Арабистика - СУ

  • 1 428
  • 2
  •   1
Отговори
  • Bulgaria
  • Мнения: 463
Здравейте,

Бих искала да попитам дали някой е следвал Арабистика в СУ? Ако да, то може ли да ми сподели мнение относно учебния процес точно в тази специалност - каква е натовареността, добра ли е подготовката и съответно по-нататъшната реализация при съвестно учене от страна на студентите? Аз тази година завърших, но заради "прекрасната" система за онлайн кандидатстване в СУ и невъзможността да направя промяна при подредбата на желанията си, най-вероятно догодина ще кандидатствам отново, та са ми необходими мнения. Simple Smile

Благодаря на отзовалите се предварително!

# 1
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 002
Имам познат ,завършил арабистика във ВТУ.Натовареността бе средна,имаше време и за учене,и за забавления.Завърши с отличие,и се реализира никак не лошо-в момента работи в университет в Канада,преди това бе преподавател в Абу Даби.

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте,

Бих искала да попитам дали някой е следвал Арабистика в СУ? Ако да, то може ли да ми сподели мнение относно учебния процес точно в тази специалност - каква е натовареността, добра ли е подготовката и съответно по-нататъшната реализация при съвестно учене от страна на студентите? Аз тази година завърших, но заради "прекрасната" система за онлайн кандидатстване в СУ и невъзможността да направя промяна при подредбата на желанията си, най-вероятно догодина ще кандидатствам отново, та са ми необходими мнения. Simple Smile

Благодаря на отзовалите се предварително!


Здравей! Simple Smile
И аз се опитвам да се ориентирам в многообразието от специалности.
Така наскоро попаднах на следните неща за арабистиката в СУ, които може да са ти от полза:

https://www.youtube.com/watch?v=7et9cg1m-Gw

https://www.facebook.com/116285839815706/videos/921095355073553/?__xts__
  • =68.ARBhqAE-oapPB5F4VS4IoXcZ1obvVnBQGqkM_Yrz1Alqrb9mdXE-dhiXhOF_dJnpnGoAdZ1HPZVOeHtMijvZxnpTGl1C7yKGnLs_daBR4tQZSob2T5Ss0hgxO31yH3Nyj_g6Bm3NaF9xmWwQM7YPQ9ZbHhWIGeAUvG5xdkSYbUNPbypkh2Gdqby1v0k693ByXfw-YNkmvjac5YlUFY09byZfDdwO_IRBSQ4cJ1sJANd3MpQ8NAvKy27Ba0ARfZ1otq7TAhYAHAioyk-JXr9a4HBcVWlmyw5Gz2AjRP-hj6TBTN3PMiOBqOWklOWWrHeh4Hc8Qs6axIWp1Ul0CJzEoXcVh9JO0sak3O4&__tn__=-R

Общи условия

Активация на акаунт