На море в Гърция 2020 - IV

  • 42 035
  • 784
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 669
Параход, благодаря за темата! Изчерпателен първи пост, както винаги!
Искаше ми се другата седмица да отскочим за 2-3 нощувки, но съм силно разколебана дали да си причиня чакането на границата.

# 31
  • София
  • Мнения: 11 998
Здравейте,
И нашите кодове са налични- на 30 ги пуснахме, на 4 ти тръгваме. Дали сте обръщали внимание на кода, от 4 само една започва различно...да се филмирам ли чудя Grinning
Е, хайде сега! Joy С 23 ми започват всичките.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 014
Гърците протестират заради Маказа и нищо чудно да блокират някоя магистрала срещу мерките. Бизнеса им умира и не са доволни.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 029
Здравейте! Да попитам за отзиви за Порто Кофу, интересува ме плажа и всякакви впечатления. И, ако може и за Неа Перамос, и на двете места не сме ходили до сега.
Благодаря!

# 34
  • Мнения: 229
Аз да споделя за развитието на нашето пътуване след постнатата снимка от мен на 7км опашка.6 часа бяхме на нея в адската жега(40 градуса),имаше деца на които им беше лошо,хора останали без вода...ужас.На границата нашите само ни видяха личните карти,гърците си търсиха QR кода и накараха мъжа ми да си направи covid19 тест.Имаше и много други българи на които им правиха,общо взето който прецени граничаря.
Вече сме на прекрасният Тасос,успех на всички които ще пътуват,аз това пътуване ще го помня цял живот!

# 35
  • Мнения: 9 176
Леле 6 часа..граница ..ужас ..е айде Ямас
 

# 36
  • Мнения: 1 799
Благодаря за темата! На всички хубаво и безпроблемно лято! А тези дето вече ходихме - ще въздишаме и мечтаем за догодина! Heart

# 37
  • София
  • Мнения: 223
Здравейте на всички, пуснах и аз нашите кодове преди малко, пътуваме на 5-ти. Питането ми е, за който е чел повече от мен или се е върнал вече, попълваме точката, където ще отседнем, а попълваме ли кои места ще посетим през престоя си. Примерно близките 5-6 селца, където ще сме на плаж, всеки ден на различен?! Аз не открих такава графа в декларацията.

# 38
  • Мнения: 12
Един ъпдейт от мен. Преди малко минахме границата. Нямаше почти никакви коли, но си проверяваха за кодовете и имаше доста екипи за тестване. Малко преди нас отклониха опашката и нас ни провериха от българската полиция. Чист късмет! Simple Smile

# 39
  • Мнения: 21
Здравейте,
И нашите кодове са налични- на 30 ги пуснахме, на 4 ти тръгваме. Дали сте обръщали внимание на кода, от 4 само една започва различно...да се филмирам ли чудя Grinning
Е, хайде сега! Joy С 23 ми започват всичките.
Въх Scream
И при нас преобладаващите са с 23, само 1 с 13.
Те са се филмирах Grinning

# 40
  • София
  • Мнения: 512
На границата сме, в 5,30ч. опашка около 600м., за 1 час сме минали около 2/3.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 214
На границата сме, в 5,30ч. опашка около 600м., за 1 час сме минали около 2/3.

Минахме ли вече ?

# 42
  • Мнения: 1 780
Запис и от мен. Страхотна тема!

# 43
  • Мнения: 669
Аз да споделя за развитието на нашето пътуване след постнатата снимка от мен на 7км опашка.6 часа бяхме на нея в адската жега(40 градуса),имаше деца на които им беше лошо,хора останали без вода...ужас.На границата нашите само ни видяха личните карти,гърците си търсиха QR кода и накараха мъжа ми да си направи covid19 тест.Имаше и много други българи на които им правиха,общо взето който прецени граничаря.
Вече сме на прекрасният Тасос,успех на всички които ще пътуват,аз това пътуване ще го помня цял живот!
Приятна почивка!

Искаха ли от мъжа Ви да е самокарантиниран до получаване на резултатите? Казаха ли Ви кога и как ще Ви съобщят резултата? Въобще някаква допълнителна информация, за тези които са тествани имате ли?

# 44
  • Мнения: 515
Ние бяхме в Гърция миналата седмица.

Тол таксата след границата е 2 Евро и малко по натам има още един пункт, където се плаща още 1 Евро.

В заведенията се допускат на една маса до 6 възрастни (няма значение броят деца) - ние бяхме 6 възрастни и 5 деца и сядахме заедно без проблеми.

За QR кодовете доколкото разбирам се получават около ден преди пътуването, така ли е?

Общи условия

Активация на акаунт