Въпрос за киселото и прясно мляко...

  • 1 235
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз искам на лични малко реклама на хубавите млека  Embarassed
Момичета,аз мисля,че няма да е реклама и в темата да се посочат тези марки млека.За всички ни ще е полезно,нали!  bouquet
да-така е !

Все пак едно уточнение за кис.мляко.Не е препоръчително след 8-и месец да се дава ,а минимум годинка!

# 16
  • Мнения: 3 425

Все пак едно уточнение за кис.мляко.Не е препоръчително след 8-и месец да се дава ,а минимум годинка!

Аз вече съм дала кисело мляко(10м)!При нас има и готови бебешки продукти с кисело мляко от 6 месечна въсраст,а за прясното се препоръчва след 1година!
Навсякъде са различни схемите!

# 17
Аз не съм давала още, кърмим се усилено!

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тези, които ги има при нас са Тотал, Домлян, Каприз.

# 19
  • София
  • Мнения: 9 859
Тези, които ги има при нас са Тотал, Домлян, Каприз.
За първи път чувам и за трите.

# 20
  • Мнения: 988
Чела съм че до три години всички млечни продукти трябва да са пълномаслени, заради развитието на мозъка и нервната система - беше нещо свързано с вида и с количеството мазнини.

# 21
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тези, които ги има при нас са Тотал, Домлян, Каприз.
За първи път чувам и за трите.
Така и предполагах. Тотал се произвежда в Хасково, другите две - в Карлово

# 22
  • Мнения: 179
Чела съм че до три години всички млечни продукти трябва да са пълномаслени, заради развитието на мозъка и нервната система - беше нещо свързано с вида и с количеството мазнини.
И аз имам спомен,че съм чела подобно нещо,но не помня източника!И аз мисля ,че е добре да са пълномаслени,а не обезмаслени.

# 23
  • Мнения: 11 818
Да, пълномаслено трябва да е кравето мляко, но е препоръчително след годинката да се дава. Лактозата и млечните протеини могат да причинят алергични реакции, както и стомашни проблеми, тъй като се смилат трудно – изключение правят киселото мляко и сиренето. Млякото също така възпрепятства правилното усвояване на желязо, а желязото е жизненоважно през първата година!

Общи условия

Активация на акаунт