Всеки път умирам от ужас, когато простирам

  • 6 062
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 860
Простора , описан от Валенцето ми се струва най-удачен Peace следващия у дома ще е точно такъв Grinning

п.п. Валенце, в предната тема си обещала да пуснеш снимка Grinning
Обещах Wink,но като се събудят децата,защото сега всичко вкъщи спи. Peace

# 16
  • Мнения: 13 512
По тераси съм виждала едни много удобни (така ми изглеждат, де). Въжетата са горе, но можеш да свалиш цялата система на ниско ниво и така да простираш или прибираш, а после ги вдигаш нависоко с някакъв вид макари (или де да знам). Така не трябва и на високо да се качваш като простираш  Peace
ХА ся де.
Напрао са заинтригувах, ама...дай снимка някаква да видя?
Иначе сгъваем имам, ама само зимата или при дъжд го ползвам....не мжое да събере, примерно, чаршафи. newsm78
Аз имам такъв,след малко ще го снимам и ще пусна снимка. Много е удобен.Като не ми трябва, изтеглям въжетата ,всичко се залепва за тавана и пред очите ти няма нищо. И в зависимост какво простирам,свалям различните въжета на различна височина.

Последна редакция: нд, 27 авг 2006, 15:55 от monda

# 17
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аz вече осма година полzвам сгъваем суШилник, zаЩото тук не е прието прането да се ветрее на балконите, и ми върШи чудесна работа.
Така преz zимата дрехите съхнат по_бърzо, а преz лятото комШиите не гледат какъв цвят гаЩи нося Wink.
Peace  И аз свикнах с такъв и ми е много удобно, изобщо не съм си и помисляла за въжета по балконите.
Чаршафите ги сгъвам на две или колкото там трябва и така ги суша, щипки изобщо не ползвам, сушилникът си седи вътре и през зимата, и през лятото.
Отделно ветреенето на гащи, чорапи, чаршафи и друго пране на показ според мен е доста далеч от естетиката и бая ме дразни Stop.
Много комични ситуации се получават, особено откакто станаха популярни сградите, в които половината площ е офисна част, а другата - жилищна.
Сетих се и за един случай, в който основният дистрибутор на скъпия поиска снимки на някои от готовите обекти, за да ги качи в официалния сайт на фирмата - ами измъчихме се, отвсякъде нещо виси, я чаршафи, я прашки и сутиени, за 'набора', цвета и вида на прането дума не отварям, че ще ме линчувате. 

# 18
  • Мнения: 5 370
Аz zа ниЩо на света не бих простирала така на такава височина Embarassed Ние сме на първия етаж и пак не се навеждам над парапета, zаЩото и от първия може да си строШа главата, пък какво остава zа петия Wink
Аz вече осма година полzвам сгъваен суШилник, zаЩото тук не е прието прането да се ветрее на балконите, и ми върШи чудесна работа. Когато е топло и сухо е на балкона, а когато е влажно го слагам в банята до пералнята. Така преz zимата дрехите съхнат по_бърzо, а преz лятото комШиите не гледат какъв цвят гаЩи нося Wink. Има раzлични раzмери и форми според нуждите и големината на семейството. Или преместете въженцата от вътреШната страна, аz не бих се мъчила дълго така. А не иzпускаШ ли дрехи и Щипки долу?
НЕ само,че се е случвало, ами и после е голям зор да си ги взема обратно-требе да влизам в мазето и оттам-изход в градинката зад блока, дето дефакто са падали.
Абе мани...............

# 19
  • Мнения: 13 512
На този,който ви показах-въжетата могат да се свалят под нивото на парапета на терасата и така няма да се виждат. Имам 2 сгъваеми сушилника, но са ми много неудобни-нестабилни,  побират малко дрехи и съхнат бавно,защото дрехите са закачени на много малко разстояние  една от друга. През зимата имам стая, в която суша дрехите на сушилник и въпреки ,че се ползва само за това, пак  ми е нехигиенично.

# 20
  • Мнения: 2 768

Такъв имам и аз (както и цялата ни кооперация  Mr. Green), доволна съм, много е удобен! Взех го от супермаркета за 27-28лв.

# 21
  • Мнения: 13 512
Такъв имам и аз (както и цялата ни кооперация  Mr. Green), доволна съм, много е удобен! Взех го от супермаркета за 27-28лв.
От кой супермаркет?

# 22
  • Мнения: 2 768
Домашния, Бурлекс  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 7 640
аз така простирам на 8мия етаж Mr. Green, но не ме е страх от високото. Страх ме е да не падне някоя дреха долу Wink
Имаме само 3 въжета, де, не са 5.

# 24
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Доста удобно изглежда това, което показвате; неприложимо е при мен обаче - терасите ми не са зидани, а с декоративни решетки и са под открито небе, почти няма козирка над тях.

А и както не се завъртам в къщи или се прибирам по малките часове, има да си седи прането с дни навън Whistling и само ще го препирам, ако въобще става нещо от него после. Предпочитам да съхне вътре Simple Smile.

# 25
  • Мнения: 1 866
И аз имам от този простир като на eta. Много е удобен, особено за мен каквато съм ниска, свалям си въженцето, простирам и после го вдигам нагоре. Освен това имам и сгъваем простир, който при нужда зимата вкарвам в къщи.

Мен също ме е страх от височини, на твое място просто бих си сменила простира.

# 26
  • Мнения: 13 512
Доста удобно изглежда това, което показвате; неприложимо е при мен обаче - терасите ми не са зидани, а с декоративни решетки и са под открито небе, почти няма козирка над тях.

А и както не се завъртам в къщи или се прибирам по малките часове, има да си седи прането с дни навън Whistling и само ще го препирам, ако въобще става нещо от него после. Предпочитам да съхне вътре Simple Smile.
И аз имам една такава тераса, която ми е неизползваема и съм решила да я приобщя към стаята на сина ми.

# 27
  • Мнения: 5 140
Живеех на 13 етаж и имахме такъв простор - отвън на балкона.
Мен не ме беше страх да простирам, защото нямам страх от високото, а да не изпусна нещо долу докато простирам.



Такъв имам и аз (както и цялата ни кооперация  Mr. Green), доволна съм, много е удобен! Взех го от супермаркета за 27-28лв.

Това е добро решение, харесват ми.
Аз сега имам от тези железните простори, който се слагат на балкона, въжета нямам.

# 28
  • Мнения: 3 760
При нас въжетата са вързани на подвижни халки. Просто използвам един бастун, с който придърпвам или избутвам въжетата и готово. Но най-често се възползвам от половинката  Twisted Evil (то той измисли системата с бастуна  Sunglasses)

# 29
  • Мнения: 1 546
Живеех на 13 етаж и имахме такъв простор - отвън на балкона.
Мен не ме беше страх да простирам, защото нямам страх от високото, а да не изпусна нещо долу докато простирам.


Такъв имам и аз (както и цялата ни кооперация  Mr. Green), доволна съм, много е удобен! Взех го от супермаркета за 27-28лв.

Това е добро решение, харесват ми.
Аз сега имам от тези железните простори, който се слагат на балкона, въжета нямам.
Момичета с такива простори да ви питам може ли да се слагат щипки? Защото нашите тераси са много тесни и ако няма щипки има опасност да си гоня гащите из квартала

Общи условия

Активация на акаунт