СЕДМИ клас 2019/2020 - Четвърта изпитна седмична тема - (06.07 - 12.07)

  • 90 539
  • 2 082
  •   1
Отговори
# 2 025
  • Мнения: X
Многоуважаемата г-жа д-р Ваня Кастрева - началник на РУО - София-град.

# 2 026
  • Пловдив
  • Мнения: 3 364
Най-вероятно Кастрева

# 2 027
  • у дома...
  • Мнения: 3 103
Трите на един кон ли ще яздите?

За Синеочка или добро или нищо, да се свети името ѝ!

# 2 028
  • Мнения: 6 641
Конните каскади ще ги оставим за по- късен етап.

Ей ги нашите кончета:

# 2 029
  • София
  • Мнения: 3 648
Има и съфорумка с подобен ник и дълго време мислех, че за нея говорите. Stuck Out Tongue Winking Eye
Много неприятно за двете дами. Стискайте палци, още броени часове и Меркурий си тръгва напред.

# 2 030
  • София
  • Мнения: 7 213
Конните каскади ще ги оставим за по- късен етап.

Ей ги нашите кончета:

Ау, веднага си познах моя кон! 😁
Биси, Бети - дотук докарахме идеално тримата мускетари!

# 2 031
  • софия
  • Мнения: 25 984
Те са четирима, забога! Мускетарите. Не сте го докарали съвсем. 😝 Харесвах Атос.
Върнахме се от вилата и съм като пребита. Не ми остана дори минута да мисля за класирания и училища.

# 2 032
  • Мнения: 6 641
Ред, знаех си, че ще си го познаеш веднага!
По- добре тримата мускетари, отколкото другите трима на Доньо Донев😀

# 2 033
  • Мнения: 569
А, Д'Артанян на тротинетка (кон няма да ме издържи) приемате ли😂

# 2 034
  • София
  • Мнения: 7 213
Звънче, с Додиела вече го докарахме и до четирима. 🤣

# 2 035
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И девети картофен пловдивски пояс ли ще трябва да чака Синеочка /да се свети името й/, за резултати? Какво общо имаме тука в Прованса с РУО София?

# 2 036
  • Мнения: 74
И девети картофен пловдивски пояс ли ще трябва да чака Синеочка /да се свети името й/, за резултати? Какво общо имаме тука в Прованса с РУО София?

Добър въпрос. Такава им е традицията. Добре би било поне от няколко РУО в страната да има включвания.

# 2 037
  • Мнения: 3 936
A аа, моят се сети, че е кандидатствал , явно взеха да коментират в чатовете..
Неговият въпрос е списъци с децата ще има ли обявени , да си знаел съучениците.. Аз му знам тревогите - колко момчета ще са в един клас, че доста варират в паралелките от 2-3 до 10-12

# 2 038
  • София
  • Мнения: 1 028
И аз се надявам на списъци с децата, но едва ли...
По-скоро може тук да си открием бъдещи съученици, или фейсбук-групи на новите класове да си направят.

# 2 039
  • Мнения: 3 087
И девети картофен пловдивски пояс ли ще трябва да чака Синеочка /да се свети името й/, за резултати? Какво общо имаме тука в Прованса с РУО София?

Добър въпрос. Такава им е традицията. Добре би било поне от няколко РУО в страната да има включвания.
Ай, сЯ! Ако всички искат да се видят по телевизията първо, класирането ще излезе септември.
Ще се задоволим да видим главата на софийското РУО и да натискат копчето, че да свършва.

Общи условия

Активация на акаунт