от нивото на хормона според мен!При едни отчита още в първата седмица на зачеване,при други-чак лекар установява бременност!

# 77
А тестът Шуърчек надежден ли е?В смисъл такъв ако евентуалната бременност е настъпила преди около 12 дни има ли някакъв начин тестът да е отчел грешен резултат?

# 78
  • Мнения: 1 701
Абсолютно ДА! Моя "грешен резултат" ( и то два пъти) го чакам да се появи на бял свят другия месец! Simple Smile

# 79
Ами направих си два пъти Surecheck,днес си направих QuickShure-и той е отрицателен,имам всички признаци на М

# 80
  • Мнения: 1 701
Ако до седмица не ти дойде по-добре отиди и си направи един кръвен тест. Аз поне така направих! Успех! Simple Smile

# 81
  • Мнения: 4 555
Мери, ако питаш дали има шанс, има разбира се!
SureCheck е най-бавният тест според мен и много бавно "стопля", ако има нещо.
Макар че 11 дни закъснение си е сериозно. Спокойно можеш да си направиш кръвен тест или направо да отидеш на лекар.

# 82
Хах май наистина трябва да ида на лекар,това са вече дв седмици с 4 отрицателни теста и никакви признаци за бременност.

# 83
  • Мнения: 236
Много ме тресат вече нервите и съм много плачлива.
И аз така...  Rolling Eyes във всеки даден момент мога да се разплача. Не знам как така се получи - дали заради напрегнатото очакване, заради стреса в работата или всичко заедно....

# 84
  • Мнения: 480
Трябва да отидеш при АГ, все пак най -добрите тестове дават 99,9%  гаранция. Когато се оказа, че съм бременна и моите симптоми бяха предменструални.

# 85
  • Мнения: 262
Аз си бях направила сигурно всички тестове по аптечната мрежа и до един ми показваха отрицателен. Последният ми цикъл беше на 27.01.2006 г., в началото на март - нищо. И си викам - а сигурно нещо ми закъснява. Чаках-чаках и на 20 март чак теста ми показа положителен и то доста бледо. Теста беше Surecheck. Веднага отидох на гинеколог и при прегледа се оказа че ембриона е с по-бавно развитие и по-точно 2 седмици назад ако се гледа последния ми цикъл. Т.е. при мене е имало по-късно забременяване. Така че и при тебе може просто по-късно да ти покаже обикновенния тест. Ако не ти се чака си направи кръвен. Успех!

# 86
  • Мнения: 421
от 3-4 месеца тайничко надничам във форума и едва днес се регистрирах...

       Закъснява ми 6 дни.Вчера правих тест,но беше отрицателен.Гърдите ме болят жестоко,а до сега дори преди ментруация не са ме боляли така...Виждам,че при доста този проблем е бил не лице - закъснение,болки и отрицателен тест.Утре сутринта ще направя още един ... иии просто ми се иска някой да ми стиска палци,тъй като освен майка ми никой не знае че си правим бебе.Зная,че тук бих намерила подкрепа.  Embarassed

# 87
  • Мнения: 179
Просто аз,
Аз в твоята ситуация бих направила кръвен тест - поне ще си абсолютно наясно.  Ако направиш още 2, 3 от другите, ще го докараш до същия финансов резултат, но с изхабени повече нерви и тревоги.
Успех!  Simple Smile

# 88
# 89
  • Мнения: 1 499
ProstoAz, И аз ти стискам палци
     newsm10 newsm10 newsm10     newsm17
И да кажеш какъв е резултата !!!   Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт